Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Skorpiona

Ostanie lata mogły być dla Skorpiona wyjątkowo trudne. Jednak rok 2019 będzie wynagrodzeniem za wszystkie poprzednie porażki. Dawne problemy odejdą w niepamięć, a druga połowa roku niesie dla Skorpiona szansę na spełnienie najskrytszych marzeń. Gwiazdy przyniosą ogromną energię, która pozwoli na realizację wszystkich snów. Jedyne, co Skorpiony będą musiały zrobić to wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać z pełnym przekonaniem o swojej wartości. Gwiazdy oferują więcej niż można wymarzyć.

Styczeń będzie dla Skorpiona trudnym miesiącem. Emocje będą decydowały za Ciebie, co stanie się powodem wielu niepotrzebnych konfliktów. W życiu Skorpiona powstanie wielki chaos, z którego nie będzie wynikało nic konkretnego. Może pojawić się syndrom walki z samym sobą i miotania się od lewa do prawa. Trzeba umieć usiąść i posłuchać głosu własnej intuicji. Gwiazdy chcą Skorpionom coś przekazać, wystarczy ich posłuchać.

Wraz z lutym do Skorpiona zawita pragnienie korzystania z życia i rozrywki. Odrzucenie odpowiedzialności i dbanie tylko o dobrą zabawę będzie trwało do końca pierwszej połowy miesiąca. Wraz z nadejściem 15 lutego 2019 roku, Skorpion będzie musiał nadrobić stracony na zabawę czas i mocniej przyłożyć się do obowiązków zawodowych. Wbrew pozorom będzie to jednak wyjątkowo dobrze wyważony miesiąc.

Marzec przyniesie Skorpionom szansę na rozpoczęcie czegoś zupełnie nowego. Nowy projekt lub nawet nowa praca pojawią się nagle i będą spełnieniem aspiracji zawodowych. Trzeba jednak podejść do nowych szans z ostrożnością i na chłodno kalkulować zarówno swoje umiejętności, jak i możliwe korzyści z przyjęcia nowej oferty. Skorpion musi dokładnie wiedzieć czego chce, tylko dzięki temu nie będzie żałował podjętej decyzji.

Kwiecień przyniesie Skorpionowi spore zamieszanie w sferze emocjonalnej. Stan ten zacznie się w pierwszych dniach miesiąca i będzie trwał aż do jego końca. Źródłem kłopotów będą stare problemy oraz nawyki. Trzeba będzie odpowiedzieć na proste pytanie czy emocje z przeszłości są Skorpionowi ciągle potrzebne? Wydaje się, że jednak nie. Trzeba więc zostawić to co stare za sobą, by móc kroczyć w przyszłość bez zbędnego balastu.

Maj będzie dla Skorpiona okresem, kiedy wpadnie on w wyjątkowo melancholijny nastrój. Będzie to uczucie na tyle silne, że zdominuje cały miesiąc nie mając jednocześnie żadnego racjonalnego źródła. Emocje będą rządziły słowami i czynami Skorpiona. Trzeba jednak umieć nad sobą zapanować i spróbować znaleźć powód takiego stanu ducha. Czy naprawdę jest aż tak źle, by tracić kontrolę nad własnym życiem?

Czerwiec będzie miesiącem, w którym Skorpion może wykorzystać zdobytą w latach poprzednich latach wiedzę i doświadczenie. Będzie to czas uświadomienie sobie tego, co tak naprawdę udało się osiągnąć i co trzeba zrobić, by życie mogło wyglądać jeszcze lepiej. Świadomość własnych możliwości będzie o wiele silniejsza niż kiedykolwiek w przeszłości.

Lipiec to idealny moment by zając się swoja karierą. Pierwsze pół roku upłynęło na przygotowaniach do realizacji planów. Teraz przychodzi czas na to, by w końcu zacząć realizować swoje cele. Koniec miesiąca przyniesie silny impuls do działania. Nie trać okazji na realizację ważnych projektów. Jeżeli nie zrobisz tego teraz możesz nie mieć drugiej tak dogodnej okazji.

Sierpień przyniesie wyraźny spadek chęci na podejmowanie jakichkolwiek działań, które mają związek z pracą zawodową. Wszystko straci znaczenie, a jedynym co pozostanie to chęć błogiego lenistwa. Wraz z pojawieniem się tego stanu, Skorpion nie będzie czuł się w pełni sobą. Mimo to nie będzie w stanie poradzić sobie z brakiem energii i wszechogarniającą chęcią odłożenia wszystkiego na jutro.

We wrześniu przeszłość dogoni Skorpiona po raz kolejny. Będzie to wyjątkowo irytujący moment. Świadomość, że miało się z czymś do czynienia wcześniej, a teraz znowu trzeba się tym zajmować będzie wyjątkowo drażniła Skorpiona. Niestety nie będzie innej możliwości, jak tylko w końcu załatwić tę sprawę raz, a dobrze. Wrzesień będzie idealnym czasem na to, by pozbyć się z barków dawnych kłopotów.

Wraz z nadejściem października w Skorpionach może pojawić się zwątpienie we własne siły. Dręczące pytania będą domagały się odpowiedzi, a te nie zawsze będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Nie można jednak tracić wiary w siebie. Wszystkie problemy są tylko i wyłącznie w głowie Skorpiona. Obrana ścieżka jest prawidłowa, a podjęte działania prowadzą bezpośrednio do pozytywnego jego zakończenia.

Wszelkie przedsięwzięcia podejmowana przez Skorpiona w listopadzie 2019 będą wymagały wsparcia przyjaciół lub bliskich osób. Nadszedł czas, kiedy trzeba wyciągnąć rękę z prośbą o pomoc. Nie bój się prosić o wsparcie. Przyjaciele Skorpiona z chęcią mu pomogą, a wspólnie możliwe będzie osiągniecie naprawdę wielu sukcesów. Początek miesiąca może być wyjątkowo pracowity, dlatego warto zadbać wcześniej o odpowiednie wsparcie.

Grudzień przyniesie Skorpionom ogromne zadowolenie z życia. Poczucie satysfakcji będzie tak ogromne, że wiele osób będzie Tobie po prostu zazdrościć. Skorpion będzie świadom swoich osiągnięć i nie pozwoli by cokolwiek mogło je zniszczyć. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dodatkowym powodem do bardziej radosnego spojrzenie na życie. Przed Skorpionami będzie tylko jedno ostanie zadanie w roku 2015. Ciesz się życiem i rób to, co sprawia, że jesteś szczęśliwy.

Aktualizacja: 2019 rok