Numerologia – Liczba Mistrzowska 22

Osoby o tej wibracji, najsilniejszej ze wszystkich, mają w sobie bardzo duży potencjał energii, zaś siła, którą posiadają, skierowana jest najczęściej na osiągnie celów materialnych.

Jeśli jesteś osobą o wariacji 22, możesz zajmować kluczowe stanowisko w świecie finansów, polityki, przemysłu i sztuki. Nie ma dziedziny, w której się nie będziesz realizować, potrafisz bowiem pokonywać wszelkie przeciwności losu i przeszkody stojące na drodze do sukcesu. Urodziłeś się, by tworzyć, pracować, działać, a jednocześnie służyć wyższym ideałom. Twoja ogromna witalność i energia powinna być spożytkowana w celu snucia wielkich planów i ich realizacji. Jedną z Twoich  głównych zalet jest umiejętność myślenia perspektywicznego oraz tworzenia planów zakrojonych na szeroką skalę. Dlatego też musisz uświadomić sobie, że posiadasz pełne kompetencje i umiejętności, by budować lepszy świat.

Jesteś osobą obdarzoną niezwykłą charyzmą i umiejętnością zarządzania. Msz szanse piąć się po szczeblach kariery, zdobywając władze i bogactwo. Jesteś tzw. „człowiekiem sukcesu”, triumfującym w każdej dziedzinie. Nie możesz jednak zapominać, że Twoja siła oparta jest na osobach z Tobą współpracujących oraz na sprzyjających okolicznościach, dzięki którym możesz zrealizować swoje dalekosiężne i ambitne plany.

Motorem Twoich działań powinno być pragnienie przyczynienia się do postępu społecznego i materialnego oraz uczestniczenie w akcjach oraz członkowstwo w organizacjach charytatywnych, których celem jest praca na rzecz rozwoju duchowego człowieka. Dzięki takiemu modelowi życia osiągniesz spokój, który pozwoli Ci cieszyć się w pełni bogactwem i władzą.

Istnieje niebezpieczeństwo, że chęć gromadzenia bogactwa czy dominacji nad innymi sprawi, że przestaniesz kontrolować siebie i swoje życie, ulegając słabościom i wadom. Największą pułapką czyhającą na Ciebie, jest ogromna ambicja i działanie skierowane na osiągnięcie korzyści co sprawia, że nie przebierasz w środkach w drodze na szczyt. Negatywna 22 jest nieugięta i pozbawiona litości oraz skrupułów, gotowa zniszczyć każdego, kto stanie na jej drodze. Jeśli poddasz się Twoim negatywnym cechom, możesz nadużywać władzy i ujawniać podłość, nikczemność i okrucieństwo. Staniesz się osobą nieufną i drobiazgową, która życie w ciągłym lęku przed ewentualną porażką.