Waga – Horoskop na 2019 rok

Przed Wagami rok, który pozwoli im na nowo otworzyć się na świat. Już od pierwszych jego dni, osoby urodzone pod tym znakiem mogą odczuwać silną potrzebę poszukiwania sposobów na komunikowanie się z otoczeniem. Wagi będą starały się pokazać bogactwo swojego życia duchowego i zyskać w ten sposób nowe źródła przyjaźni i wsparcia. Jednocześnie będą one silnie koncentrowały się na życiu rodzinnym, w którym odnajdą siłę do działania.

Horoskop Waga na 2019 rok – Zdrowie

Gwiazdy będą sprzyjały zdrowiu Wagi. Nic nie zapowiada większych problemów na tym polu. Wagi mogą być spokojne i w 2019 roku podejmować się wyzwań, na które do tej pory nie miały odwagi. Oczywiście konieczne jest zachowanie umiaru i ostrożności. Nawet najsilniejsza przychylność gwiazd nie czyni nikogo nieśmiertelnym. Trzeba jednak zaznaczyć, że zdrowie Wagi w 2019 roku nie będzie jej problemem.

Wagi powinny jednak konieczne zadbać o swoją kondycję fizyczną. Pochłaniające coraz więcej czasu i energii życie rodzinne może przynosić zmęczenie oraz znużenie. Na szczęście będą to zaledwie sporadyczne przypadki. Nie mniej jednak chcąc w pełnie poświecić się obowiązkom domowym konieczne jest zadbanie o kondycję fizyczną. Wizyty na siłowni, zmiana nawyków żywieniowych, czy w końcu odłożenie na bok używek będzie w tym czasie najlepszym pomysłem. Wagi rozpoczynające rok 2019 od silnego postanowienia rzucenia papierosów czy rozpoczęcia regularnego biegania mogą liczyć, że plany te przyniosą bardzo wymierne efekty.

Bardzo ważnym aspektem zdrowia Wagi w roku 2019 będzie ich kondycja psychiczna. Narastająca potrzeba dzielenia się z otoczeniem swoją emocjonalnością i światem wewnętrznym może być bowiem źródłem wielu napięć i stresów. Dlatego też konieczne jest zadbanie o równowagę. Stan ten możliwy jest do uzyskania poprzez spotkania z bliskimi i dzielenie się z nimi swoimi zmartwieniami. Wagi nie powinny się obawiać wizyty u specjalisty – psychoanalityka czy psychologa. Jeżeli pojawia się problem, każda forma pomocy jest dobra, o ile przynosi oczekiwane, pozytywne rezultaty.

Horoskop Waga na 2019 rok – Kariera

Życie zawodowe Wagi w roku 2019 pozornie nieco zwolni. Być może zmniejszy się liczba wyjazdów służbowych, a obowiązki będą skupiały się bardziej lokalnie. Będzie to zbieżne także z wewnętrznym poczuciem wielu osób urodzonych pod znakiem Wagi. Pojawi się bowiem potrzeba większej prywatności, poczucia bezpieczeństwa i swoistego poczucia bliskości z otaczającym światem.

Wagi nie powinny jednak zamykać się w czterech ścianach swoich biur. Rok 2019 jest idealnym momentem na odkrywanie nowych zdolności i edukację. Wszelkiego rodzaju szkolenia, sympozja i spotkania z kolegami po fachu mogą być bowiem nie tylko rozwijające zawodowo, ale także przynosić możliwości awansu, a nawet zmiany pracy na lepszą.

Horoskop znak zodiaku Waga na 2019 rok – Życie towarzyskie

Dla większości osób urodzonych pod znakiem Wagi rok 2019 będzie upływał w rytmie życia rodzinnego i obowiązków domowych. Będzie to współgrało z rozwojem duchowym oraz zaangażowaniem w poszukiwanie spokoju i bezpieczeństwa.

Wagi, które założyły już rodzinę mogą liczyć na to, że w okresie od początku roku aż do grudnia wszystko będzie rozwijało się zgodnie z planem. Możliwe, że wiele z osób urodzonych pod tym znakiem zmieni mieszkanie na większe lub nawet wprowadzi się do domu. Pewne jest jednak to, że Wagi będą pochłonięte zmianami w swoich gniazdkach. Nowe dodatki, remonty zakupy i przemeblowania będą dominowały prze całe dwanaście miesięcy. Co więcej wiele osób urodzonych pod znakiem Wagi może spodziewać się, że rodzina powiększy się nie tylko o nowe meble, ale także o nowego członka. Mówiąc wprost w życie rodzinne Wagi zostanie tchnięty nowy, pozytywny duch, który odpędzi dawne negatywne emocje w niepamięć. Trzeba jednak pamiętać, by nie popadać w przesadę. Wszelkie remonty, czy zakupy na rzecz wykończenia domu należy robić rozsądnie i w sposób przemyślany.

Wagi, które są już rodzicami mogą w roku 2019 silnie odczuwać trudny rodzicielstwa. Dzieci będą wymagały więcej uwagi, ale też i owoce troski rodziców będą o wiele bardziej wydatne.

Oddanie się obowiązkom domowym oraz życiu rodzinnemu może być wykorzystywane przez niektóre osoby do nadużywania dobrej woli Wagi. Dlatego też konieczne jest unikanie sytuacji, w której zadowoleni mieliby być wszyscy. Osoby urodzone pod znakiem Wagi mimo wszystko powinny umieć określić swój cel i wiedzieć co jest najważniejsze.

Dla tych spośród osób urodzonych pod znakiem Wagi, które nie założyły rodziny rok 2019 przyniesie wiele okazji do romantycznych uniesień. Mogą być one jednak pomieszane razem z negatywnymi doświadczeniami. Samotne Wagi mogą bowiem odczuwać wyjątkową potrzebę bliskości, którą ciężko będzie uzyskać w toku kolejnych randek.

Horoskop Waga na 2019 rok – Horoskop ogólny dla znaku zodiaku Waga

W znaku Wagi, w roku 2019 dominować będzie Wenus. Jej szczególny i pozytywny wpływ będzie odczuwalny najmocniej w okresie od 1 do 26 marca. W ciągu całego roku Wagi powinny wyraźnie wyczuwać, że ich życie zmierza we właściwym kierunku, a one same zyskały moc do tego by przeć ku własnym marzeniom. Szczególnie pozytywnym okresem, kiedy Wagi mogą czuć się zdolne do przenoszenia gór, będą dni od 14 września do 7 października. Jowisz dominuje w trzecim domu solarnym Wagi. Oznacza to, że będzie on wpływał na poprawę takich aspektów jak zdolności komunikacyjne, przyswajanie wiedzy i zdolność odnajdywanie wspólnego języka z otoczeniem.