Numerologia na 2021 rok – Cyfra 8

Jeśli jesteś numerologiczną Ósemką wchodzisz w rok osobisty 4.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Ósemki – Cyfry 8

W 2021 roku twoje szczęście będzie zależało tylko i wyłącznie od ciebie, twojego podejścia do życia i pojawiających się problemów oraz od podejmowanych działań. Jesteś otwarty na kooperację z innymi ludźmi oraz ciężką pracę, dlatego tak naprawdę sukces leży w twoich rękach. Jesteś zdolny do działania, a twoim największym atutem jest cierpliwość, niezbędna przy realizacji długotrwałych projektów, w tym tych, które bezpośrednio dotyczą twojego życia. Mimo tej cechy charakteru, będzie ci dane odczuwać zniecierpliwienie czy zniechęcenie, kiedy sprawy będą się przeciągały, a wszystko dookoła będzie działało jakby wbrew tobie. Nie poddawaj się jednak pesymistycznemu myśleniu i z nadzieją spoglądaj w przyszłość.

Będzie to pracowity rok, choć kolejne miesiące wypełniać będzie nie tylko działanie nakierowane na osiągnięcie celu, ale i towarzyskie spotkania. Poznasz nowych przyjaciół, nowych partnerów, być może podejmiesz studia, zainteresujesz się kwestiami związanymi z duchowością oraz wieloma innymi rzeczami. Nawet jeśli będziesz bardzo zajęty, to jednak znajdziesz czas na relaks i zastanowienie się nad kwestiami związanymi z twoim dalszym życiem.

2021 rok bardzo wyczerpujący emocjonalnie, staniesz się bardziej niż w innych latach wrażliwy na ludzi oraz na wydarzenia. Zbyt mocno starasz się zrozumieć otaczające cię osoby, motywy ich działania i racjonalizować podejmowane przez nich aktywności licząc, że również otoczenie podejmuje wysiłki, w celu zrozumienia twoich motywów działania i potrzeb. Jednak, nawet jeśli zbytnia dociekliwość będzie skutkowała popełnionymi błędami, to zyskasz szansę na ich poprawienie i ponowne rozpatrzenie niektórych kwestii.

Pojawiające się na twojej drodze problemy przezwyciężysz posługując się racjonalizmem i zdystansowanym podejściem do rzeczywistości. Postaraj się spędzać więcej czasu na łonie rodziny, a twój humor znacznie się poprawi poczujesz bowiem, że w twoim otoczeniu są życzliwi ci ludzie, na których zawsze możesz liczyć. 2021 rok będzie również doskonałym czasem na działania grupowe – przyłącz się do jakiegoś kółka zainteresowań, organizacji czy rozpocznij naukę. Pomoże ci to doskonalić się w procesie pracy grupowej, poćwiczysz zarówno branie, jak i dawanie, a także wymianę komunikatów.

Będzie to również czas, kiedy możliwe jest spotkanie bratniej duszy – kogoś, kto cię zrozumie, jak nikt inny. Nie wolno ci jednak stracić motywacji do szukania kompromisów, nieustannego ćwiczenia asertywności oraz wyrażania siebie poprzez czytelne informacje kierowane do otoczenia.

Początek 2021 roku może przynieść nieudane wakacje i wyrzuty sumienia z powodu zmarnowanego czasu, dlatego zamiast wyjazdu skup się na pielęgnowaniu relacji z bliskimi, zadbaj o swoje emocje, pracuj nad sobą i równowagą wewnętrzną. Niestety w tym okresie dobrostanu, nie będzie ci dane cieszyć się strumieniem pieniędzy. Nie przejmuj się jednak i skup się na pielęgnacji życia osobistego. Ślub w lutym? Czemu nie! Jeśli jesteś już w związku, czeka cię wzniosły czas i ponowne doświadczanie siły twojej miłości do drugiej osoby. Nawet jeśli na horyzoncie pojawią się burze, to nie pozwolisz im zaprzepaścić wielu miesięcy, a może nawet lat budowania stabilnej relacji.

Aktualizacja: 12.2020 rok