Znak zodiaku i miłość – Bliźnięta

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Bliźnięta i miłość

Bliźnięta są skłonne do flirtu i doskonale się porozumiewają z przeciwną płcią. Ich pierwszą potrzebą jest więź emocjonalna i muszą ją czuć zanim zdecydują się zaangażować w związek. Nie najlepiej znoszą emocje i dlatego niekiedy mogą trzymać ludzi na dystans. Kiedy jednak otworzą się przed kimś, ich wrażliwość zadziwia i ujmuje.

Bliźnięta są urodzone, by żyć wśród ludzi. Są romantyczne, podnieca ich samo rozpoczęcie romansu i myśl o nim. Wiele osób uwielbia spędzać czas w ich towarzystwie z uwagi na ich urok. Cenią sobie seks i eksperymenty w tej dziedzinie.

Będąc związanym z Bliźniakiem trzeba jednak zważać na częste zmiany nastrojów; niekiedy są również obojętne i bujają w obłokach. Są to jednak krótkie chwile, po których szybko wracają do swojego pogodnego usposobienia.

Wszystkie Bliźnięta lubią zmiany i może być im trudno wytrzymać w jednym związku szczególnie, że niektórzy z nich nie mogą oprzeć się pragnieniu urozmaicenia sobie życia i zwodzą kilka osób w tym samym czasie. Większość z nich zrzuca to na młodość, ale niektórym ta niestałość pozostaje już na zawsze. Mimo to, Bliźnięta potrafią być idealnymi małżonkami i umieją dostosować się do innych ludzi, są pełni charyzmy i wigoru. Najlepiej funkcjonują w związku z partnerem, który podobnie jak oni pragnie urozmaicenia sobie życia.

Dlatego też osoby, które cenią sobie stabilizację i rutynę, nie powinny angażować się w związek z Bliźniakiem, bo nie przetrwają u jego boku.

Z powodu tego umiłowania życia i rozpierającej Bliźniaka energii, nie powinien on spieszyć się z zawarciem małżeństwa; lepiej, by się wyszumiał za młodu. Warto też sprawdzić wcześniej, jak będzie wyglądało wspólne mieszkanie i codzienne życie ze swoimi  prozaicznymi problemami.

Ci jednak, którzy poślubią panią spod znaku Bliźniąt, zyskają utalentowaną i wszechstronną towarzyszkę życia. Choć pragnie ona dzieci, to nie zaprzestanie ona kontynuowania kariery zawodowej i zazwyczaj udaje jej się to pogodzić. Również pan Bliźniak jest wspaniałym mężem, kiedy już zdecyduje się ustatkować, jest także wspaniałym ojcem.

Bliźnięta – zgodność z innymi znakami zodiaku

Bliźnięta dobrze sobie radzą w związkach z innymi znakami Powietrza, bowiem łączy ich pewne oderwanie od ziemi. Sprawia to, że ich związku są trwałe, a wyjątkiem jest zazwyczaj jedynie połączenie się Bliźniaka z Bliźniakiem. Osoby spod tego znaku dobrze rozumieją się również ze znakami Ognia; cenią sobie ich energię oraz pozytywne nastawienie do życia. Związki z ludźmi spod znaków Wody mogą okazać się trudne, bowiem Bliźnięta nie są w stanie pojąć ich emocjonalnej natury.

Bliźnięta lubią życie w świecie idei, dlatego dla urodzonych pod znakami Ziemi życie z nimi jest dość frustrujące. Jedynie Panna ma szansę podzielać poglądy Bliźniaka.