Znak zodiaku w 8 domu kosmogramu & Seks

Znaki zodiaku mówią o cechach charakteru, natomiast domy pokazują, jak z tych cech zrobić praktyczny użytek. Przez stulecia, ósmy dom uznawany był za dom strachu i straty. Obecnie, astrologowie humanistyczni, przypisali do niego: pieniądze, seks i ukryte przyjemności. Planety w ósmym domu oznaczają, że życie danej osoby w jakiś sposób powiązane jest ze „sprawami ostatecznymi”, ale i seksem.

Baran w domu 8 w kosmogramie

Ósmy dom w znaku Barana oznacza, że podejście osoby spod tego znaku zodiaku do intymnych kontaktów, erotyzmu i miłości jest nacechowane namiętnością i entuzjazmem.

Prawdopodobnie jesteś osobą prowadzącą aktywne życie seksualne, wytrwale realizujesz swoje cele – w tym cele związane z zaspokojeniem swoich potrzeb cielesnych. Możesz być nieco lekkomyślny i zatracić się w praktykach seksualnych, dlatego upewnij się, że masz zabezpieczenie, zaś twoje fantazje nie będą wykraczały poza bezpieczne ramy.

Podnieca cię perspektywa całkowitego cielesnego scalenia i spełnienia oraz kwestie wzajemnych relacji.  Niestety często możesz trafić na partnerów oziębłych, a przynajmniej nie dorównujących ci energia seksualną. Wówczas twoim mottem jest: „Pójdźmy dalej!” i …zmieniasz partnera.

Byk w domu 8 w kosmogramie

Nie musisz już ukrywać, że zapach seksu kręci cię na równi z zapachem pieniędzy! Twoje podejście do intymności, kontaktów seksualnych oraz miłości jest bardzo praktyczne  i nie ma w nim miejsca na romantyzm i westchnienia. Jesteś materialistą i twardo stąpasz po ziemi, a pełną satysfakcję z miłosnych uniesień osiągasz jedynie wówczas, kiedy jednocześnie zaspokoisz potrzeby finansowe i cielesne.

Ósmy dom oznacza dla ciebie głęboko zmysłowy związek, łatwo zatracisz się w cielesnych przyjemnościach. Będziesz rozwijać swoje umiejętności związane ze sztuką miłości i staniesz się monogamistą. Seks będzie dla ciebie również narzędziem do uczenia się wchodzenia w intymne i trwałe relacje i elementem tego długiego procesu.

Nie potrzebujesz frywolnych wdzianek i wymyślnych pozycji – prosty i dający spełnienie – takiego seksu pragniesz. Razem z kochankiem w ramionach zobaczysz gwiazdy, będziesz zdolny przenosić góry.

Bliźnięta w domu 8 w kosmogramie

Bliźnięta w 8 domu są bardzo ciekawe i zainteresowane każdym aspektem seksualności, z radością odkrywają głębie seksu i radość jaką można z niego czerpać. Lubisz się uczyć o erotycznych przyjemnościach seksualnych, zarówno o ich dawaniu, jak i braniu. Seks tantryczny, Kamasutra, rozmaite praktyki seksualne, pozycje, ciekawostki – chłoniesz wiedzę o nich niczym gąbka.

Twój związek nie zaczyna się jednak od zbliżenia fizycznego, ale od … myśli. Żeby się zakochać i osiągnąć pełnie zjednoczenia z drugą osobą, musisz najpierw znaleźć partnera, który będzie do ciebie pasował pod względem intelektualnym. Twój związek może ewaluować, rozwijać się w pożądanym kierunku dzięki rozmowom z partnerem, na przykład po seksie. To zbliży was jeszcze bardziej szczególnie, kiedy będziecie poruszali tematy związane z waszymi oczekiwaniami, doznaniami. Możesz także zaproponować partnerowi małe „świntuszenie” podczas seksu bądź uprawianie seksu przez telefon. Kto wie, może z tych rozmów wyniknie potrzeba i fantazja dotycząca seksu z drugą osobą, a właściwie z …dwiema osobami na raz!

Rak w domu 8 w kosmogramie

Jeśli jesteś Rakiem w 8 domu to twoje podejście do seksu i intymności jest zapewne bardzo emocjonalne, szczególnie intensywne. Osiągnięcie orgazmu podczas stosunku może być trudne, jeśli próbujesz się zadowolić seksem z przypadkową osobą. To nie leży w twojej naturze – powinieneś połączyć się z osobą, z którą łączy cię emocjonalna więź, której możesz zaufać. To jest twój cel: stworzyć związek z kimś wyjątkowym, z drugą połówką, z osobą z którą będziesz dzielił wszystko – zarówno ciało, jak i duszę.

Jesteś osobą, która ma tendencje do zaspokajania potrzeb partnera, sprawiasz, że czuje się wyjątkowy, ceniony. Pamiętaj jednak, żeby zostawić mu nieco wolności, bowiem swoim zainteresowaniem i nieustannymi zapewnieniami o miłości, jej dowodami, możesz osaczyć i zadusić partnera.

Lew w domu 8 w kosmogramie

Lew w ósmym domu oznacza, że twoje podejście do intymności, miłości fizycznej,  jest dość ekstrawaganckie i charakteryzuje się kreatywnością, mówi o pragnieniu eksperymentowania. Każde spotkanie z płcią przeciwną ma utwierdzać cię w przekonaniu, że jesteś najlepszy, że jesteś prawdziwą gwiazdą. Nikt nie może cię zdetronizować!

Zbliżenia są częścią przedstawienia, które odgrywasz i rozmachem muszą dorównywać twojej wielkości. Sam sobie również musisz nieustannie udowadniać sprawność i to, jakim fantastycznym jesteś kochankiem. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś mógłby być niezadowolony, albo mógłby mieć jakieś sugestie – boleśnie zraniłoby to twoje ego i zasiało ziarno wątpliwości, które mogłoby przerodzić się we frustracje i negatywnie wpłynąć na życie intymne.

Podczas seksu, niczym na deskach teatru, dajesz z siebie wszystko, a stosunki są bardzo częste. Zasługujesz na partnera, który dotrzyma ci kroku, zresztą nie wpuścisz do łóżka osoby, która nie będzie ciebie godna!

Panna w domu 8 w kosmogramie

Panna w 8 domu oznacza, że twoje podejście do seksu oraz intymności jest ostrożne i nieco ograniczające – nie jesteś w stanie czerpać pełni satysfakcji z seksu. Jako pedantka i perfekcjonistka, kochasz się z instrukcją obsługi w dłoni, odznaczając wykonane etapy. Masz niemal kliniczny sposób na osiągnięcie satysfakcji seksualnej i zadowolenie swojego kochanka, koncentrujesz się wyłącznie na kwestiach technicznych i wskazówkach pozwalających osiągnąć orgazm i nieustannie kontrolujesz sytuację. Twoim problemem jest podejście i to, że nie umiesz sobie odpuścić, nie umiesz popłynąć na fali emocji i pożądania. Seks z tobą przypomina stosunek z robotem i jest dość stresujący dla partnera.

Teoretycznie jesteś mistrzem w seksie – wiesz o nim wszystko (albo prawie wszystko) i szkoda, by ta wiedza się marnowała. Postaw na spontaniczność, zrezygnuj z tej ciągłej kontroli, a twój związek osiągnie nową, bardziej satysfakcjonującą dla obu stron jakość.

Waga w domu 8 w kosmogramie

Waga w 8 domu dąży nieustannie do osiągnięcia równowagi pomiędzy życiem seksualnym, a życiem uczuciowym. Starasz się podążać drogą orgazmu razem z partnerem, dbając o równoczesne spełnienie. Wyczuwasz kochanka, jego emocje i uczucia oraz pragnienia.

W większości swoich działań, również w sprawach seksu, starasz się wybierać środkową drogę, unikając wszelkich skrajności. Pod wpływem Wenus, planety zgody i harmonii, niezmiennie pragniesz wokół siebie spokoju i zadowolenia – nie dla ciebie dziki i spontaniczny seks, nie dla ciebie dominacja nad partnerem.

Jesteś delikatny i masz romantyczne podejście do miłości oraz seksu, ale otwarta rozmowa o tym cię krępuje, stajesz się wówczas bardzo zakłopotany. Nie lubisz monotonii, lubisz zmiany, dlatego czasami warto otworzyć się i szczerze powiedzieć o swoich potrzebach i planach.

Skorpion w domu 8 w kosmogramie

Skorpion w 8 domu, dla charyzmatycznego i obdarzonego magnetyzmem Skorpiona, to ekstremum. To najwyższy poziom seksualności, szaleństwo zmysłów, zwierzęcy wprost apetyt na seks. Masz doskonałą intuicję i doskonale wyczuwasz, kto chciałby zostać twoim kochankiem i jak go zadowolić, jeśli już znajdzie się w twojej sypialni.

Jednak seks nie zawsze ma ci sprawiać wyłącznie przyjemność cielesną. Zdarza ci się wykorzystywać go jak broń, zdarza ci się kontrolować sytuację, manipulować faktami lub drugą osobą.  Mimo tego, jesteś lojalnym partnerem, a twoje życie seksualne jest głębokie i pełne emocjonujących doznań. Intensywność relacji, w którą wchodzisz z partnerem, jest wyjątkowa – to niemal jedność, ale wymaga nieustannego zaskakiwania i bezgranicznego oddania. Nie boisz się jednak niczego, w sypialni łamiesz każde tabu, pragniesz osiągnąć niemal transcendentalne doznania płynące z seksu. W trakcie miłości fizycznej, regenerujesz swój organizm i zbierasz siły.

Strzelec w domu 8 w kosmogramie

Strzelec w 8 domu ma optymistyczne podejście do seksu, miłości oraz intymności. Przepełnia cię nadzieja oraz filozoficzne rozważania na temat relacji oraz tego, co się z nimi wiąże. Poszukujesz duchowego połączenia z kochankiem, chcesz dzielić z nim nie tylko ciało, ale i myśli. Wykazujesz troskę o partnera i dbasz o zaspokojenie jego potrzeb.

Jesteś obdarzony znaczną siłą woli i okazujesz wielką niezależność. Jesteś równie wszechstronny, jak i impulsywny, dlatego często podejmujesz nagłe decyzje, na przykład zmieniając upodobania w kwestii seksu. Kochasz obfitość i dlatego może się to przejawiać w ilości kontaktów seksualnych, z których chcesz czerpać radość. Seks może stać się dla ciebie pewnego rodzaju sportem, który uprawiasz nie dla samej wygranej, ale dla czerpania radości z samej gry. To wyjątkowa ryzykowna postawa, która może zrazić do ciebie partnera.

Koziorożec w domu 8 w kosmogramie

Podejście Koziorożca w 8 domu do seksu, miłości oraz intymności jest naznaczone poczuciem obowiązku i odpowiedzialności, dlatego nie jest ono beztroskie. Niekiedy piętrzące się problemy do rozwiązania mogą odbierać przyjemność płynącą ze zbliżenia. Kiedy seks stanie się dla ciebie mniej przyjemnym doświadczeniem, warto przyjrzeć się problemom i, być może, skorzystać z pomocy specjalistów. Musisz zrozumieć, że masz prawo cieszyć się seksem w pełni. Jeśli tak się stanie, będziesz prawdziwie oddanym partnerowi kochankiem i poważnie będziesz traktować swój związek.

Spróbuj odkryć swoje mocne strony, wzmocnij poczucie własnej wartości. Skieruj całą swoja energie do pracy nad sobą i nad związkiem, a wówczas osiągniesz taki rodzaj intymności seksualnej z osobą, która przetrwa próbę czasu i wszelkie przeciwności losu.

Wodnik w domu 8 w kosmogramie

Wodnik w 8 domu oznacza, że twoje podejście do seksu, miłości oraz intymności cechuje niezwykła ekspresja i poczucie indywidualności. Będziesz miał ochotę na różne ekscesy i seksualne eksperymenty, wykroczysz w swoich pomysłach daleko poza tradycyjne fantazje, dlatego twój partner może być nieco zaskoczony. Nie dziw się zatem, jeśli nie znajdziesz w nim zrozumienia dla twoich pomysłów i planów.

Niewykluczone, że satysfakcję w seksie znajdziesz w seksie grupowym, albo w zmianie partnera. Wodnik w 8 domu pomoże ci uwolnić się od własnych ograniczeń i stereotypów w sferze seksu. Przełamując bariery, osiągniesz nową jakość stosunków. Związek, w którym się znajdziesz, musi pielęgnować twoją niezależność i indywidualizm, inaczej nic z tego nie będzie.

Ryby w domu 8 w kosmogramie

Ryby w 8 domu oznaczają, że twoje podejście do kwestii intymnej miłości oraz kontaktów seksualnych może być wyidealizowane, a nawet niemal eteryczne. Niekiedy czujesz się tak, jakby twoim celem było poświęcenie się całkowicie dla kochanka, właśnie podczas stosunku fizycznego, całkowicie zapominając o własnych potrzebach. Pamiętaj, że za pośrednictwem seksu nie uleczysz jego bólu i nie rozwiążesz problemów.

Jesteś bardzo sentymentalny, a twoje życie seksualne zależy od tego, czy pozwolisz sobie na fantazjowanie czy też za wszelka cenę będziesz próbował się przed nimi bronić. Jeśli wprowadzisz element magii do sypialni, jeśli uruchomisz wyobraźnie, możesz przenieść się na wyżyny rozkoszy. W przeciwnym razie twój seks będzie co najwyżej zwyczajny.

W każdym jednak przypadku starasz się, aby związek ciał był poprzedzony związkiem umysłów – starasz się nawiązać relację, w której oboje będziecie w stanie porozumiewać się niemal telepatycznie, niemal bez słów doczytując swoje pragnienia.