Znak zodiaku i miłość – Koziorożec

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Koziorożec i miłość

Pozornie chłodny i rozważny Koziorożec ukrywa jednak gorące serce. Trzeba czasu, by romans Koziorożca się rozwinął, bowiem jest on zazwyczaj pełen obaw i trzyma emocje na wodzy. Wraz ze wzrostem zaufania do drugiej osoby wzrasta również zainteresowanie, a z czasem – miłość.

Urodzony pod znakiem Koziorożca lubi zachowywać tradycyjne role podczas zalotów. Jeśli pan Koziorożec ma poważne zamiary, to wybranka może liczyć na to, że będzie zdobywana.

Wiele Koziorożców nie odnajduje się łatwo w sprawach seksualnych o wymagają bliskości i cierpliwość partnera, by przełamać barierę. Jednak w długim związku stają się namiętnymi i wytrwałymi kochankami.

Koziorożce pragną stabilizacji i traktują małżeństwo bardzo poważnie. Panie spod znaku Koziorożca mają bardzo rozwinięty instynkt macierzyński i są zdolne połączyć wychowywanie dzieci z troską i męża i z pracą zawodową. Panowie spod tego znaku najlepiej czują się w tradycyjnej roli.

Koziorożec – zgodność z innymi znakami zodiaku

Najlepszymi towarzyszami życia są dla Koziorożca urodzeni pod innym znakiem Ziemi. Wyznając takie same wartości mają szansę na trwały i harmonijny związek. Koziorożec może również dobrze funkcjonować w związkach z emocjonalnymi osobami pod znakami Wody.

Urodzeni pod znakami Ognia są zbyt agresywni dla wycofanego i płochliwego Koziorożca, a problemy mogą pojawić się rychło po rozpoczęciu relacji. Nie uda się również związek Koziorożca ze znakami Powietrza, bowiem zbytnio bujają w obłokach.