Znak zodiaku Panna – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Panna – Seks & Miłość

Wdzięk i uwodzicielskie sztuczki nie robią na Pannie większego wrażenia. Miłość od pierwszego wrażenia nie leży w jej naturze, bowiem Panna nie lubi rzeczy wymykających się spod jej kontroli. Woli przewidywać i planować, a dla miłości nie ma zamiaru wyrzekać się tych zasad. Nie zawsze potrafią pojąć istotę miłości fizycznej, często skłaniają się ku życiu w samotności. Rozważne Panny bowiem nie potrafią oddać cząstki siebie obcej osobie, jeśli jednak choć na chwilę zrezygnują ze swoich ograniczeń, odkryją przyjemność płynącą z miłości. Zaznają seksualnych rozkoszy tylko wówczas, kiedy ich działania przestaną przypominać schemat z akademickiego podręcznika.

Kobieta Panna – Seks & Miłość

Pani spod znaku Panny nie lubi kokieterii, nie wabi seksownymi strojami ani wyzywającym makijażem. Prowokujące zachowania nie są w jej stylu, a miłość zdobywa pokazując swoje umiejętności organizacyjne – lubi być potrzebna, wręcz niezastąpiona. Poważnym problemem w życiu seksualnym jest dla Panny jej wstydliwość i pruderyjność. Niechętnie pokazuje partnerowi swoje nagie ciało, w trakcie zbliżenia gasi światło, a wieczorem zakłada flanelową piżamę zamiast kuszących halek.

Seks z Panną może szybko nudzić, dlatego też powinna pracować ona nad swoimi zahamowaniami. Konieczne jest także zrozumienie ze strony partnera, a wówczas – przy odrobinie dobrej woli i uruchomieniu wyobraźni – współżycie może dawać satysfakcję.

Pani spod znaku Panny nie lubi, kosztownych upominków, budzą one jej podejrzliwość. Jest przenikliwa i nie można jej zwieść pozorom, najlepiej po prostu otworzyć przed nią serce.

Mężczyzna Panna – Seks & Miłość

Pan spod znaku Panny ma duże szanse na realizację swoich planów i zachowanie zasad. Nie ma na koncie licznych podbojów miłosnych, dlatego też zdarza mu się być ofiarą dominującej kobiety, która przy nim zaspokoi swoje fantazje. Jest jednak szansa, że u jej boku zmysły pana Panny obudzą się, a życie seksualne zacznie nie tylko budzić jego zainteresowanie, ale nawet dostarczać przyjemności.

Zabiegając o wybrankę nie wydaje majątku na prezenty, a dając wyraz miłości ogranicza się do najprostszych środków – szczytem romantyzmu jest dla niego zaproszenie na herbatę.

Kobieta pragnąca podbić serce pana spod znaku Panny musi być oszczędna i pragmatyczna. Warto również, by sprawiała wrażenie pedantycznej, bowiem Pannę cechuje umiłowanie porządku.

Brak kompatybilności: Bliźnięta, Wodnik

Lista Partnerów: Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec

Nie trać czasu na: Baran, Byk, Lew, Waga, Strzelec, Ryby