Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2022 dla Wodnika

Już pod koniec roku 2021, a na początku 2022 Wodnik będzie znajdował się pod wpływem Marsa. Co objawia się  ogromnym zastrzykiem pozytywnej energii, która będzie napędem do kreatywnych działań. Od 21 stycznia do 11 lutego Wodnik może czuć się nieco rozdrażniony, co będzie efektem wpływu Merkurego. Konflikty z otoczeniem oraz nieporozumienia będą niestety codziennością w tym okresie. Na szczęście będzie to krótkotrwały stan, a Wodnik może przez niego przejść bez zbędnych stresów jeżeli postara się płynąć z prądem.

Wodnik rok 2022 zacznie z poczuciem ogromnej siły i świadomością, że może osiągnąć dosłownie wszystko. Stan ten będzie trwał do 21 stycznia. Od tego dnia wszystko zacznie się gmatwać i prowadzić do serii nieporozumień, a nawet konfliktów. Wpływ Merkurego sprawi, że nic nie będzie szło zgodnie z planem. Dlatego trzeba uważać, a sprawy naprawdę ważne postarać się załatwić przed 21 stycznia. Po tej dacie najważniejsza będzie cierpliwość. Tylko ona pozwoli bez szwanku przejść przez trudniejszy czas.

Wpływ Merkurego rozpoczęty 21 stycznia będzie trwał aż do 11 lutego. W tym czasie Wodnik będzie musiał radzić sobie z problemami w komunikacji oraz różnego rodzaju komplikacjami na drodze do osiągnięcia celu. Luty będzie miesiącem, w którym pojawią się także duże zagrożenia w sprawach finansowych. Osoby urodzone pod znakiem Wodnika powinny mieć się na baczności i uważać na niepotrzebne wydatki. Duże zakupy to nie będzie dobry pomysł. Sytuacja poprawi się nieco pod koniec miesiąca. Jednak nawet wtedy Wodnik nie powinien wydawać swoich oszczędności na złudne promocje.

Marzec przyniesie Wodnikowi ogromną kreatywność. Dobre pomysły będą się po prostu same pojawiały. Co najważniejsze, propozycje przedstawiane przez Wodnika swoim przełożonym będą z miejsca akceptowane. W połowie miesiąca energia do działania będzie wręcz rozpierająca. Jednak osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą musiały wykazać się wstrzemięźliwością. Nim ruszysz na podbój świata musisz odrobić pracę domową i dobrze przygotować się do nadchodzących wyzwań. Bez tego elementu Twoje pomysły znikną, jak bańki mydlane na wietrze.

Kwiecień przyniesie Wodnikowi poważne wyzwanie dla jego systemu wartości oraz przekonań. Wyniesione z domu poglądy, będą musiały mierzyć się z zupełnie odmiennym podejściem do życia. Dla wielu  osób urodzonych pod znakiem Wodnik ich system wartości wydaje się być najlepszy. Jednak w tym przypadku, trzeba będzie wykazać się dużą tolerancją i zaakceptować to, że nie wszyscy chcą żyć według tych samych zasad co Ty. Nie narzucaj innym swojego światopoglądu, bo może to prowadzić to ogromnych problemów. Okaż innym szacunek, a oni odwzajemnią się Tobie tym samym.

W maju Wodnik poczuje nagłą potrzebę wykorzystania swojej energii w ramach hobby. Nie będzie jednak chodziło o jakąkolwiek pasję. Osoby urodzone pod znakiem Wodnika zechcą wrócić do swojego starego, dawno porzuconego hobby. Drugie podejście do tego zajęcia będzie tym razem o wiele przyjemniejsze i pozwoli oderwać się od możliwych problemów osobistych, jakie pojawią się w maju. Daj się porwać i ciesz się z przyjemności, jaką daje Ci hobby.

Czerwiec będzie miesiącem, w którym Wodnik zacznie osiągać cele, do których dążył od bardzo długiego czasu. Pierwsze efekty działań pojawią się w drugiej połowie miesiąca. Natomiast w okresie od 1 do 15 czerwca  mogą pojawiać się wątpliwości co do słuszności wybranej drogi i skuteczności podjętych działań. Jednak refleksja nad przebytą ścieżką i świadomość momentu, w którym się znajdujesz sprawi, że odzyskasz pełnię wiary w siebie. Wodnik powinien skupić się na obranym celu i być gotowym do ostatniego wysiłku. Cel jest już bardzo blisko, ale nie można usiąść i odpoczywać.

Lipiec upłynie Wodnikowi pod znakiem ciężkiej pracy. Będzie to jednak efekt jego własnego pragnienia by ruszyć z miejsca i osiągnąć jak najwięcej. Wodnik będzie mógł czerpać z wydawałoby się niekończącej się energii, jaka pojawi się w nim już w pierwszych dniach miesiąca. Ciężka praca przyniesie bardzo konkretne efekty finansowe i pozwoli poczuć dumę z własnych osiągnięć.

Sierpień będzie okresem w którym nerwy Wodnika będą wyjątkowo drażliwe. Cały świat będzie źródłem ciągłej irytacji. Najbardziej poszkodowanymi osobami w sierpniu będą bliscy Wodnika. Każdy kontakt z rodziną, może przerodzić się w ogromną awanturę, a już na pewno będzie powodem do wyraźnego ochłodzenia wzajemnych relacji. Wszystko, co Wodnik powie w sierpniu może stać się źródłem bólu i kłótni. Dlatego wskazane jest, by uważać na to z kim się rozmawia. Jedno złe słowo do niewłaściwej osoby i Wodnik może wpaść w ogromne tarapaty.

W pierwszych dniach września Wodnik może czuć, że otaczający go świat jest dla niego za mały. Wszystko wokół go dusi i podcina skrzydła. Stąd już prosta droga do zrodzenia się potrzeby dokonania radykalnych zmian, które pozwolą wyrwać się takiego więzienia. Trzeba powściągnąć swoje emocje. Wszystkie obawy i odczucia są tylko i wyłącznie efektem wyobraźni Wodnika i nic z tego co odczuwa nie znajdzie potwierdzenia w faktach. Już po 20 września wszystko wróci do normy i okaże się, że każdy zły okres po prostu mija.

Październik obudzi w Wodniku marzyciela. Trzeba jednak zachować umiar i próbować równoważyć marzenia praktycznym podejściem do życia. Sporo z tego, co Wodnik sobie wyśni jest możliwe do zrealizowania, jednak również dużo musi pozostać tylko i wyłącznie w sferze pragnień. Koniec miesiąca przyniesie odpowiedź, które marzenia są realne. Co więcej jeszcze w październiku Wodnik zacznie drogą do ich realizacji.

Osiągnięcie zamierzonych wcześniej celów będzie wymagało od Wodnika podjęcia współpracy z innymi osobami. Listopad będzie okresem, kiedy tylko dzięki pomocy udzielonej przez bliskie osoby możliwe będzie naprawdę skuteczne działanie. Wodnik musi się przełamać i odrzucić swój lęk przed współpracą z kimkolwiek. Jeżeli uda się to zrobić, satysfakcja z wykonanej pracy będzie ogromna.

Przekonanie się do współpracy, która miała miejsce w listopadzie, może zaowocować w grudniu pojawieniem się zupełnie nowych ścieżek rozwoju kariery. Już początek miesiąca przyniesie bardzo wiele ciekawych propozycji. Kluczem do sukcesu będzie umiejętność tworzenia dobrego wrażenia. Wodnik powinien robić to co umie i czarować swoja osobą nowo poznanych partnerów biznesowych. Dzięki tak nawiązanym kontaktom, sukces zawodowy będzie tylko i wyłącznie kwestią czasu.

Aktualizacja: 2020 rok