Znak zodiaku i miłość – Strzelec

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Strzelec i miłość

W sprawach miłosnych Strzelec otwarcie deklaruje swoje zamiary i nie pozwala opaść emocjom, dopóki związek się nie ustatkuje. Obdarzeni ciepłą i pełną entuzjazmu naturą, często biorą inicjatywę w swoje ręce. Potrafią flirtować i zazwyczaj nie mija dużo od momentu poznania do pierwszego spotkania.

Strzelcy działają szybko i nie czekają z zainicjowaniem życia seksualnego. Seks jest ich żywiołem, nie lubią zatem czuć się skrępowani.

Małżeństwo jest dla Strzelca odkryciem i przygodą, ale urodzeni w tym znaku pozostają wierni swoim współmałżonkom i okazują im zaufanie. Rzadko zdarzają się im wybuchy zazdrości. Kiedy w dojrzałym wieku osiągną stabilizację emocjonalną, życie z nimi staje się radosne i satysfakcjonujące.

Strzelec – zgodność z innymi znakami zodiaku

Strzelec bez problemu porozumie się z innymi znakami Ognia, a wspólne pasje pozwolą im stworzyć szczęśliwy związek. Ludzie spod znaków Powietrza zapewniają Strzelcom przyjemne i stymulujące towarzystwo. Rozważni ludzie urodzeni pod znakami Ziemi wydają się Strzelcowi zbyt praktyczni, a ich związek może być trudny, chyba że dwie strony będą miały wolę kompromisu. Urodzeni pod znakami Wody okazują stałe pożądanie, co Strzelca może intrygować, ale na dłuższy związek nie ma szans.