Znak zodiaku Koziorożec – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Koziorożec – Seks & Miłość

Koziorożec nie jest urodzonym uwodzicielem, Chce, by postrzegano go takim, jakim jest i takim kochano. Nie stara się zatem przypodobać za wszelką cenę, a playboyów uważa za hipokrytów, zaś uwodzenie za grę pełną fałszu. Uznaje, że żadnymi sztuczkami nie musi wspomagać magnetyzmu, którym natura go obdarzyła.

Kiedy koziorożec spotyka osobę, która zwraca jego uwagę, zrobi wszystko by … rozbić związek. Jego słabością jest bowiem permanentny brak zaufania i przekonanie, że nikt go nie pokocha. Jeśli jednak upora się z wątpliwościami i odda serce i ciało wybrance, czeka ich mnóstwo miłych niespodzianek. Ludzie spod znaku Koziorożca są bardzo zmysłowi. Co prawda mija nieco czasu, zanim się nie rozbudzą, ale szybko się uczą i już wkrótce doskonale wiedzą, jak sprawić przyjemność drugiej osobie i jak samemu czerpać przyjemność ze zbliżenia. Życie z Koziorożcem u boku staje się z każdym dniem coraz bardziej ekscytujące, zaś seks coraz lepszy, bowiem on sam pogłębia swoje umiejętności, stając się kochankiem uważnym i wiernym, a choć nie wykazuje specjalnej inwencji, to jednak odpowiednio pokierowany, wytrwale kroczy ścieżką rozkoszy.

Zmysłowość Koziorożca jest bezpośrednio powiązana z jego uczuciami. Wystarczy drobiazg, by go zdenerwować, zranić, odbierając przy tym ochotę na seks. Niekiedy nie znajduje zaspokojenia i przeżywa poważne frustracje na tle seksualnym.

W młodości Koziorożec nie szuka miłostek, czeka cierpliwie na odpowiedniego partnera. Jego zmysłowość rozwija się dopiero u boku osoby godnej zaufania, zatem może minąć sporo czasu, zanim rozpocznie współżycie.

Koziorożec kocha się jak żyje – z zegarkiem w ręku, to znaczy, że miłość uprawia w tych samych miejscach i porach.

Kobieta Koziorożec – Seks & Miłość

Pani Koziorożec nie igra z miłością. Słomiany zapał oraz flirty są jej obce, nie jest kokietką, nie zmienia partnerów seksualnych, a jej pragnieniem jest stały związek. Uważa, ze miłość i seks to sprawa poważna, mimo że sama często bywa dowcipna i ma poczucie humoru.

Pod płaszczykiem chłodu, kryje się u pani Koziorożec wielka namiętność. Wystarczy, że zaufa komuś na tyle, aby się przed nim otworzyć, choć właśnie to przychodzi jej z trudem. Uwielbia seks i miłość, choć nad nie przedkłada wiele spraw – pracę, stabilizację.

Mężczyzna Koziorożec – Seks & Miłość

Pan Koziorożec jest niekiedy mężczyzną o nieokiełznanych potrzebach seksualnych, lubi uprawiać seks dla płynącej z tego przyjemności. Kobietę może postrzegać wyłącznie przez pryzmat jej ciała, nie potrafi się do niej przywiązać. Niektóre osoby urodzone pod tym znakiem próbują nawet nakłonić partnerki do seksu zbiorowego, tłumacząc to potrzebą pełnego wyzwolenia i pozbycia się wszelkich zahamowań.

Zazwyczaj zachowuje nad swoimi zmysłami pełną kontrolę i uważnie śledzi reakcję partnerek podejrzewając o symulowanie orgazmu Musi minąć nieco czasu, by potwierdził prawdziwość łączącej go z kobietą więzi. Pan Koziorożec chciałby uchodzić za obojętnego, nie znosi bowiem flirtów i pustych rozmów, razi go przeciętność i brak klasy. Starannie dobiera partnerki, nie toleruje kobiet wyuzdanych, wulgarnych.

Brak kompatybilności: Baran, Rak, Waga, Koziorożec

Lista Partnerów: Byk, Panna, Skorpion, Ryby

Nie trać czasu na : Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik