Znak zodiaku Ryby – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Ryby – Seks & Miłość

Cechy, którymi natura obdarzyła Rybę, pomagają jej w uwodzeniu. Przenikliwe spojrzenie, niski głos i ten szczególny czar, który roztacza wokół siebie – to wszystko stworzone jest by wabić i podbijać.

Ryba lgnie do wybranka, potrafi w jednej chwili przeniknąć jego myśli i dusze. Liczy się dla niej pierwsze wrażenie. Miłość fizyczną Ryba wiąże zazwyczaj z silnym uczuciem, marzy o wspólnocie cielesnej i duchowej z kochankiem. Życie seksualne Ryby bywa niestabilne, uzależnione od ich fantazji i oczekiwań. Na dodatek potrzeba służenia innym sprawia, że pragną oddać się partnerowi bez reszty. Trudno im pogodzić wspaniałe doznania, przeżywane głównie w myślach, z rzeczywistością.

Kobieta Ryby – Seks & Miłość

Pani Ryba to kobieta stworzona, by ją kochać i o nią zabiegać. Sprawia wrażenie delikatnej i kruchej, a te cechy przyciągają wielu mężczyzn, którzy pragną się nią opiekować. To ideał kochanki – czeka na lubego nie podejmując inicjatywy. Obdarzona szóstym zmysłem jest doskonałą słuchaczką, a w miłości kieruje się intuicją, zazwyczaj nie analizując sytuacji. Niektórzy podejrzewają ją o bycie nimfomanką albo o obsesje na punkcie seksu. Miłość jest bowiem jej narkotykiem, a kiedy zostaje sama – cierpi.

Wciąż czeka na swojego księcia, dlatego odda swoje serce i ciało tylko temu, kto będzie łudząco podobny do postaci z baśni. Bez marzeń nie mogłaby żyć, najlepiej więc śnić wraz z nią sen o miłości.

Mężczyzna Ryby – Seks & Miłość

Pan Ryba jest troskliwy i kochający, lubi romantyczne wieczory we dwoje i intymną atmosferę. Aby podbić jego serce trzeba go przekonać, że miłość będzie sielanką i nie ukróci jego wolności. Wybranka pana Ryby powinna być zagadkowa, zmienna o wrażliwej, artystycznej duszy. Pan Ryba lubi pieszczoty i pocałunki, a jego partnerka powinna być w tym względzie kobietą ponętną i zmysłową, obdarzoną nieprzeciętną fantazją. Do seksu pan Ryba przywiązuje niekiedy mniejszą wagę niż do marzeń o nim. Nie jest namiętnym kochankiem, chyba że zadziałają na niego silne bodźce.

Brak kompatybilności: Waga, Wodnik Ryby, Byk

Lista Partnerów: Baran, Rak, Skorpion, Koziorożec

Nie trać czasu na: Bliźnięta, Lew, Panna, Strzelec