Numerologia – Liczba Mistrzowska 44

Urodzeni pod wpływem liczby 44 odznaczają się nieprzeciętną osobowością i wieloma zaletami, tj.: wytrwałość, panowanie nad sobą, silna wola.

Jeśli jesteś osobą na którą wpływ ma wibracja liczby 44, kierujesz się w życiu wzniosłymi ideałami. Nie brak Ci jednak zmysłu praktycznego, potrafisz posługiwać się bogatą wyobraźnią tworząc wielkie projekty. W działaniu cechuje Cię spryt, posiadasz zawsze jasną wizję całości i nie poddajesz się chaosowi. Potrafisz stawić czoła trudnościom, godząc sprzeczności. Dzięki swojej pomysłowości znajdujesz rozwiązania nawet z takich sytuacji, z których na pozór nie ma wyjścia.

Jesteś urodzonym szefem, przywódcom, inteligentnym i błyskotliwym inicjatorem działań o analitycznym umyśle. W każdej sytuacji zachowujesz opanowanie i równowagę emocjonalną, całkowicie panując nad umysłem i ciałem.

Jako osoba uczciwa, kochająca ład i porządek, wyznajesz zasadę sprawiedliwość oraz efektywnej pracy. Twoja intuicja zawsze podpowiada Ci to, co jest najważniejsze i najbardziej słuszne w danym momencie i nigdy nie powinieneś w nią zwątpić. Cechuje Cię ponadto niebywała energia i zapał w realizowaniu planów, a dzięki wytrwałości, pracowitości i dyscyplinie możesz stać się „budowniczym świata”.

Wibracja 33 niesie ze sobą wzniosłe zasady moralne, odczuwasz niebywałą potrzebę opieki nad słabszymi i doskonalenia otoczenia. Zdajesz sobie sprawę z problemów nękających społeczeństwo i uważasz za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania. Twoja działalność społeczna może objąć swoim zasięgiem nawet inne kraje. Grozi Ci jednak zachłyśnięcie się sukcesami i pozycją, porzucenie ideałów w pogoni za dobrami doczesnymi.

Aby żyć zgodnie z Twoim powołaniem musisz stanąć na wysokości zadania i iść wyboistą drogą oddania, pokory i rozwagi, a rekompensatą niech będzie dla Ciebie satysfakcja i poczucie spełnienia misji.