Znak zodiaku Strzelec – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Strzelec – Seks & Miłość

Kiedy Strzelec wybierze sobie obiekt miłosnego zainteresowania i wyruszy na polowanie, ogarnia go euforia i kocha wówczas cały świat. Przyciąga swoją energią, uwodzi pasją w oczach, ale lubi igrać z miłością. Zmysłowy, marzy o związku w których nie brak pikanterii, stopniuje pożądanie, a gra wstępna trwa długo i jest źródłem prawdziwej rozkoszy. Strzelec jest wyczulony na reakcje ciała partnera i jego potrzeby, doskonale je zresztą zaspokaja. Jest znakiem ognistym, zadziwiającym fantazją, pragnie, by zbliżenie trwało jak najdłużej.

Na koncie ma liczne podboje, zarówno niewinne flirty, jak i związki, w których przeszedł do kolejnego etapu znajomości. Desperacko nie chce się rozstać z wolnością, ale jego brak taktu i uczucia sprawia, że związki często rozpadają się jeszcze zanim przerodzą się w coś poważniejszego.

Kobieta Strzelec – Seks & Miłość

Pani Strzelec nieustępliwie tropi wybranka, starając się zdobyć jego serce wszelkimi dostępnymi metodami. Lubi egzotykę i romantyzm, a jej wielbiciel ma szansę wówczas, kiedy uczyni ją centrum swojego wszechświata. Jest pełna wdzięku i fascynująca, obdarzona bujną wyobraźnią z której nie wacha się skorzystać. Bardziej aktywna niż bierna, daje się porwać fali rozkoszy, wciąż poszukując nowych wrażeń. Od kochanka oczekuje nieustannego podsycania tlącego się w niej żaru i namiętności.

Mężczyzna Strzelec – Seks & Miłość

Nie zdobędzie się Strzelca, próbując ograniczyć jego wolność, bowiem lojalność Strzelca nie starcza na długo.  Noc w jego towarzystwie może upłynąć w radosnym nastroju, dostarcza niezapomnianych wrażeń, ale pozbawia sił.

Brak kompatybilności: Skorpion, Strzelec

Lista Partnerów: Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Wodnik

Nie trać czasu na: Byk, Rak, Panna, Koziorożec, Ryby