Znak zodiaku Lew – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Lew – Seks & Miłość

Lwa zawsze otacza tłum wielbicieli, wszystkie oczy są na niego zwrócone. Jego blask olśniewa, budzi powszechny podziw. Lew jest wcieleniem doskonałego uwodziciela, to on wybiera i to on odrzuca, sam nigdy nie będąc odrzucanym. Nie mają u niego szans ludzie przeciętni, bezbarwni, bez szczypty fantazji. Zwraca oczy wyłącznie na tych, którzy błyszczą. Wybrańcy i wybranki Lwa, nawet jeśli są już jego przeszłością, nie mają powodu żałować, że go spotkali. Jest hojny i lubi robić prezenty, fundują wybrakowi/wybrance wszystko, o czym tylko marzą. Dzielić łoże z Lwem to prawdziwy zaszczyt, bowiem wybiera on tylko najlepszych. Partnera Lwa czekają niezrównane doznania i loty ku gwiazdom, ale i prawdziwa próba – musi przecież sprostać wymogom żywiołowego temperamentu.

W miłości bywają niekiedy sztuczni i zamknięci, trudno im się otworzyć przed drugim człowiekiem i obnażyć przed nim duszę. Ta sztuczność rzutuje także na życie seksualne. Aby się naprawdę zakochać, Lew powinien zrezygnować w roli w której tak dobrze się czuje. To jednak stanowi poważny problem i nie zawsze potrafi sobie poradzić ze zrzuceniem maski.

Kobieta Lew – Seks & Miłość

Lwica jest namiętna, ciepła i obdarzona pomysłowością. Pod maską wytrawnej kochanki kryje się osoba pragnąca dominacji, która – jeśli nie spotka w porę wielkiej miłości zdolnej ją poskromić  –kolekcjonuje partnerów seksualnych niczym szpilki.

Planując podbój serca Lwicy musi nastawić się na niemałe wydatki. Nawet nie warto myśleć o wręczaniu jej praktycznych podarków, bowiem nie spotkają się z jej aprobatą. Radość sprawi jej nie mikser, suszarka czy ekspres do kawy, ale rzeczy niepraktyczne, niezwykłe i … drogie. Musi być przekonana, że w oczach partnera jest osobą wyjątkową.

Mężczyzna Lew – Seks & Miłość

Najskuteczniejszym sposobem, by uwieść pana Lwa, jest zwrócenie na siebie jego uwagi. Szanse na to ma kobieta czarująca i tak jak on, ciesząca się powszechnym zainteresowaniem.

Największe namiętności targają Lwem w letnich miesiącach. Fazie Lwa patronuje bowiem Słońce i w tym okresie porywy jego serca są silniejsze, a pożądanie rośnie z każdym dniem.

Brak kompatybilności: Rak, Panna, Skorpion, Wodnik

Lista Partnerów: Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec

Nie trać czasu na: Koziorożec, Ryby, Byk