Znak zodiaku i miłość – Baran

Prawie każdy zna swój słoneczny znak zodiaku, zwany też niekiedy gwiezdnym znakiem. Niewiele osób wie, że niesie on ze sobą szereg informacji, w tym informacje o najlepszym dopasowaniu w miłości, o harmonii dusz.

Znak zodiaku Baran i miłość

Impulsywne usposobienie Baranów sprawia, że łatwo się zakochują. Ich cielesna natura powoduje, że płcią odmienną interesują się od wczesnej młodości. Śmiali i asertywni, bez zahamowań wyrażają swoje pragnienia.

Dla Barana (zarówno pani, jak i pana) zaloty to polowanie i sprawdzian ich atrakcyjności. Znajomości bywają zazwyczaj krótkotrwałe, opierają się bowiem na zauroczeniu i podnieceniu sytuacją. Kiedy jednak osoba z tego znaku pokocha, to półśrodki przestają dla niej istnieć – mając serce romantyczne oraz pełne ideałów, zrobi wszystko, aby utrzymać związek.

Baran to znak mocno powiązany z cielesnością. Ma duże potrzeby seksualne, z natury jest dobrym kochankiem. Jeśli ktoś chce być szczęśliwy z Baranem przez dłuższy czas, musi starać się, aby związek nie popadł w monotonię i rutynę.

Panowie Barany są skłonni do utrzymywania licznych znajomości, ale mogą mieć problemy w stosunkach z silnymi i niezależnymi kobietami. Są osobami o dużym poczuciu własnej wartości i cenią związki z kobietami godnymi zaufania.

Panie spod znaku Barana mogą być trudne w pożyciu, lubią bowiem popychać innych do działania i z tego powodu często wybierają uległych partnerów. Szanse na przetrwanie takiego związku są jednak niewielkie, bowiem pani Baran tak naprawdę potrzebuje mężczyzny silnego, który będzie dla niej autorytetem.

Baran – zgodność z innymi znakami zodiaku

Stosunki ze znakami Ziemi mogą być dla Baranów trudne – odpowiada im praktyczna i stąpająca twardo po ziemi natura, ale mogą cierpieć z powodu braku przygód i ruchu wokół nich. Od znaków Wody Baran może uczyć się wrażliwości, jednak gaszą one jego ogień i pożądanie. Zgadza się natomiast ze znakami Powietrza, a takie związki są trwałe. Osoby spod znaków Powietrza umieją bowiem zadbać o to, by życie toczyło się wartko. Również związek Barana z człowiekiem spod znaku Ognia może być satysfakcjonujący. Mają oni bowiem podobne temperamenty i intuicyjnie wyczuwają swoje potrzeby. Muszą jednak pamiętać o utrzymaniu partnerstwa w związku.