Numerologia na 2021 rok – Cyfra 3

Jeśli jesteś numerologiczną Trójką wchodzisz w rok osobisty 8.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Trójki – Cyfry 3

Za tobą trudny okres, ale rok 2020 powinien ci wynagrodzić wszystkie krzywdy, wszystkie negatywne przeżycia, które były twoim udziałem w latach poprzednich. Nareszcie uświadomisz sobie, jak wartościowym człowiekiem jesteś, a także, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Być może ta nowo odkryta pewność siebie sprawi, że twój partner również dojrzeje do związku, a może ty nareszcie powiesz „tak”. Związki zawarte w tym roku będą trwałe i satysfakcjonujące, bowiem oparte na solidnych podstawach. Jako osoba dojrzała wewnętrznie, poczujesz się w pełni odpowiedzialny za drugą osobę, postawisz również na poszukiwanie kompromisów we wspólnym życiu, zamiast stawiania twardych warunków.

Rok 2021 będzie czasem spędzonym z bliskimi, ale poczujesz również potrzebę podzielenia się sobą z innymi ludźmi oraz niesienia wszechstronnej pomocy bliźnim. Będzie to oznaczało społeczne zaangażowanie, być może wolontariat, jednak szczególnie korzystne dla ciebie będzie połączenie pomocy z aktywnością twórczą. Być może odkryjesz w sobie talent plastyczny, żyłkę małego majsterkowicza, a może po prostu miło spędzisz czas organizując takie zajęcia dla maluchów z domów dziecka czy też dla seniorów.

Rok 2021 to czas obfitujący w wydarzenia, w tym w radosną zabawę w gronie rodziny i znajomych. Obecność bliskich jest niezbędna, by wyciszyć emocje, zapomnieć o problemach. W przeciwnym razie, jeśli nie podejmiesz prób rozładowania gromadzącego się w twoim organizmie stresu, możesz wybuchnąć w najmniej spodziewanym momencie. Długotrwały, kumulowany stres może się również niekorzystnie odbić na twoim zdrowiu, dlatego też staraj się zawsze dostrzegać jasną stronę każdej sytuacji.

Aktualizacja: 12.2020 rok