Numerologia na 2021 rok – Cyfra 2

Jeśli jesteś numerologiczną Dwójką wchodzisz w rok osobisty 7.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Dwójki – Cyfry 2

Jesteś osobą niezależną, ale wewnętrznie nie czujesz się wolny. Ograniczają cię konwenanse, wpojone przekonania i fałszywe schematy. W 2021 roku zawalczysz o prawdziwą wolność, choć będzie ona wiązała się z niepokojem i niepewnością jutra. Jednak doskonale wiesz, że to najlepsza pora na zmiany, że pozostanie w miejscu tak naprawdę oznaczałoby cofanie się. Będziesz zatem odkrywać nowe cele, nowe pokłady wewnętrznej mocy oraz tkwiące w tobie możliwości. Być może, ta nowa droga rozwoju wewnętrznego, przełoży się również na zmianę celów zawodowych oraz osobistych.

Pamiętaj, że prawdziwe życie czeka na ciebie, wystarczy tylko, że nauczysz się odkrywać przyjemności z niego płynące oraz przygotujesz się na ewentualne wydarzenia, które cię zaskoczą. W takich niespodziewanych sytuacjach musisz działać ostrożnie i zachować zdolność do racjonalnego osądu sytuacji. Emocje będą tu złym doradca, dlatego postaraj się zdystansować, przeanalizować wszystkie dobre i złe strony danego rozwiązania i dopiero wówczas podjąć decyzję.

Twoje życie osobiste i zawodowe będzie w 2021 roku niezwykle burzliwe, co oznacza, że trzeba będzie zadbać o równowagę pomiędzy tymi sferami. Będziesz zarówno świadkiem, jak i bezpośrednim uczestnikiem wielu wydarzeń, które nie powinny negatywnie wpłynąć na twoje relacje z innymi, ale tylko wówczas, kiedy zachowasz do nich zdrowy dystans. Skoncentruj się na rozwiązywaniu ewentualnych problemów, nie rozpamiętuj błędów, postaw na konsekwencję i determinację w każdej kwestii, którą przyjdzie ci rozpatrywać.

Początek 2021 roku może przynieść przejściowe kłopoty z koncentracją i organizacją, może pojawić się również epizod depresyjny. Z czasem jednak nauczysz się zarządzać sobą w czasie, nadawać poszczególnym czynnością status rzeczy ważnych i ważniejszych oraz przydzielać im właściwe miejsce. Pamiętaj tylko, że unikanie danej sytuacji, chowanie głowy w piasek, to najgorsze rozwiązana, bowiem kłopoty mają skłonność do eskalacji i wówczas wybuchają ze zdwojoną mocą. Bądź zatem ostrożny i uważnie obserwuj swoje reakcje na bieżące wydarzenia.

O finanse w 2021 roku nie musisz się martwić, bowiem stan twojego konta już dawno nie był tak zadowalający. Pomyśl jednak dwa razy, zanim beztrosko wydasz zbyt dużo pieniędzy. Mimo dobrej kondycji finansowej, możesz odczuwać niepokój, który nasili się w połowie 2021 roku. Pracuj nad sobą i nad postrzeganiem rzeczy dokładnie takimi, jakie są – bez ich zbytniego idealizowania, ale również bez przypisywania im negatywnych cech.

Aktualizacja: 12.2020 rok