Znak zodiaku Skorpion – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Skorpion – Seks & Miłość

Skorpion nie jest typowym uwodzicielem i nie dla niego są powszechnie stosowane praktyki. Lubi prowokować i wykorzystując swój magnetyzm, zazwyczaj udaje mu się usidlić ofiarę. Gdy pożąda, obiekt zainteresowania Skorpiona zazwyczaj jest tego świadomy, dostrzega urok, który Skorpion roztacza i jego namiętny wzrok.

Najczęściej interesuje się tym, kto zdoła rozpalić jego ciekawość. Kiedy rozpoczyna swój atak, każde jego słowo adresowane do drugiej osoby może być przepełnione pożądaniem, każde słowo wychodzące z jego ust jest pieszczotą. Urzeka i hipnotyzuje, jest elokwentny i ma ogromną siłę przekonywania która sprawia, że partner z największymi zasadami mięknie i poddaje się wpływom Skorpiona nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Dzięki ogromnej intuicji, Skorpion dostrzega najmniejszy nawet przejaw pożądania. Nawet, jeśli ofiara stara się maskować swoje emocje, to czyta w jej myślach niczym w otwartej księdze.

Skorpiona nie interesują flirty i przelotne miłostki. Nikt nie jest w stanie wciągnąć go w związek będący tylko zabawą.

Łóżko Skorpiona jest niczym arena na której toczy się walko o zaspokojenie pożądania. Sfera erotyzmu Skorpiona jest skomplikowana, ale zachwycająca partnerów lubiących wyzwania.

Kobieta Skorpion – Seks & Miłość

Panią Skorpion nie da się uwieść typowymi pochlebstwami, nie lubi błahych pogawędek. Przy niej konieczne jest uzbrojenie się w cierpliwość. Zawieść jej zaufanie można tylko raz, po czym skreśla delikwenta ze swojej listy. Pożera swoich kochanków, a przynajmniej jest gotowa to zrobić.

Skorpionika to kobieta-wamp, marzy o perwersyjnych opowieściach, o dominacji, ale i o byciu zdominowaną.

Mężczyzna Skorpion – Seks & Miłość

Pan Skorpion jest chodzącym seksem. Wystarczy spojrzeć na niego, by wiedzieć do czego jest zdolny w miłości. Podnieca go już sama myśl o stosunku i pieszczotach; jest uosobieniem pożądania i fascynacji, a kobiety lgną do niego zwabione zmysłową aurą.

Aby uwieść pana Skorpiona należy odgrywać niedostępną i tajemniczą – Skorpion od razu zapragnie odkryć sekret. Partnerka musi zawsze pozostać dla niego zagadką, nigdy nie odkrywając kart i nie pokazując prawdziwej twarzy.

Brak kompatybilności: Baran, Byk, Skorpion, Strzelec, Wodnik

Lista Partnerów: Rak, Panna, Koziorożec, Ryby

Nie trać czasu na: Bliźnięta, Lew, Waga