Słońce w domach w horoskopie urodzeniowym

Słońce w domu 1 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w pierwszym domu, dzięki czemu bardzo dużo czasu i energii poświęcasz na swoje osobiste sprawy. Praca, to co wykonujesz jest dla Ciebie bardzo ważne, dlatego zawsze powinieneś robić to co lubisz.

Ponadto można określić Cię mianem indywidualisty, który ceni swoją niezależność. Lubisz dominować, błyszczeć, olśniewać otoczenie. Świetnie sprawdziłbyś się w roli aktora.

Słońce w pierwszym domu wzbudza również odpowiedzialność i umiejętność kierowania innymi.

Słońce w domu 2 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w drugim domu, co może przynieść Ci talent do gromadzenia, zarabiania lub dziedziczenia pieniędzy. Zdobywanie pieniędzy nie powinno być dla Ciebie problemem, ponieważ masz do tego fart i astrologiczne szczęście.

Ponadto hojnie dzielisz się tym co posiadasz z innymi. Uważaj żeby nie być zbyt rozrzutnym lub pazernym.

Słońce w domu 3 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w trzecim domu co oznacza, że masz ogromne umiłowanie do zdobywania wiedzy. Tak jak inni lubią gromadzić rzeczy materialne, dla Ciebie najważniejszy jest rozwój intelektualny z którego jesteś dumny.

Lubisz się dzielić swoją wiedzą z innymi, stąd byłbyś świetnym nauczycielem. Masz do tego dar.

Prawdopodobnie jesteś bardzo szczerą i prawdomówną osobą, co poniekąd może utrudniać Ci kontakty z innymi (ludzie nie zawsze cenią szczerość). Ponadto istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że swojego partnera poznasz w szkole, na uczelni, w podróży lub drogą korespondencyjną.

Słońce w domu 4 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w czwartym domu dzięki czemu możesz przygotować się na osiągnięcie sukcesu w późniejszym wieku.

Ponadto jesteś osobą dumną, trochę nieokiełznaną, czasami dyktatorską.

Chcesz być dumny ze swojego domu, dlatego czasami jesteś zbyt wymagający dla siebie i innych. Pamiętaj, że nikt nie jest doskonały.

Słońce w domu 5 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w piątym domu dając Ci umiłowanie życia i wszelkich jego form. Lubisz sprawiać sobie i innym przyjemność.

Jesteś żywy, charakteryzujesz się ogromną inwencją twórczą, lubisz konstruować, wymyślać nowe rzeczy i formy. Czasami podejmujesz niepotrzebne ryzyko tak jakbyś chciał dotknąć najbardziej pierwotnej materii życia.

Słońce w domu 6 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w szóstym domu wskazując, że lubisz pomagać innym. Twoje życie jest jakby służbą dla dobra innych.

Jesteś lojalny, pracowity, wytrwały i kochający. Zazwyczaj nie lubisz dzierżyć władzy. Musisz być zajęty i dumny z tego co robisz.

Rodzina jest dla Ciebie bardzo ważna, czujesz prawdziwą radość kiedy wszyscy razem siedzicie przy wspólnym stole. Posiadanie dzieci i opieka nad nimi nadaje Twojemu życiu sens.

Słońce w domu 7 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w siódmym domu co wskazuje, że najprawdopodobniej wybierzesz partnera, z którego będziesz mógł być dumny.

Zazwyczaj dla kobiet oznacza to dobrą partię małżeńską pod kątem finansowym, dla mężczyzn partnerkę, która podniesie ich status poprzez majątek lub urodę.

Słońce w domu 8 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w ósmym domu co wskazuje, że w swoim życiu dążysz do samodoskonalenia. Interesujesz się rzeczami mistycznymi, paranormalnymi, psychologią.

Powinieneś nauczyć dzielić się myślami i uczuciami z innymi.

Pod kątem finansowym Słońce w tym domu daje stabilność finansową, możliwe są również spadki lub darowizny.

Słońce w domu 9 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w dziewiątym domu co wskazuje, że w swoim życiu możesz dużo podróżować, współpracować lub pracować za zagranicą. Możesz nawet wyjechać i zamieszkać gdzieś poza granicami swojego kraju.

Możliwe jest również małżeństwo z cudzoziemcem.

Masz uzdolnienia językowe, wysokie ideały, możesz studiować filozofię, psychologię.

Słońce w domu 10 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w dziesiątym domu co wskazuje, że w swoim życiu możesz dużo czasu i energii poświęcać na rozwój swojej kariery zawodowej.

Masz silne pragnienie osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Jesteś ambitny, potrafisz inspirować i myśleć ponadczasowo. Jedyną przeszkodą może być ludzka zazdrość odnośnie Twoich sukcesów, musisz uważać na ukrytych wrogów.

Słońce w domu 11 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w jedenastym domu co wskazuje, że lubisz współpracować z ludźmi. Najprawdopodobniej masz dużo znajomych lub przyjaciół. Ponadto masz zdolności organizacyjne i umiejętności przywódcze.

Jesteś człowiekiem odpowiedzialnym, miłym w obejściu, wzbudzasz powszechną sympatię i łatwo zjednujesz do siebie innych.

Słońce w domu 12 horoskopu urodzeniowego:

Twoje Słońce znajduje się w dwunastym domu, co sprawia, że obecne życie poświęcasz na spełnianiu pewnych długów karmicznych z poprzednich wcieleń. Nawet jako osoba młoda możesz wydawać się dużo starsza i poważniejsza niż może na to wskazywać Twój rzeczywisty wiek.

Cechuje Cię mądrość życiowa, ale jednocześnie jesteś przepełniony lękiem przed przyszłością. Musisz zrozumieć po co tu jesteś i dlaczego. Tak, aby pokonać wewnętrzny lęk i nauczyć się żyć w spokoju. Ponadto Twoją misją w tym życiu może być służba innym. Możesz również mieć zdolności paranormalne.

Ogólnie możesz wydawać się dość tajemniczą osobowością.