Znak zodiaku i miłość – Skorpion

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Skorpion i miłość

Skorpiony zakochują się z niezwykłą siłą i równie silne jest ich pożądanie. Prawdziwie intymny związek oznacza dla nich zaangażowanie ciała, uczuć i myśli. Żyją i kochają zgodnie z maksymą: „wszystko labo nic”. Urodzeni w tym znaku poważnie traktują swe uczucia i żądają tego samego od partnera.

Dla większości Skorpionów życie uczuciowe jest najważniejsze. Kierują się potrzebą dzielenia emocji z innymi, a ich zmysłowość przyciąga wzrok. Poprzez seks Skorpiony wyrażają swoją osobowość, a ta sfera życia stanowi głęboką część ich związków. Są wspaniałymi kochankami i często pomagają partnerom pozbyć się zahamowań.

Może upłynąć sporo czasu, zanim Skorpion dojrzeje do małżeństwa. Wielu z nich lubi się wcześniej wyszaleć, zanim podejmie ostateczną decyzję i ustatkuje. Jednak w stanie małżeńskim większość osób spod tego znaku zmienia się w lojalnych i wiernych partnerów. Związek ze Skorpionem jest związkiem pełnym – uczuciowym, fizycznym i finansowym. Urodzeni w tym znaku zawsze walczą w obronie swojego małżeństwa, a z upływem lat więzi pomiędzy małżonkami zacieśniają się.

Skorpion – zgodność z innymi znakami zodiaku

Emocjonalna naturę Skorpiona rozumieją ludzie urodzeni pod innymi znakami Wody, dzięki czemu ich związki są szczęśliwe, panuje w nich zrozumienie i wzajemna troska. Skorpiony dobrze pasują również do znaków Ziemi, ceniąc sobie ich solidność i praktycyzm.

Ludzie spod znaków Powietrza muszą jednak racjonalizować swoje uczucia i dlatego rzadko bywają towarzyszami spontanicznych Skorpionów. Moc pożądania osób spod znaków Ognia pociąga Skorpiony, ale ich burzliwe związki nie mają wielkich szans na przetrwanie.