Numerologia na 2021 rok – Cyfra 6

Jeśli jesteś numerologiczną Szóstką wchodzisz w rok osobisty 2.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Szóstki – Cyfry 6

2021 rok będzie czasem zapominania o tym, co było złe, o winie, a także o krzywdach wyrządzonych przez inne osoby. Dopiero ostateczne pożegnanie się z przeszłością otworzy przed tobą nowe możliwości i dostarczy energii do działania.

Nie będzie to jednak dobry rok na to, aby zaczynać nowe rzeczy czy podejmować nowe wyzwania. Warto przede wszystkim skupić się na swoim życiu i na sobie, doskonalić wewnętrznie, nawiązać nić porozumienia z tymi osobami, z którymi niegdyś poróżniły cię błahe sprawy.

W dalszym ciągu kontynuuj zadania rozpoczęte w latach poprzednich, bowiem ciężka i systematyczna praca w różnych sferach, z pewnością zakończy się ostatecznym sukcesem. Pod koniec 2021 roku mogą pojawić się pewne przesłanki wskazujące na to, że nadchodzą zmiany. Pamiętaj jednak, że nie masz nad nimi kontroli, dlatego też nie próbuj ich powstrzymywać – po prostu poddaj się im, unieś się na fali wydarzeń i z zainteresowaniem oczekuj rezultatów.

Rok 2021 będzie wymagał od ciebie bycia silniejszym niż dotychczas, musisz zatem nauczyć się powściągać swoje emocje, ukrywać wrażliwość, walczyć ze stresem oraz lękami. Bądź uprzejmy i zaangażowany, ale trzymaj emocje na wodzy. W drugim kwartale 2021 r. może pojawić się mała podpowiedź odnośnie wyboru życiowej drogi, a także konieczność rozwiązania pewnego problemu – w tym wypadku jednak lepiej będzie powstrzymać się od działania i poczekać, aż sam wygaśnie. Z kolei trzeci kwartał 2021 r. pomoże ci ustalić twoje życiowe priorytety i odpowiedzieć na pytanie, co tak naprawdę w życiu jest dla ciebie istotne. Konieczne będzie jednak zwrócenie uwagi na poziom twojej energii, która powoli ulega wyczerpaniu. Zadbaj o równowagę we wszystkich sferach życia, a tylko na tym skorzystasz. Nie poddawaj się też pesymistycznym myślom i czarnowidztwu – do niczego dobrego ono nie prowadzi.

2021 rok będzie nie tylko czasem odkrywania siebie i prawdy o życiu oraz jego kierunku, ale również czasem zaangażowania we wszystko, co robisz. Patrz z odwagą w przyszłość i zapomnij choć na chwilę o przeszłości – w przeciwnym wypadku ona nie pozwoli ci ruszyć do przodu.

W relacjach z rodziną i przyjaciółmi, będzie ci sprzyjało szczęście. W chwilach smutku czy zwątpienia zawsze będzie obok ciebie ktoś, kto poda pomocną dłoń i wesprze ciepłym słowem. Musisz jednak zachować wiarę w to, że puzzle twojego życia w końcu się ułożą i kolejne lata będą dla ciebie pomyślne w każdym aspekcie.

Bacznie obserwuj swoje umiejętności i zainteresowania, a także predyspozycje. Być może odkryjesz w sobie pasję, która nie tylko pomoże ci przetrwać ciężkie chwile, ale stanie się sposobem na dalsze życie.

Aktualizacja: 12.2020 rok