Znak zodiaku Rak – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Rak – Seks & Miłość

Pan Rak ma w sobie odrobinę kobiecego pierwiastka, zaś pani Rak to kwintesencja kobiecości. Obojgu trzeba dać nieco czasu i cierpliwie zabiegać o ich względy, aby rozbudzić ich zmysły i pożądanie. Bardzo często ideałem seksu pozostaje dla Raka pierwsza miłość.

Kobieta Rak – Seks & Miłość

Pani Rak lubi mężczyzn starszych od niej, pociąga ją przyprószona siwizną skroń. Czarująca i obdarzona wielką intuicją, o sztuce uwodzenia oraz dawania rozkoszy seksualnych wie prawie wszystko. Ten, kto odnajdzie drogę do serca i łóżka pani Rak uważa się ku swojemu zadowoleniu za jej pana i władcę, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Kobieta spod znaku Raka uosabia tajemnicze światy, a kiedy już pozbędzie się swoich zahamowań, staje się dla partnera tak cenna jak powietrze.

Pani Rak ceni delikatność i czułość, warto zatem obsypywać ją dowodami swojego uczucia. Chcąc podbić jej serce i zdobyć ciało, trzeba wykazać się niemałym uporem, bowiem tylko nieustępliwy mężczyzna może rozpalić jej pożądanie. Pani Rak skrycie marzy o bliskości męskiego ciała, ale strach przed nowym tkwi w niej mocno, dlatego warto zjednać ją najpierw czułością.

Mężczyzna Rak – Seks & Miłość

Pan Rak lubi otaczać się kobietami. Zabiegający o kobiece względy, potrafi zadziwić wybrankę swoją intuicją. Jest doskonałym obserwatorem i słuchaczem, partnerkę uważa za jedyną i niezwykłą, wielbiąc ją bezgranicznie. Obecność kobiecego pierwiastka w naturze sprawia, że bywa romantykiem, starannie dobiera upominki, nie składa czczych obietnic. Pragnie stworzyć pełen ciepła rodzinny dom, dlatego podboje i przelotne miłostki nie są dla niego, rzadko zmienia partnerki seksualne.

Szczyt swoich możliwości seksualnych pan Rak osiąga między nowiem a pełnią księżyca. Warto to wykorzystać, bowiem w innych porach może być niewzruszony i opierać się wszelkim pokusom. Rzadko kiedy daje się również namówić na eksperymenty, woli bowiem idealizować życie erotyczne i snuć marzenia bez przekuwania ich w rzeczywistość.

Pana Raka najłatwiej jest zdobyć tej kobiecie, z którą łączą go wspólne cele – troska o rodzinę, dzieci, ten sam system wartości. Powinna od niego dbać, rozpieszczać i kochać nie zważając na jego „humory”, które niestety zdarzają mu się dość często.

Brak kompatybilności: Rak, Lew, Koziorożec

Lista Partnerów: Byk, Panna, Rak, Ryby

Nie trać czasu na: Baran, Bliźnięta, Waga, Strzelec, Wodnik