Numerologia na 2021 rok – Cyfra 9

Jeśli jesteś numerologiczną Dziewiątką wchodzisz w rok osobisty 5.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Dziewiątki – Cyfry 9

Rok 2021 przyniesie ci dużo szczęścia w życiu. Jesteś osobą charyzmatyczną, a ta charyzma wywiera znaczny wpływ nie tylko na ciebie, ale również na osoby z twojego otoczenia. Możesz marzyć w tym roku o wszystkim, a nawet przekuć te marzenia w rzeczywistość. Musisz tylko zadbać o swój emocjonalny stosunek do pojawiających się problemów i przeszkód, a także do ludzi stojących na twojej drodze do celu. Zacznij wreszcie cieszyć się życiem i korzystaj z każdej jego chwili, czerp pełnymi garściami satysfakcję z mijających godzin. Postaw na bycie „tu i teraz”, nie myśl o przeszłości, ale też nie koncentruj się tylko na przyszłości. Staraj się przy tym pozostać pragmatycznym człowiekiem i mocno stąpać po ziemi, czasami tylko wyciągając głowę do chmur.

Wyrazić siebie możesz w 2021 roku poprzez sztukę bądź też inną formę aktywności – cokolwiek przyjdzie ci na myśl, będzie korzystne zarówno dla twojego rozwoju, jak i dla otoczenia. Zadbaj o swoich bliskich i przyjaciół, wygospodaruj czas na wspólne spotkania, długie rozmowy, dzielenie pasji. Pielęgnuj wszystkie te relacje, które wnoszą do twojego życia radość, szczęście i nową jakość. To właśnie one sprawiają, że życie stanie się wspaniałą podróżą. Życzliwe osoby w twoim otoczeniu sprzyjać będą również generowaniu pomysłów oraz otworzą cię na nowe możliwości i pozwolą spojrzeć na ewentualne problemy z boku, bez nadmiernego zaangażowania emocjonalnego, które to najczęściej blokuje działanie.

2021 rok to doskonały czas, by pozostawić za sobą przeszłość i poznać przyszłość, rzucając się w wir wydarzeń z właściwym sobie entuzjazmem. Ta gorliwość i zachłanność w stosunku do życia sprawi, że wszystko, czego się podejmiesz, zakończy się sukcesem. Celebruj te wyjątkowe chwile chwały i ciesz się nimi w większym gronie.

Twoja pozytywna energia w 2021 r. będzie napędzała kolejne plany i projekty, a ścieżka zawodowa będzie wiodła przez fascynujące zadania, które nie tylko podwyższą twoje kompetencje, ale również uświadomią wszystkim, jak cennym i solidnym jesteś specjalistą. Pamiętaj jednak, że kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Zagłuszaj zatem swoje lęki i podejmuj nowe wyzwania, a wszystko ostatecznie potoczy się po twojej myśli. Nie bądź jednak zbyt pewny siebie i pamiętaj, że pokora jest cnotą. W ten sposobów więcej się nauczysz, a przyznając się do braku wiedzy czy innej własnej słabości, zyskasz również w oczach innych.

Jeśli pojawią się na twój temat negatywne opinie, to po prostu je zignoruj. Zaufaj przeznaczeniu, intuicji i śmiało idź do przodu. Staraj się patrzeć na życie z optymizmem i w każdej, nawet problemowej sytuacji, odnajduj jasną stronę. Jeśli umiejętnie wykorzystasz swoje atuty, rok 2021 może stać się pasmem sukcesów, ty zaś możesz poczuć się królem życia!

Aktualizacja: 12.2020 rok