Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Strzelca

Rok 2019 upłynie Strzelcowi pod znakiem negatywnego wpływu Saturna, który wejdzie w jego znak 18 września. Od tego momentu wszystko będzie szło po prostu źle. Co gorsza Strzelec nie będzie mógł z tym nic zrobić. Pomimo starań i wysiłków wszelkie plany spalą na panewce. Jedyne co można zrobić to zachować przytomność umysłu i postępować odpowiedzialnie. Pozwoli to Strzelcowi ominąć większość niebezpieczeństw zastawionych na niego przez nieprzychylny los. Pocieszające jest jednak to, że do nadejścia tego złego okresu upłynie niemal cały rok, który można wykorzystać na przygotowania do czasu niepowodzeń.

Pomiędzy 11 czerwca a 18 listopada Strzelec będzie pod wpływem Neptuna, który wejdzie w znak Ryb. Będzie to okres fantazji i marzycielstwa, który może być wyjątkowo problematyczny dla osób ceniących sobie praktyczne podejście do życia. Miej się na baczności i nie staraj podążać za każdym szalonym snem.

Dni pomiędzy 19 maja a 11 czerwca mogą wypełnić się konfliktami z najbliższym otoczeniem. Będzie to wina złego wpływu planety Merkury. Strzelec może mieć odczucie, że cały świat sprzysiągł się przeciwko niemu niszcząc wszelkie jego plany jeszcze w zarodku.

Strzelec w styczniu musi uważać na to, co mówi oraz z kim rozmawia. Cokolwiek byś nie powiedział będzie wbrew Twej woli interpretowane, jako coś złego. Pomyśl dwa razy zanim coś powiesz. Strzelec powinien pamiętać też o przysłowiu mówiącym,  że milczenie jest złotem. I choć nie będzie to proste trzeba umieć zachować własną opinie tylko dla siebie. W innym przypadku trzeba liczyć się konsekwencjami.

Luty obudzi w Strzelcu naturę domatora. Szczególnie pierwsza połowa miesiąca upłynie w rodzinnej atmosferze. Cała aktywność Skorpiona będzie się skupiać na wydarzeniach związanych z domem. Od połowy miesiąca, Strzelec poczuje potrzebę imprezowania i spędzania czasu pośród większych grup ludzi. Będzie to jednak szło w parze z chęcią utrzymania komfortu. Dlatego większość imprez może odbywać się w domu Strzelca lub w  miejscach dla niego dobrze znanych. Będzie do idealny czas na odpoczynek i relaks.

Począwszy od 20 marca 2019 roku Strzelec wejdzie w okres, kiedy centrum jego zainteresowań będzie stanowił on sam. Chęć oderwania się od wszelkich problemów zewnętrznych będzie wszechogarniająca. Strzelec będzie potrzebował czasu wyłącznie dla siebie. Stan ten będzie efektem dobrych posunięć w przeszłości, które teraz pozwalają na spokojne odpoczywanie. Strzelec może cieszyć się tą błogością przez dobre pół roku.

Kwiecień przyniesie Strzelcowi czas dzięki, któremu będzie on mógł bardziej realistycznie spojrzeć na to, gdzie obecnie się znajduje oraz dokąd zmierza. Może się okazać, że do spełnienia marzeń będzie wymagane nieco więcej wysiłku. Planując realnie swoją dalszą drogę okaże się, co tak naprawdę jest możliwe do osiągnięcia, a co musi pozostać w sferze fantazji.

Strzelec w maju będzie mógł czuć się wyjątkowo rozdrażniony. Wszystko i wszyscy wokół będą doprowadzać Cię do szału. Powodem takiego stanu będzie wpływ Merkurego. Kuszącym rozwiązaniem większości konfliktów może być chęć zerwania kontaktów z denerwującymi osobami. Będzie to jednak bardzo ryzykowna opcja. Prawdą jest bowiem to, że powodem większości konfliktów będzie sam Strzelec i problemy, które pojawią się w jego psychice.

Czerwiec będzie okresem, kiedy Strzelec zacznie przyglądać się swojej przeszłości. Dopiero teraz, mając więcej doświadczenia i bogatszą wiedzę można spokojnie zrozumieć swoje postępowanie z dawnych lat. Dzięki temu możliwe będzie wyciągnięcie nauki na dalszą drogę życiową, co przyniesie wymierne korzyści w nadchodzącym trudnym okresie.

Pierwsze miesiące 2019 roku pozwoliły Strzelcowi ocenić swoje życie i na nowo odzyskać na nim kontrolę. Dzięki tej wiedzy, możesz podejść do nowych problemów z nowym nastawieniem. Jednak pod koniec miesiąca okaże się, że energia, która towarzyszyła Ci przez cały ten czas zaczyna się wypalać. Możesz być jednak spokojny. To co udało się osiągnąć do tego momentu, pozostanie z Tobą na bardzo długi czas dając poczucie bezpieczeństwa w mniej udanych okresach.

Od 11 sierpnia Jowisz będzie znajdował się w znaku Panny. Będzie to dla Strzelca idealny moment na to, by skupić się na swojej karierze zawodowej. Zwłaszcza jeżeli pojawi się propozycja złożona przez przełożonego. Bez zastanowienia należy ją przyjąć i z pełnym przekonaniem o własnej wartości podjąć się nowych obowiązków. Będzie to wyjątkowy okres, który już się nie powtórzy w roku 2020.

Wrzesień rozpoczyna wyjątkowo trudny okres dla Strzelca. Wpływ Saturna będzie wprowadzał w Twoje życie utrudnienia w każdej sferze życia. Strzelec nie będzie wiedział czego chce. Zwątpienie we własne siły oraz zanik intuicji staną się przyczyną ogromnej frustracji. Będzie to najgorszy moment dla Strzelca by podejmować poważne decyzje. Każdy wybór będzie błędem. Dlatego Strzelec powinien powstrzymać się z poważnymi decyzjami aż nadejdzie bardziej spokojny okres.

Rozpoczęty we wrześniu wpływ Saturna dopiero w październiku pokaże swoje prawdziwe oblicze. Będzie to szczególnie odczuwalne na początku miesiąca. Pojawiające się zewsząd kłopoty i przeszkody w każdej nawet najdrobniejszej czynności sprawią, że dla Strzelca będzie to wyjątkowo trudny okres. Jednocześnie może być to czas dojrzewania i uczenia się samodzielnego rozwiązywania problemów. Nie załamuj się i postaraj podchodzić do wszystkiego z uśmiechem. Tylko dzięki takiemu nastawieniu uda się przejść przez ciężki okres bez zbędnych stresów.

Listopad pozwoli na nowo spojrzeć z optymizmem w przyszłość Strzelca. Trudny okres powoli odchodzi w niepamięć, a na horyzoncie pojawia się duży zastrzyk nowej energii. Doświadczony i mądrzejszy Strzelec będzie teraz w stanie poświecić  o wiele więcej by osiągnąć zamierzony cel. Skrupulatność i rzeczowość staną się Twoją główną bronią i co więcej będzie to wyjątkowo skuteczny oręż.

Grudzień przyniesie Strzelcowi kolejną okazję do spełnienia marzeń. Będzie to jednak wymagało poważnej decyzji. Osoby urodzone pod znakiem Strzelca, które zdecydują się podjąć ryzyko mogą być pewne osiągnięcia sukcesu. Trzeba jednak przygotować się na spory wysiłek oraz konieczność pełnego zaangażowania w realizację powziętego przedsięwzięcia. Poświęcając czas oraz energię, Strzelec będzie w stanie zrealizować najbardziej skryte marzenia.

Aktualizacja: 2019 rok