Znak zodiaku i miłość – Panna

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Panna i miłość

Urodzeni pod znakiem Panny są skromni i nieśmiali, a związki miłosne zazwyczaj nie są dla nich łatwe. Panny doskonale panują nad emocjami do momentu, kiedy pojawi się ktoś odpowiedni. Wówczas stają się oddanymi partnerami, którzy zadziwiają swoją determinacją w staraniach o trwałość związku.

Panny potrzebują szczególnych warunków, aby się odprężyć przed fizycznym zbliżeniem. Jeśli partner zapewni im bezpieczeństwo i ośmieli je, szybko nauczą się odczuwać przyjemność płynącą ze zbliżenia i dzielić rozkosz. Wiele Panien z czasem staje się znakomitymi kochankami.

Panny są wierne i tego samego oczekują od ukochanych osób. Znając ich potrzebę służenia ludziom można łatwo Panny wykorzystać – partner, który zorientuje się, że Panna przedkłada jego interes ponad własny, może korzystać z tego zbyt często.

Panny zazwyczaj pragną stabilizacji i małżeństwa. Ważne jest dla nich bezpieczeństwo finansowe, dlatego zakładając rodzinę chcą mieć pewność, że będą mieli wystarczające środki. W małżeństwie Panny szukają własnych dróg rozwiązywania problemów, a rozstanie przychodzi im niezwykle trudno.

Panna – zgodność z innymi znakami zodiaku

Panny dobrze rozumieją się ze znakami Ziemi i to najlepsze kombinacje dla szczęśliwego związku. Dwie Panny muszą jednak bardzo uważać i hamować swój język, bowiem mogą paść raniące słowa.

Osoby spod znaków Wody będą o Pannę dbały i umożliwią jej rozwój emocjonalny. Stworzą razem dobry związek pod warunkiem jednak, że obie strony będą dbały o swoje potrzeby wzajemnie.

Intelektualne znaki Powietrza zbyt wysoko unoszą się nad ziemią dla praktycznych Panien. Dobry wpływ na Panny mogą mieć dynamiczni ludzie spod znaków Ognia, jednak różnice pomiędzy nimi są tak duże, że związek nie przetrwa próby czasu.