Numerologia na 2021 rok – Cyfra 7

Jeśli jesteś numerologiczną Siódemką wchodzisz w rok osobisty 3.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Siódemki – Cyfry 7

Sprawa z przeszłości, którą demonizujesz, jest niczym więcej, jak tylko przeszkodą w drodze do realizacji wyznaczonych celów. Zrób z nią porządek, albo pogódź się z tym, że jakiekolwiek działanie nie zmieni tego, co było. Zamiast wracać uporczywie do przeszłości, zajmij się przyszłością, bowiem twoje życie osobiste i zawodowe, jest już gotowe na nowy etap.

Rok 2021 będzie tym, w którym procentować będzie twoja praca i wysiłek włożony w działanie. Zostaniesz zauważony i doceniony, a twoje osiągnięcia będą stawiane za wzór. Niestety znajdą się też w twoim otoczeniu ludzie zawistni, zazdrośni o odnoszone przez ciebie sukcesy. Nie przejmuj się jednak ich krytycznym nastawieniem i rób swoje. Konieczne jednak będzie zachowanie czujności oraz spokoju, by nierozważnym słowem czy agresją nie zaostrzyć sytuacji.

Koniec roku sprawi, że zyskasz wgląd w głąb siebie i przekonasz się, że prawo przyciągania naprawdę działa. Będzie to również czas, abyś odważnie sięgnął po swoje marzenia. Wykonaj krok w przód i nie wahaj się przed wprowadzeniem w życie nowych pomysłów. Pamiętaj jednak, by na początku zakończyć stare sprawy i wyjaśnić ewentualne wątpliwości dotyczące poprzednich projektów. Wzbogacisz się nie tylko o nowe pomysły, ale zdobędziesz nową wiedzę, która otworzy przed tobą drzwi do innych światów – biznesu, kultury. Z twoim otwartym umysłem staniesz się kreatywny i nie będziesz się bał wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Powalcz nie tylko o swój sukces zawodowy, ale również o siebie samego. Już wkrótce spodziewaj się małej stabilizacji. Być może nadchodzący błogi spokój będzie poprzedzony koniecznością dokonywania wyborów i podejmowania trudnych decyzji, ale nie wahaj się przed wdrożeniem nawet najbardziej kontrowersyjnych rozwiązań. Nawet jeśli decyzje będą prowadziły do zmian, przyjmij je z otwartymi ramionami, bowiem przyniosą same dobre rzeczy.

Aktualizacja: 12.2020 rok