Numerologiczna 9

Spis treści:

Numerologiczna 9

1. Numerologiczna 9: Osobowość

Numerologiczna 9: Osobowość

Numerologiczna 9 cechuje się hojnością oraz pokorą w swojej naturze. Numerologiczne 9 chętnie pomagają innym, są bardzo humanitarne oraz uczuciowe. Troszczą się o swoją rodzinę oraz otaczający je świat. W głębi serca to idealiści gotowi zawsze poświęcić swój czas i energię aby pomóc innym. Miłość, współczucie, harmonia to ich główne przymioty.

Jeśli jesteś typową numerologiczną 9 interesuje Cię życie i otaczający Cię świat. Uwielbiasz kontakt z ludźmi, dzielenie się swoimi pomysłami, marzeniami. Głęboko wierzysz we współpracę i kontakty międzyludzkie dzięki czemu czerpiesz swoją życiową energię i zdobywasz wiedzę.

Numerologiczna 9 w życiu kieruje się bardziej sercem niż rozumem, za co niestety często ponosi przykre konsekwencje. Tym niemniej taka jest jej szczodra i prawdziwa natura, dlatego nie powinna się za to obwiniać.

Typowa numerologiczna 9 wierzy w sprawiedliwość, nie może znieść przemocy i krzywdy innych. Gotowa stanąć w szranki z najgroźniejszym przeciwnikiem, aby tylko obronić to w co wierzy.

Równość, równowaga, człowieczeństwo to wartości, które wyznajesz na co dzień i które starasz się chronić w sobie i w innych.