Znak zodiaku i miłość – Byk

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Byk i miłość

Byki są ludźmi kochającymi i zmysłowymi, ale mogą mieć trudności w nawiązywaniu romansów. Kiedy jednak się zakochają, pragną, by miłość trwała wiecznie i zrobią wszystko, żeby tak rzeczywiście było. Trudno oprzeć się ich czarującej osobowości, jeśli pokonają wszelkie przeszkody i nawiążą romans, zaczynają błyszczeć.

Dla wielu osób spod tego znaku potrzeby seksualne mają podstawowe znaczenie. Są naturalnymi, doskonałymi kochankami, zadziwiającymi partnerów siłą swojego pożądania. Dlatego też również frustracja seksualna dotyka ich bardziej, niż innych oraz wpędza w zły nastrój.

Z natury wierny i spolegliwy Byk nie zdradza swoich partnerów. Odpowiada im silny związek, w którym ludzie w pełni się sobie oddają. Małżeństwo traktują dlatego bardzo poważnie, a pewny i trwały związek jest źródłem ich siły. Mimo, że w początkowej fazie małżeństwa Byki skłonne są traktować partnera jak swoją własność i kontrolować, ale po zduszeniu tych zapędów w zarodku, są najlepszymi małżonkami – kochającymi i dbającymi o potrzeby bliźnich.

Kobiety spod tego znaku często zajęte są robieniem kariery zawodowej, ale z czasem pragną zostać matkami. Jednak nawet mając dzieci, starają się kontynuować pracę zawodową i interesujące hobby. Mężczyzna poślubiony pani Byk, zyska mądrą i praktyczną żonę.

Byk – zgodność z innymi znakami zodiaku

Według Byków ludzie spod znaków Ognia są zbyt ogniści. Podoba im się ich entuzjazm, ale wydają się zbyt zmienni. Wyjątek stanowią osoby urodzone pod znakiem Lwa, które są stałe z natury. Osoby spod znaków Powietrza są interesujący i zmysłowi, ale to nie kompensuje ich chłodnego temperamentu i braku praktyczności. Byki natomiast twardo stąpają po ziemi i nie lubią niepewności w żadnej dziedzinie.

Natomiast związki z ludźmi spod znaku Wody są z reguły udane. Ich wrażliwość i emocjonalna natura zapewnia łatwe współżycie z pokojowo nastawionymi Bykami. Związek Byka z kimś urodzonym pod innym znakiem Ziemi ma największe szansę powodzenia, ale każdy z partnerów musi wystrzegać się rutyny.