Numerologia na 2021 rok – Cyfra 5

Jeśli jesteś numerologiczną Piątką wchodzisz w rok osobisty 1.

Horoskop numerologiczny na 2021 rok dla numerologicznej Piatki – Cyfry 5

Rok 2021 przyniesie poprawę w twoim życiu. Musisz jednak skoncentrować się na porządkach i naprawić wszystko to, od czego do tej pory uciekałeś, czego próbowałeś nie zauważać. Konieczne będzie również podjęcie próby naprawienia błędów przeszłości oraz uzyskania wybaczenia innych, a przede wszystkim – wybaczenia sobie. Nareszcie weźmiesz odpowiedzialność za swoje czyny i swoje życie.

W połowie roku wkroczysz na nową ścieżkę rozwoju i odkryjesz zajęcie, które nie tylko wzbogaci cię wewnętrznie, ale również da ci moc satysfakcji. Mowa tu o służbie społecznej i szeroko rozumianej pomocy potrzebującym. Pomoc ta będzie dotyczyła zarówno fizycznych działań, jak i obejmie z twojej strony również finansowe wsparcie różnych organizacji czy konkretnych adresatów. To idealny czas, by odrodzić się na nowo, by nie obwiniać się więcej i zacząć życie z czystą kartą.

Jesteś dobrym człowiekiem i ta wewnętrzna dobroć będzie procentowała. Zdobędziesz wspaniałych przyjaciół, sam też będziesz obdarzał miłością wszystkich dookoła.

Bliscy ci ludzie cenią sobie twoją miłość, zaangażowanie w relacje i cenią też ciebie za to, jaki jesteś. Jednak życie osobiste w 2021 r. nie zawsze będzie sielanką i musisz przygotować się na swego rodzaju sinusoidę, na wzloty i upadki. Jeśli będziesz podchodził do nich pogodnie, z bezwarunkową akceptacją, zakończą się pozytywnie. Być może będziesz musiał zaangażować się w prawne kwestie, dlatego panuj nad emocjami oraz nad tym, co mówisz. Nie łam też wypowiedzianych obietnic, dotrzymuj zobowiązań.

2021 rok będzie doskonały, pod względem finansowym. Mimo iż pierwsza połowa roku będzie bardzo napięta i będziesz restrykcyjny w swoich wydatkach, to stopniowo zaczną one spływać oczekiwania. Starannie zarządzaj funduszami, nie ulegaj podszeptom znajomych, a także pragnieniu chwilowego zaspokojenia potrzeb. Zainwestuj je raczej, przekaż jako darowiznę, upewnij się, że nie są one marnowane. Koniec trzeciego kwartału 2021 r. przyniesie już pełną stabilność finansową i płynność twojego gospodarstwa domowego.

Rok 2021 będzie rokiem intensywnej nauki życia i nowych doświadczeń. Pierwsze miesiące roku upłyną w ciszy i spokoju, choć naznaczone będą troska o finanse. W sprawach rodzinnych nadejdzie twój czas, być może wejdziesz w nowy związek, a do końca trzeciego kwartału wyjaśnią się wszystkie wątpliwości dotyczące wyboru partnera czy jakości relacji pomiędzy tobą a rodziną.

Zarówno w pracy zawodowej, jak i osobistych kontaktach, będziesz sprawiał wrażenie osoby kompetentnej, pomocnej, życzliwej, która doskonale potrafi rozwiązywać pojawiające się problemy. Jednak twoim największym osiągnięciem będzie umiejętność ustalania priorytetów oraz zarządzania sobą w czasie.

Aktualizacja: 12.2020 rok