Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Wagi

Rok 2019 będzie dla Wagi dość męczący. Kluczem do poradzenia sobie z trudnościami okaże się cierpliwość i gotowość do wyrzeczeń oraz poświęceń. Dzięki temu Waga będzie w stanie wykorzystać złe dni w taki sposób, że staną się one nauką na przyszłość. Jedyne o czym trzeba pamiętać to umiejętne wykorzystywanie znaków otrzymywanych od gwiazd. Waga może mieć wrażenie, że wszystko zmienia się na jej oczach wbrew jej woli. Trzeba umieć zachować zimną krew i spokojnie czekać na rozwój wypadków. Nie należy jednak lekceważyć wydarzeń, a śledzić ich przebiec na tyle dokładnie by móc zareagować w odpowiednim momencie. Umiejętność dostosowania się do okoliczności będzie kluczem do tego, żeby przejść przez okres zawirowań bez niepotrzebnych nerwów. Waga musi uwierzyć w siebie i pamiętać, że żaden okres przejściowy nie trwa wiecznie, a zmiany staną się pozytywną częścią jej życia.

Przez cały styczeń Waga może odnosić wrażenie, że praca zajmuje większość jej czasu. Brak wolnej chwili na zabawę czy dłuższy relaks może być przyczyna frustracji. Trzeba jednak zrozumieć, że takie właśnie jest życie. Jest czas na pracę i czas na zabawę. Pierwszy miesiąc roku 2019 będzie okresem bardzo wytężonej pracy. Kiedy jednak uda się przejść przez czas wzmożonego wysiłku Waga odzyska poczucie równowagi w życiu.

Luty będzie dla Wagi podzielony na dwa okresy. Pierwsza połowa miesiąca będzie przebiegać w podobnym trybie, jak styczeń. Praca i obowiązki zawodowe będą dominowały nad innymi sprawami. Kiedy jednak nadejdzie 15 lutego Waga zacznie odczuwać potrzebę znalezienie swojej miłości. Kiedy w końcu uda się zyskać więcej czasu dla siebie, trzeba skoncentrować się na poprawie relacji z bliskimi.

Marzec przyniesie Wadze potrzebę zaangażowania się. Niezależnie od tego czy będzie to związek emocjonalny czy nowy projekt w pracy należy iść za głosem potrzeby. Tylko w ten sposób Waga będzie w stanie pchnąć swoje życie we właściwym kierunku. Podążanie za własnym pragnieniem nie będzie takie trudne z uwagi na ogromną chęć zaangażowania się w coś nowego.

Waga w kwietniu może czuć się wyjątkowo rozdrażniona. Wszystkie jej emocje będą na wierzchu powodując sporo problemów z komunikacją. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko będzie zależało od Wagi. Tylko dzięki własnej intuicji możliwe będzie dokonanie właściwego wyboru pomiędzy tym, co jest dobre, a co złe. Waga powinna jednak umieć zachować zimna krew przy podejmowaniu decyzji.

W maju Waga może zacząć czuć się tłamszona przez swoje otoczenie. Będzie to jednak tylko i wyłącznie mylne odczucie. Może pojawić się tendencja do przesady i podejmowania decyzji w świetle błędnie rozumianych faktów. Dlatego bardzo ważne jest, żeby Waga nie podejmowała żadnych poważnych decyzji w maju.

Czerwiec będzie dla Wagi miesiącem, w którym pojawia się szansa na wykorzystanie wcześniej zdobytej wiedzy i doświadczenia. Może pojawić się konieczność rozsądnego zarządzania swoimi oszczędnościami. Waga będzie jednak świadoma tego, że każdy grosz zaoszczędzony, to grosz zarobiony, a co za tym idzie sprawy finansowe, choć napięte nie będą źródłem poważnych problemów.

Lipiec będzie miesiącem, w którym Wagi mogą w końcu spełnić swoje marzenia. Będzie to wyjątkowo prawdopodobne od 1 do 15 lipca. Trzeba jednak być realistą i umieć trzymać się faktów. Prawidłowe rozpoznanie okoliczności oraz przypływ energii będzie gwarantem osiągnięcia wszystkiego co Wagi sobie założą. Zachowując kontakt z rzeczywistością możliwe będzie dotarcie do najwyższych celów.

Wraz z nadejściem sierpnia Waga może poczuć, że wypadła z rytmu i nie bardzo wie co ze sobą zrobić. Będzie to wina planety Wenus, której wpływ zacznie się 25 lipca i będzie trwał do 31 sierpnia. Waga musi wziąć się w garść i skupić na swoich zadaniach. Trzeba jednak mieć się na baczności i dwa razy sprawdzać wykonaną pracę. Tylko dzięki temu uda się uniknąć niepotrzebnych wpadek w pracy. Wraz z końcem miesiąca Waga odczuje wyraźną  poprawę nastroju.

Wrzesień przyniesie Wadze wyjątkowo trudne dni. Zły układ gwiazd będzie niósł ze sobą poczucie, że cały świat uwziął się właśnie na Ciebie. Nic nie będzie szło zgodnie z planem. Każde zadanie będzie wydawało ogromnie trudne i niemożliwe do wykonania. Spokojnie! Cierpliwość i skrupulatność będą jedyną droga, która przeprowadzi Wagę przez wyjątkowo trudny miesiąc.

Październik obudzi w Wadze konieczność dojrzałego i poważnego podejścia do życia. Zniknie ochota na zabawę, pojawi się natomiast potrzeba sumiennego podejścia do przyszłości. Waga chce znaleźć sens swojego życia jeszcze w roku 2015. Październik będzie czasem, w którym pojawi się ochota, by nadrobić czas stracony na mało poważne sprawy.

Listopad podobnie, jak luty będzie podzielony na dwa okresy. W pierwszym Waga będzie szukała samotności i oderwania od wszelkich obowiązków zawodowych. Brak energii i chęć lenistwa będą dominowały nad wszystkimi innymi potrzebami. Kiedy minie połowa miesiąca, Waga poczuje nagły przypływ siły i chęci do działania. Jeżeli uda się skutecznie i efektywnie wykorzystać cały listopad, przyniesie to wyjątkowo dobre rezultaty.

Grudzień wypełni Wagę nastrojem urlopu i odpoczynku po ciężkim i trudnym roku. Będzie to idealny czas na relaks i korzystanie z nadarzających się okoliczności do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Zarówno ciało, jak i umysł będą wymagały odpoczynku po burzliwym i pełnym wrażeń roku. Okres świąteczny przyniesie Wadze konieczny relaks i pozwoli naładować baterie na kolejny rok.

Aktualizacja: 2019 rok