Znaki zodiaku & Seks

Sprawy ciała nie są ci obce? Uważasz, że seks jest niezwykle ważnym elementem nie tylko związku, ale i całego życia? Jeśli chcesz wiedzieć, z którym partnerem wzniesiesz się na wyżyny rozkoszy nie musisz mieć szklanej kuli. Wystarczy, że sięgniesz po horoskop a poznasz wszystkie wady i zalety danego znaku zodiaku i jego aktywność seksualną. Jedyne co musisz poznać, to data urodzin osoby, z którą chcesz rozpocząć życie erotyczne.

Choć niektórzy sceptycznie podchodzą do horoskopów i określania na ich podstawie charakteru i zachowań drugiej osoby. Jednak astrologowie są zgodni co do tego, że horoskop może dać istotne wskazówki co do sposobów postępowania, w tym poziomu apetytu na seks.

Które znaki są zatem najlepsze w łóżku?

Baran

Ambicja osób rządzonych przez Barana nie zna granic, podobnie jak i skłonność do przygód, również przygód miłosnych. Baran ma niezwykły urok i magnetyczną osobowość, a kochając – dąży do przejęcia kontroli. Nie dla niego romantyczne westchnienia w stylu Romea, to kochanek nastawiony na spełnienie, choć noc nim stanowi emocjonujące przeżycie. Namiętny, z dużym apetytem seksualnym, nie pozwoli jednak dyktować sobie warunków. Zna swoją wartość i wybiera partnerki seksualne wśród tych, które uważa za godne siebie.

Baran jest niecierpliwy, czasami zbyt samolubny, jednak kiedy już uda ci się znaleźć w jego sypialni, możecie nie wychodzić z niej nawet przez miesiąc. Minusem jest fakt, że po tym miesiącu równie dobrze Baran może cie zostawić, nie cierpi bowiem popadać w rutynę.  Zapewnij mu różne bodźce, nie ograniczaj się do seksu uprawianego wyłącznie w łóżku, a zawładniesz nie tylko jego organami płciowymi, ale myślami i sercem!

Byk

Taurus jest znakiem przyziemnym. Symbolizowany przez Byka, który reprezentuje naturę i płodność, ma ogromny popęd seksualny. To najlepszy kochanek ze wszystkich znaków zodiaku – jego apetyt na zbliżenia, uwielbienia intymnych sytuacji, jest nienasycone. Byk potrzebuje częstych kontaktów fizycznych, nie unika zbliżeń, podnieca go nie tylko sam akt seksualny, ale również głaskanie i przytulanie. Zapomnij o seksie w 3 minuty. To znak, który kocha, pieści i prowadzi na wyżyny rozkoszy wcale się przy tym nie spiesząc z zakończenie gry wstępnej.  Dla niego miłość jest jak dobre jedzenie, warto poczekać trochę czasu, aby się nią nacieszyć, żeby móc ją w pełni smakować.

Byk nie jest jednak typem frywolnego kochanka, który rozpala żądze po czym łamie serca. Urodzeni pod znakiem Byka to natury silnie kochające, które odmawiają zaspokojenia się w czym innym, niż całkowite uczucie ich partnerów. Mają silną fizycznie naturę oraz ogromną wrażliwość uczuć co sprawia, że są żarliwymi i fascynującymi kochankami, którzy potrafią grać na emocjach swoich ukochanych, niczym na instrumencie. Jako jeden z nielicznych znaków zodiaku kierują się zasadą, że seks należy uprawiać tylko z osobą, którą się kocha.

Bliźnięta

Nieprzewidywalność usposobienia Bliźniąt nie sprzyja trwałym związkom, a osoby spod tego znaku wykazują skłonność do niestałości w uczuciach. Aby dostać się do łóżka Bliźniąt, musisz być inteligentny i dowcipny.

Bliźnięta to twórczy kochanek, więc nigdy nie będziesz się nudzić. Namiętność włada nimi w niewielkim tylko stopniu, a jedyną drogą do zapewnienia sobie ich wierności, jest stosowanie zaskakujących sposobów uwodzenia. Upewnij się, że osoba spod znaku Bliźniąt nigdy nie będzie nudziła się z tobą, inaczej staniesz się tylko epizodem w ich życiu.

Chcąc zaciągnąć Bliźniaka do łóżka skup się nie na ich ciele, ale na umyśle. Podkreśl ich inteligencję, zapytaj o radę, a przy tym koniecznie pokaż, że wysokie IQ to również twoja domena.

Rak

Cancer symbolizowany jest przez raka – stworzenie bojaźliwe, niezdecydowane, ale wytrwałe. Cancer jest znakiem wodnym, a rządzi nim ujemny i wodnisty Księżyc, dlatego też ta ujemna wartość stanowi główną cechę charakterystyczną osób urodzonych pod znakiem Raka. Można to zaobserwować w ich działaniach – są nieśmiali, zamknięci w sobie i stale zaniepokojeni, romantyczni, marzycielscy, ale nie wylewni.

Uczucia raka są głębokie, a oni sami lubią dotyk i delikatne pieszczoty, będące wyrazem głębokiej więzi emocjonalnej z partnerem. Rak jest wrażliwy i nieustępliwy i cechy te czynią go dobrym kochankiem – doskonale wie, jak zaspokoić kobietę. Chcąc go uwieść, postaw na stworzenie romantycznej atmosfery i dobrą bieliznę.

Lew

Dla większości ludzi Lew jest znakiem zodiaku, kojarzonym z najlepszym kochankiem. Rządzi nim rozpalone do czerwoności, męskie i o dużej sile magnetyczne Słońce. Poddanymi Lwa rządzą uczucia, są więc najlepszymi partnerami w łóżku i w życiu.

Lew, jeśli trafi na partnerkę otwartą na eksperymenty, wybiera mocny seks i nie bawi się w delikatność – jest wszak wielbicielem mocnych wrażeń. Potrzebuje nieustannych bodźców potęgujących jego doznania, jest częstym klientem sex-shopów i do wizyty tam nakłoni również drugą osobę. To typowa osobowość dominująca, znana ze swoich podbojów i skłonności do częstych zmian.

Uwiedzenie Lwa jest rzeczą stosunkowo prostą – potrzebuje jedynie ciągłej uwagi.

Panna

Jeśli jesteś gotowy, aby stać się dla kogoś całym światem, to przy Pannie tak się właśnie poczujesz. Mimo że na pozór Panny są spokojne, najbardziej zrównoważone i praktyczne ze wszystkich znaków, to pod tym płaszczykiem kryje się namiętna natura i zmysłowość.

Pannie daleko jednak do kochanka idealnego. Co prawda w jej sypialni nigdy nie będziesz narzekać na nudę i rutynę, ale może się to przerodzić ze strony w obsesje i potrzebę nieustannej kontroli.

Uwodząc Pannę postaw na estetykę i schludność – poplamione bluzki, nieświeży oddech czy brudne buty mogą tylko odstraszyć.

Waga

Waga jest znakiem powietrznym, rządzi nią piękna planeta Wenus. Symbolizowana jest przez wagę, uosabiającą zrównoważenie, sprawiedliwość i harmonię. Wagi są lojalnymi, pogodnymi i oddanymi kochankami, zawsze gotowymi swoją przyjemność zepchnąć na dalszy plan. Są czułe i delikatne, pełne sentymentalizmu i romantyzmu. Warto wiec uzbroić się w cierpliwość, bo na pewno pierwsze randki nie zakończą się w łóżku. Waga potrzebuje czasu, aby się emocjonalnie zaangażować i zdecydować o przejściu do następnego etapu. Kiedy jednak już znajdziecie w sypialni, możesz liczyć na romantyzm w najlepszym wydaniu, z odrobiną pikanterii na dodatek, bowiem Waga uwielbia fantazje.

Jeśli chcesz uwieść Wagę, musisz być niczym bohaterka najlepszego romansu – wyrafinowana, subtelna, elegancka.

Skorpion

Scorpio, którego symbolem jest żądlący skorpion, to znak ujemny i wodny, a włada nim planeta Pluton. Jego poddanych cechują takie skrajności i sprzeczności, że trudno jest ich sklasyfikować. Pewne jest jednak, że Skorpion odznacza się dużym magnetyzmem, jest przepełniony energią, gwałtowny w uczuciach, a jednocześnie delikatny i skomplikowany.

To najbardziej zmysłowy ze wszystkich znaków. Dla wielu jest to równoznaczne z najlepszym kochankiem, ale Skorpion więcej mówi niż robi. Mimo to w ich sypialni z pewnością jest gorąco, a Skorpion stara się spełnić swoje fantazje, niekiedy nie licząc się z drugą stroną. Nic dziwnego, że niekiedy partnerzy Skorpiona czują się przez niego seksualnie wykorzystywani.

Uwieść Skorpiona jest niezwykle trudno, bowiem ich zwierzęcy urok i magnetyzm, a także umiłowanie władzy są wszechobecne i trudno jest zaspokoić ich potrzeby.

Strzelec

Sagittarius to trzeci z ognistych znaków, a symbolizowany jest przez łucznika, strzelca czy centaura napinającego łuk. Jego magnetyzm ma dodatnią wartość, a Strzelec wyróżnia się otwartością i niezwykłą zdolnością do nawiązywania bliższych relacji.

Znak ten jest zabawny, dziecinny oraz niezwykle twórczy w roli kochanka. Są młodzi duchem, zatem ich seks jest energiczny, szybki, a oni sami lubią poeksperymentować. Tak naprawdę wolą jednak, kiedy to kobieta przejmuje stery i prowadzi.

Strzelec nie ma dużo cierpliwości i siły woli, by pozostać w stałym związku. Jeśli wszystko czego szukasz, to dobra zabawa, to będzie idealnym kandydatem na kochanka.

Aby uwieść Strzelca i przyprawić go o mocniejsze bicie serca, skoncentruj się na talii, biodrach oraz udach, gdzie uwielbia być dotykany i pieszczony.

Koziorożec

Capricorn jest znakiem przyziemnym i pozostaje pod władzą tajemniczej i ograniczającej planety Saturn. Poddani Koziorożca gardzą wylewnością i nie są podatni na pochlebstwa, są za to dobrymi i lojalnymi partnerami.

Zanim Koziorożec wpuści kogoś do swojej sypialni, długo rozważa miłość fizyczną z daną osobą. Nie jest otwarty na odważne eksperymenty, jest dobrym kandydatem na stabilnego partnera życiowego.

Koziorożec jest klasycznym single, a przynajmniej singlem z natury. Intensywne stosunki są raczej rzadkie, choć potrafi jak nikt inny zaczarować całe damskie towarzystwo. Prawi komplementy, uwodzi dyskretnie, aż nie usłyszy „tak”.

Koziorożec to idealny kandydat na partnera seksualnego dla kogoś, kto nie pragnie się wiązać. Choć może być dobrym i wiernym kochankiem, to na dłuższą metę przeszkadza jego brak czułości i zdystansowanie.

Chcąc uwieść Koziorożca należy stosować metodę małych kroków. Najlepiej skupić się na szczególe, a następnie przechodzić do ogółu.

Wodnik

Wodnik jest ostatnim ze znaków powietrznych, a jego magnetyzm jest dodatni. Osoby spod tego znaku są zazwyczaj idealistyczne i szlachetne, wrażliwe na bodźce zewnętrzne, z wrodzonym darem wyczuwania magnetycznych emanacji osób lub miejsc, z którymi wejdą w konflikt.

Energia seksualna w Wodniku aż buzuje – seks w jego wydaniu to nieustanny eksperyment oraz niekończąca się ekstaza. Kocha się powoli, nigdy nie skraca gry wstępnej, doprowadzając partnerkę do szaleństwa. Lubi również wszelkie nowinki związane z seksem – od bielizny po nowe urządzenia zwiększające rozkosz czy środki farmakologiczne.

To znak, który kocha cię za posiadanie takiego, a nie innego ciała, działa impulsywnie i chce się tylko z tobą kochać. Aby uwieść Koziorożca wystarczy ciepłe ciało i pasja.

Ryby

Urodzeni pod znakiem Ryb są bardzo romantyczni, życzliwi i uczuciowi. Poddani Ryb łatwo wchłaniają uczucia ludzi, z którymi się stykają, a także przejmują ich aurę metapsychiczną. Ryby są łase na czułości: lubią być pieszczone, lubią by im nadskakiwać, są bardzo pociągające dla płci przeciwnej.

Ryba dobrze się czuje w roli kochanka, ale na całość idzie dopiero wówczas, kiedy planuje stały związek.

Aby uwieść Rybę, trzeba być nieco agresywną osobą. Ryba nie lubi bowiem pościgu i woli poczekać, aż ktoś go złowi.