Znak zodiaku i miłość – Lew

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Lew i miłość

Lwy są romantykami i łatwo się zakochują. Ich uczucia są gwałtowne, a romans z nimi kojarzy się z wielką namiętnością. Od partnera oczekują oni akceptacji swojej miłości i odwzajemnienia jej całym sercem.

Lwy pociągają płeć przeciwną, ale w sprawach sercowych mają zawsze skłonność do dominacji i przejmują inicjatywę. Ich wielka siła przekonywania sprawia, że mało kto zdobywa się na odrzucenie ich zalotów. Mają przy tym duży urok osobisty i ludzie lubią się czuć przez nich wyróżnieni.

Lwy mają duże potrzeby seksualne, które stanowią dla nich naturalny sposób wyrażenia silnych uczuć. W swoich partnerach Lwy widzą przede wszystkim dobre cechy, każdego podnoszą na duchu. Są lojalne, wierne, uczciwe i nie zdarzają im się pozamałżeńskie przygody.

Lwy lubią decydować o wszystkim i za wszystkich, dlatego asertywnym i niezależnym partnerom może to przeszkadzać. Każdy spod tego znaku chciałby mieć kogoś, kto byłby silnie z nim związany.

Lew – zgodność z innymi znakami zodiaku

Lwy przyciąga natura urodzonych pod znakami Ognia, łączyć ich będzie silne uczucie i stworzą wiele udanych związków. Nie udać się może jednak związek dwóch Lwów.

Urodzeni pod znakami Powietrza mają zdolność podtrzymywania ognia, który cechuje Lwa. Ich umiejętność patrzenia na rzeczy z dystansem pomaga zachować wzajemne dobre stosunki.

Urodzeni pod znakami Wody są atrakcyjni dla Lwa  ze względu na ich emocjonalną naturę. Choć związek ten początkowo może stać pod znakiem zapytania, to zdolność do kompromisu może uczynić go trwałym.

Jeśli Lew będzie skłonny zrozumieć, że partner nie musi podzielać jego apetytu na życie, związek z osobą urodzoną pod jednym ze znaków Ziemi, dla mu oparcie i stabilizację.