Znak zodiaku i miłość – Waga

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Waga i miłość

Wagi są romantykami obdarzonymi dużym urokiem, który tak bardzo lubią stan zakochania, że niekiedy rzucają się bez zastanowienia w nowy związek. Ich życie nabiera treści, kiedy znajdą odpowiedniego partnera i nawet kiedy minie pierwsze oczarowanie, Wagi gotowe są dać z siebie wszystko, by uczynić związek trwałym.

Wagi są doskonałymi kompanami i zawsze starają się zapewnić partnerowi dobre samopoczucie. Umieją również słuchać i są dobrymi pochlebcami. Traktują partnera jak cenny skarb.

Choć w sprawach seksu wydają się być bardzo pewni siebie, to w rzeczywistości ta postawa pokrywa brak poczucia bezpieczeństwa. Wagi są bowiem bardzo wrażliwe i musza wiedzieć, że wszystko jest tak, jak być powinno, zanim posuną się krok dalej.

Wagi są niezdecydowane i niekiedy potrzebują dużo czasu, aby dojrzeć do małżeństwa. Pragną jednak ustabilizować swoją sytuację i czują się lepiej, gdy już wszystko jest postanowione. Wagi doskonale wyczuwają potrzeby innych i są znakomitymi towarzyszami życia.

Waga – zgodność z innymi znakami zodiaku

Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi rozumieją się dobrze z osobami spod innych znaków Powietrza i tworzą z nimi wieloletnie, udane związki. Niektóre Wodniki i Bliźnięta mogą sprawiać wrażenie zbyt obojętnych, by pokochać Wagę, ale są to nieliczne wyjątki.

Urodzeni pod znakiem Ognia mogą zachęcać Wagę do uczestniczenia w ich barwnym życiu i korzystania z nadarzających się okazji. Jeśli tylko zaakceptują romantyczną naturę Wagi, związek ma szansę powodzenia.

Urodzeni pod znakami Wody nie czują potrzeby werbalizowania swoich uczuć i to może stać się przyczyną konfliktów pomiędzy nimi a Wagą, i jedynie Ryby są wyjątkiem. Wagi są osobami żyjącymi w świecie idei, dlatego solidni i praktyczni ludzie urodzeni pod znakami Ziemi mogą działać na irytująco.