Znak zodiaku Byk – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Byk – Seks & Miłość

Trudno jest oprzeć się wdziękowi i zmysłowości pogodnego i łatwego we współżyciu Byka. Posiada on magnetyczny urok, który sprawia, że jego bliskość wzbudza niepokój, bowiem ascendent w Skorpionie czyni Byka drapieżnym. Z drugiej jednak strony obecność Byka daje poczucie bezpieczeństwa.

Byk nie lubi komplikacji i najlepiej czuje się wówczas, kiedy seks stanowi element stałego związku. Dąży do zaspokojenia seksualnych potrzeb, ale nie nadaje im kluczowego znaczenia. Mimo to jest prawdziwym mistrzem w sferze erotyki. Żądny rozkoszy lubi i umie się nią delektować, to dla niego jeden z warunków dobrego samopoczucia. Nie przepada za seksem uprawianym w pośpiechu i w dziwnych miejscach.

Kobieta Byk – Seks & Miłość

Pani Byk kieruje w życiu porywami serca. Nieustannie pragnie się podobać, uwodzić, a swój urok wykorzystuje z prawdziwą wirtuozerią. W jej wnętrzu jest prawdziwa burza zmysłów, jednak nigdy się nie spieszy, a wybranek przekonuje się, jak może wyglądać pełnia kobiecości. W łóżku syci się kochankiem i jego ciałem, żądając jednak od niego sprostania wymaganiom i zaspokojenia nienasyconego pożądania.

Panią Byk można uwieść organizując piknik na łonie natury. Mężczyzna powinien dać jej do zrozumienia, że u jego boku nie musi się martwić o stabilizację finansową, jednak bezpośrednie rozmowy o pieniądzach ją zniechęcają. Bardziej skuteczne będą drobne, ale cenne podarki – flakon perfum, klejnot, bielizna. Pani Byk potrafi odwdzięczyć się za te dowody miłości, zabierając partnera na sam szczyt rozkoszy.

Mężczyzna Byk – Seks & Miłość

Z niechęcią zapuszcza się na nieznane terytorium i nie przepada za flirtem, upatrując w nim ryzyko. Zawsze ma obawy, że sytuacja wymknie się spod kontroli, a nie znosi przelotnych związków i zabawy uczuciami. Podobają się mu kobiety dojrzałe, pełne wdzięku i stylu, inteligentne. Lubi przeglądać czasopisma erotyczne marząc o cudownych kobietach i stosunkach z nimi.

Na podjęcie decyzji o spotkaniu czy rozpoczęciu współżycia długo czeka i długo zabiega o względy. Bywa sentymentalny, obsypuje wybrankę kwiatami lub przygotowuje romantyczne kolacje. Kiedy ma stałą kochankę, staje się wzorowym kochankiem. Do perfekcji ma opanowaną sztukę pieszczot i szybko odkrywa, co sprawia ukochanej prawdziwą przyjemność i jak najlepiej zaspokoić jej pożądanie.

Pragnąc rozbudzić miłość pana Byka, warto zainwestować w zwiewne, kobiece szaty, które podkreślają wdzięk. Łatwo go uwieść stosując maksymę: „Przez żołądek do serca”, bowiem Byk jest smakoszem.

Brak kompatybilności: Baran, Byk, Skorpion, Wodnik

Lista Partnerów: Rak, Waga, Koziorożec, Ryby

Nie trać czasu na: Bliźnięta, Lew, Panna, Strzelec