Znak zodiaku Waga – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Waga – Seks & Miłość

Urodzeni po znakiem Wagi potrafią oczarować każdego i są w sztuce miłości prawdziwymi mistrzami. Budzą powszechne i bezkrytyczne uwielbienie, ich ciało emanuje zmysłowością, a głos jest melodyjny i uwodzicielski. Otoczenie tylko marzy o tym, by zdobyć serce i ciało Wagi.

Waga nawet nie musi zabiegać o popularność, celowo nie podbija serc, a nawet czasami nie zdaje sobie sprawy, jakie wrażenie wywołuje. Łatwo jednak nawiązać z nią flirt bowiem lubi emocje, lubi smak czyichś ust. Wago chętnie sięga po zakazane owoce, a w łóżku daje dowód swojego kunsztu.

Kobieta Waga – Seks & Miłość

Kto planuje podbić serce pani Wagi, koniecznie musi zadbać o pełne konto, bowiem to kobieta wymagająca i oczekująca odpowiednich dla swojej klasy prezentów. Pani Wadze podobają się mężczyźni łagodni, czarujący o silnym charakterze.

Waga jest wcieleniem zmysłowości i kobiecości, a kto zdobędzie jej serce, ma niebywałe szczęście, bowiem szansę znalezienia drugiej takiej kochanki są bardzo małe. Żadna inna kochanka nie potrafi zaspokoić fantazji kochanka i jego pożądania, jak właśnie Waga, żadna nie będzie traktować go niczym pana i władcę.

Mężczyzna Waga – Seks & Miłość

Serce pana Wagi ma szansę podbić kobieta piękna o niskim i zmysłowym głosie, zmysłowa i wyrafinowana. Waga nie należy do mężczyzn, które dają wyraz żarowi uczuć, który nim miota. Jest opanowany i dystyngowany, nie dla niego „świntuszenie” czy seks przez telefon.

Brak kompatybilności: Baran, Byk, Waga

Lista Partnerów: Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik

Nie trać czasu na: Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec