Numerologia na 2021 rok – Cyfra 1

Jeśli jesteś numerologiczną Jedynką wchodzisz w rok osobisty 6.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Jedynki – Cyfry 1

W 2021 roku możesz spodziewać się wielu cudownych rzeczy i niesamowitych zrządzeń losu. Spotkasz właściwych ludzi we właściwym czasie i podejmiesz właściwe decyzje, które znacząco odmienią twoje życie na lepsze, nadając mu nową jakość. Wszystko będzie przychodziło ci niezwykle łatwo, jakby od niechcenia, tym razem sukces nie będzie okupiony twoją ciężką pracą.

Z tym pasmem sukcesów jednak nie każda numerologiczna Jedynka sobie poradzi. Biletem wstępu do lepszego życia będzie dojrzałość, świadomość konsekwencji dokonywanych wyborów i klarowność co do kierunku, w jakim chcesz podążać. Nowe wyzwania będą wymagały od ciebie mobilizacji i zdecydowania, nie będzie tu miejsca na wątpliwości czy infantylne zachowania. Jeśli poddasz się zniechęceniu, jeśli ogarną cię wątpliwości, zostaniesz w tyle. Ten rok jest zatem stworzony do czerpania korzyści, ale tylko dla ludzi, którzy swoja postawą i działaniem udowadniają, że na to zasłużyli. Uwierz zatem, że należy ci się wszystko, co najlepsze, że nagroda nie oznacza mety, ale stanowi kolejny bodziec do walki o realizację wyższych celów.

W 2021 roku musisz skupić się nieco na kwestiach finansowych, starannie kalkulować i przeliczać. Otwórz się również na różne możliwości inwestowania tak, aby zyski z tego roku procentowały w przyszłości.

W kwestii relacji miłosnych nadchodzi doskonały czas na wejście w nowy związek bądź też rozpalenie namiętności pomiędzy wieloletnimi partnerami. Musisz jednak pamiętać, że bycie razem, jest sztuką wymagającą niekiedy kompromisu, a już z pewnością doskonałej komunikacji. Rozmawiaj z partnerem, na bieżąco wyjaśniają wątpliwości, przekonuj, ale pamiętaj, by go nie zdominować. Pielęgnuj raczej relację, uświadamiając drugiej stronie, jak bardzo jest ci bliska – posłuż się gestem, spojrzeniem, ciepłym słowem, bądź drobnym upominkiem.

Jeśli z natury nie jesteś osoba praktyczną, to musisz uzbroić się w cierpliwość. Niech prowadzi cię przekonanie, że dane działanie z pewnością przyniesie pozytywne rezultaty, nawet, jeśli będziesz musiał na nie trochę poczekać.

W celu rozładowania napięcia gromadzącego się w ciele, możesz oddać się różnego rodzaju twórczości, a manualne zajęcia szczególnie mogą rozbudzić twoją kreatywność, co przeniesie się na inne sfery życia.

2021 roku to również doskonały moment, aby uzupełnić wykształcenie, poszerzyć je, zmienić kierunek, bądź po prosty zdobywać nowe informacje na różne tematy. Nie bój się nowych rzeczy i zawsze kieruj się przekonaniem, że porażki nie istnieją – są to po prostu cenne lekcje. Ewentualne niepowodzenia będą miały również inną zaletę – dzięki nim poznasz tożsamość fałszywych przyjaciół, którzy do tej pory torpedowali twoje działania bądź swoim pesymizmem odbierali ci radość z dokonań.

Ciesz się życiem, bo będzie ono w 2021 roku dla ciebie niezwykle łaskawe!

Aktualizacja: 12.2020 rok