Mężczyzna Skorpion – horoskop opisowy

On jest przystojny, inteligentny nie możesz przestać o nim myśleć, ale nagle dowiadujesz się, że urodził sie pod znakiem Skorpiona.  Możesz w ogóle nie przywiązywać do tego wagi i próbować zdobyć jego względy bez wiedzy na temat astralnej natury Skorpionów. Jednak, na pewno o wiele łatwiej i skuteczniej uda Ci się podbić jego serce wiedząc, co tak naprawdę kryje się pod pancerzem Pana Skorpiona. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, a nie tylko poznasz jego naturę, ale także będziesz gotowa na kilka niewygodnych sytuacji.

Pan Skorpion, czyli kto?

Skorpion to wyjątkowo pewny siebie i świadom własnej wartości mężczyzna.  Nie spodziewaj się jednak, że będzie Cię czarował swoja osobowością. Uczucia skorpiona są głęboko ukryte na dnie jego duszy. Powaga i skrytość to pierwsze, co poczujesz, kiedy zaczniesz z nim rozmowę. Dlatego tak ważne jest, by nie walczyć wprost o serce skorpiona.  Przekuwanie się przez jego twardą zbroję może być zniechęcające dla Was obojga. Skorpion nie pozwoli sobie na utratę kontroli i nie uwolni swoich emocji o ile nie podpowie mu tego intuicja.  Dlatego tak ważne jest by nie dobijać się do jego serca, a jedynie podsuwać mu wskazówki, że jesteś zainteresowana jego osobą.

Poznaj go

Opinie krążące na temat Skorpionów mogą zniechęcać. Prawdą jest, że nie są to mężczyźni łatwi do zrozumienia. Jednak, kiedy uda Ci się dotrzeć do wnętrza Skorpiona i zyskać w nim partnera możesz być pewna, że będzie związek idealny. Poznanie jego natury ukrytej w gwiazdach, tak jak w przypadku wszystkich innych znaków zodiaku, ma ogromne znaczenie do tego by zrozumieć i móc zbliżyć do drugiej osoby. Dobrze jest, zatem zapoznać z kilkoma prostymi zasadami, które pomogą w staraniach o uczucia Skorpiona.

Randka ze Skorpionem

Właśnie dowiedziałaś się, że on jest Skorpionem. Nie panikuj, to też człowiek zdolny do miłości. Nie słuchaj opinii innych i nie podążaj za tym, co mówią plotki. Bo choć może się wydawać, że Skorpion jest bardzo bezpośredni, wręcz zadziorny i nieco nieuprzejmy, to pozory, jeżeli zaakceptujesz to i przebrniesz przez ten pancerz uda Ci się dojrzeć prawdziwą twarz Skorpiona – prawdziwego, świadomego swej wartości mężczyzny.

Nie staraj się za wszelką cenę zdobywać Skorpiona uporem i dominacją. Jego natura nakazuje mu robić to, na co ma ochotę, a nie to, do czego jest zmuszany.  Dlatego usilne staranie o zdobycie serca Skorpiona mogą zakończyć się sromotną klęską.  Silna wola niezależności jest zarówno jego zbroją, jak i najsłabszym punktem. Umiejętne, subtelne i wyrafinowane podsuwanie Skorpionowi myśli i pragnień będzie go prowadzić dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Miej cierpliwość i pamiętaj, że kropla drąży nawet skałę.

Najlepsze połączenie

Gwiazdy wskazują, że dla Skorpionów najlepszą parę stanowią Raki. Nie przywiązuje jednak to tego ogromnej wagi. Niezależnie od tego czy jesteś spod znaku Raka czy nie, najważniejsze jest to co czujesz. Jeżeli pomimo Twoich starań i wielu zabiegów, a nawet poświęceń nie udało się uzyskać choćby pozytywnego sygnału ze strony Skorpiona, to warto się zastanowić, czy jest Wam pisane wspólne szczęście. Rak ma naturalną wręcz skłonność do tego by dać się zauroczyć bez słowa zwątpienia sile i szczególnemu urokowi Skorpiona.  Miej się jednak na baczności, bo w miłości nie zawsze decydującą rolę mają znaki zodiaku.

Dlaczego Skorpion jest taki wyjątkowy?

Skoro już zainteresowałaś się Skorpionem to bardzo dobrze zdajesz sobie sprawę z jego wyjątkowości.  Jego cechy charakteru, odwaga, charyzma powodują, że nie umiesz sobie wyobrazić bardziej interesującego mężczyzny. Dodatkowo trzeba pamiętać, że raz zdobyte serce Skorpiona jest wyjątkowo lojalne i troskliwe. Skorpion przelewa także na swoją rodzinę wszystkie te cechy, które sam w sobie nosi. Chroni ją przed zewnętrznymi zagrożeniami dbając by nikt i nic nie zaszkodziło jej bezpieczeństwu i szczęściu.