Znak zodiaku Bliźnięta – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Bliźnięta – Seks & Miłość

Nieodparta potrzeba Bliźniąt, by przypodobać się partnerowi, nie wynika z wyrachowania czy braku własnej wartości, a raczej z potrzeby charakteru. Są obdarzone mocą przyciągania innych, dlatego też gdziekolwiek się znajdują, zarzucają swoje sieci i podbijają serca. To prawdziwi kolekcjonerzy, mający na swoim koncie wiele podbojów, nierzadko zakończonych skonsumowaniem związku. Bliźnięta flirtują tak, jak prowadzą rozmowę – zręcznie, ze swobodą i tak samo zachowują się w łóżku. Potrafią rozpalić nawet najbardziej oziębłe serca, ale rzadko dają się poznać naprawdę.

Myśl o seksie wywołuje zawsze u Bliźniąt oszołomienie i radość – obie płcie spod tego znaku miłością delektują się bowiem jak czekoladą. Trudno zliczyć miłostki Bliźniąt, sporadycznie jednak mające finał w sypialni. Bardziej podnieca ich odrobina pikanterii niż faktyczne szukanie partnera seksualnego – z tym mogą zaczekać.

Kobieta Bliźnięta – Seks & Miłość

Pani spod znaku Bliźniąt dla wielu jest prawdziwą czarodziejką, a także kokietką. Jest czarująca i elegancka, trudno przejść koło niej obojętnie. Jest zmienna i taki sam jest seks z nią – raz uległa, łagodna, a raz drapieżna. Podniecają ją trudne sytuacje, lubi ciągłe poszukiwania i niepokój. Zdarza jej się kończyć znajomość w sypialni, ale robi to stosunkowo niechętnie.

Aby uwieść panią spod znaku Bliźniąt, trzeba walczyć o nią, jak o prawdziwe trofeum. To ona musi grać pierwsze skrzypce, bowiem podrzędne role nie są dla niej. Najlepiej podążać jej śladem wielbiąc bezgranicznie i niczego nie żądając w zamian.

Mężczyzna Bliźnięta – Seks & Miłość

Pan spod znaku Bliźniąt to sprawny organizator, lubi dobrą zabawę i często wydaje przyjęcia, często również zaskakuje wybranki oryginalnymi miejscami spotkań. Jego spojrzenie i głos długo zachowują młodzieńczą świeżość i optymizm, zaś w łóżku mimo upływu czasu jest pełen wigoru.

Pan spod znaku Bliźniąt raczej nie skłania się ku trwałym związkom i woli niewiążące przygody miłosne i gorące randki z kobietą w podróży, której drugi raz już nie spotka. To wystarczy, by zaspokoić jego apetyt seksualny, bowiem na całą resztę jest czas i miejsce w umyśle. Dlatego jest niezastąpiony w seksie przez telefon …

Brak kompatybilności: Bliźnięta, Panna, Skorpion

Lista Partnerów: Baran, Lew, Waga, Strzelec, Wodnik

Nie trać czasu na: Byk, Rak, Koziorożec, Ryby