Znak zodiaku Baran – Miłość i Seks

Strefa zmysłów, czyli seks znaków Zodiaku

Jak kochają poszczególne znaki Zodiaku? Jak uwieść Raka? Jak odtrącić Byka i na co można liczyć w związku ze Skorpionem?

Znak zodiaku – Baran – Seks & Miłość

Zapał i śmiałość Barana zdecydowanego podbić czyjeś serce zdumiewa. Aby jednak rozbudzić w nim prawdziwą żądzę, trzeba grać trudną i niedostępną. Podnieca go perspektywa walki z kilkoma rywalami, a zbyt łatwe zwycięstwo wcale nie cieszy. Zmysłowość Barana jest trudna do sklasyfikowania – zdarza się bowiem, że jest zaślepiony pożądaniem, a jednak doświadczony partner/partnerka może nauczyć go kontroli nas swymi zmysłami.

To jeden z najbardziej „męskich” znaków zodiaku, dlatego zarówno kobiety jak i mężczyźni spod znaku Barana targani są silnymi namiętnościami, seks jest dla nich kwestią niezwykle istotną i dlatego są wymagającymi partnerami.

Często zdarzają im się przelotne przygody, które nie maja przed sobą przyszłości. Samym tylko pożądliwym spojrzeniem rozbierają swoje ofiary, korzystając z tego, co oferuje im ich ciało i nie dając nic w zamian. Spieszą się jedynie by zaspokoić swoje żądze.

Kobieta Baran – Seks & Miłość

Lubi walczyć o wybranka i lepiej nie stawać jej na drodze, bowiem jest twardym i nieustępliwym przeciwnikiem, gotowym podjąć największe ryzyko.

Pani Baran nie znosi przeciętności i monotonii, jest skłonna do miłosnych przygód, uwielbia dominować i być w centrum uwagi. W przeciwieństwie do pana Barana nie zakochuje się nieustannie. Mając dobrego przewodnika po  świecie miłości cielesnej, może się nauczyć nie tylko brać ale i dawać. W sferze seksu żąda pomysłowości i fantazji, bowiem zbyt często powtarzające się rytuały miłosne ją drażnią. Raz chce być stroną dominującą, raz uległą i choć na temat seksu ma wiele do powiedzenia, to widać u niej poważne braki w okazywaniu czułości.

W walce o względy pani Baran największe szanse ma mężczyzna pociągający, ale nieco oziębły, pozujący na wyjątkowego. Wówczas budzi się instynkt łowczy i pani Baran pragnie go zdobyć.

Mężczyzna Baran – Seks & Miłość

Kobietę, która zwróci jego uwagę traktuje jak obiekt do zdobycia – kwiaty, zaproszenia na kolacje czy konne przejażdżki w blasku księżyca gwarantowane. Warto postarać się, by ten okres zalotów ze strony Barana trwał jak najdłużej, bowiem nigdy już nie będzie rozpieszczał swojej partnerki jak wtedy, kiedy jego zachowaniem kieruje pożądanie.

Baran, bardziej od zwycięstwa ceni walkę, zaś pierwsze dni związku są dla niego piękniejsze, niż późniejsze życie. Nie należy do grona doświadczonych amatorów igraszek erotycznych i nie można spodziewać się po nim wielokrotnego orgazmu. Wszystko chciałby osiągnąć szybko, a owładnięty namiętnością nie bawi się w czułości i grę wstępną.

Pani, która chce podbić jego serce i zaznać z nim rozkoszy cielesnych, nie może okazać jak bardzo jej na tym zależy i jak bardzo ją intryguje. Najlepiej, jeśli otoczy się aurą tajemniczości, spróbuje rozbudzić ciekawość raz zgrywając nieprzystępną, a raz serdeczną i otwartą. Baran nie znosi bowiem rutyny i nie znosi łatwych zdobyczy, a płacz i prośby na niego nie działają.

Brak kompatybilności: Baran, Panna, Waga, Koziorożec

Lista Partnerów: Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik, Ryby

Nie trać czasu na: Byk, Rak, Skorpion