Znak zodiaku Wodnik – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Wodnik – Seks & Miłość

Wodnik jest zwolennikiem rewolucyjnych idei, również w sferze seksu. Lubi wprowadzać w Zycie nowe techniki, pozycje, nieustannie eksperymentuje i improwizuje.

Mimo iż sprawia wrażenie nie zainteresowanego seksem, to pozory mylą. Stara się jednak zawsze panować nad swoimi emocjami, także popędami i impulsami, dlatego sfera erotyczna jest spychana przez umysł na dalszy plan. Nie znaczy to jednak, że nie istnieje…

Niektórzy zarzucają Wodnikowi oziębłość i skłonność do rozważań, ale także tendencje do perwersji, co nie czyni z niego dobrego i troskliwego kochanka.

Kobieta Wodnik – Seks & Miłość

Pani Wodnik chętnie przyjmuje zaloty, pod warunkiem, że nie są zbyt nachalne. Pani Wodnik, w sprawach seksu, jest równie dwuznaczna jak i w innych sferach życia. Najważniejsze dla niej jest jednak porozumienie duchowe, bez którego nie wyobraża sobie związku. Mimo to podniecają ją nowe doświadczenia seksualne, które innych mogłyby zaszokować. Uważa się za romantyczną duszę, ale lubi mocne doznania. Stara się zazwyczaj nie tylko odgadnąć, ale nawet wyprzedzić myśli i pragnienia partnera.

Jej wielbiciel musi umieć na nią czekać, czasem nawet na pewien czas usunąć się w cień, by później powrócić – tylko tak można zainteresować swoją osobą, a w końcu podbić jej serce.

Mężczyzna Wodnik – Seks & Miłość

Pan Wodnik podbija damskie serca zmysłowością doprawioną nutką melancholii. Wabi swoją tajemniczością i zachowaniem pozwalającym sądzić, że jest bohaterem jakiejś pięknej baśni. Tajemnica uwodzenia Wodnika tkwi w prowadzonej przez niego grze intelektualnej. Nie ma w sobie czaru Cassanowy, niekiedy nawet seks traktuje jako sprawę drugorzędną. Kiedy próbuje kogoś zdobyć, trudno powiedzieć jak zakończy się ta historia, bowiem zazwyczaj sam nie jest pewien, czy poluje na przyjaciółkę, żonę czy kochankę.  Aby rozbudzić w nim pożądanie, trzeba go zaskoczyć oraz uwieść, uciekając się najlepiej do sztuczek. Zazwyczaj czeka, aby to partnerka przejęła inicjatywę, której oddaje funkcje przewodnika w miłości. Jest bowiem intelektualistą, który co prawda nosi w teczce Kamasutrę, ale jedynie w celach naukowych.

Podbić jego serce może osoba nieobliczalna, a nawet kapryśna, jednak o doskonałych manierach. Musi być kobietą piękną i inteligentną, cieszącą się dobrym zdrowiem i bogatą.

Brak kompatybilności: Lew, Skorpion, Ryby

Lista Partnerów: Baran, Bliźnięta, Waga, Strzelec, Wodnik

Nie trać czasu na: Byk, Rak, Panna, Koziorożec