Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Ryb

Początek roku 2019 będzie dla Ryb wyjątkowo udany. Wpływ planety Mars, który zacznie się 12 stycznia i będzie trwał aż do 20 lutego sprawi, że pojawi się wielka energia do działania. Co więcej przed Rybami otworzą się nowe możliwości oraz szanse na podjęcie ciekawych projektów. Świadomość pełnej kontroli nad swoim życiem będzie dodatkowo budowała poczucie własnej wartości. Dzięki temu Ryby będą zdolne do osiągania naprawdę dużych sukcesów.

Druga połowa 2019 roku będzie upływać pod znakiem planety Neptun, która sprawi, że marzycielstwo zastąpi realizm. Od 11 czerwca do 18 listopada Ryby powinny wystrzegać się podejmowania poważnych decyzji. Ich postrzeganie rzeczywistości będzie bardzo zaburzone. To, co realne będzie mieszało się z tym, co jest efektem wybujałej wyobraźni. Jednocześnie osoby urodzone pod znakiem Ryb, które mogą pochwalić się kreatywnością będą miały okazję by przekuć nadmiar marzeń na pomysły, które można wykorzystać w pracy. Wskazane jest, by w tym okresie unikać alkoholu i narkotyków. Ryby będą wyjątkowo podatne na wpływy oraz wszelkiego rodzaju uzależnienia.

Pierwsze dni stycznia będą upływały Rybom na marzeniach i snach na jawie. Mogą się pojawiać nawet swego rodzaju wizje. Dobrym pomysłem będzie prowadzenie dziennika snów. Wiele z tych podświadomych obrazów będzie zawierało bardzo ważne dla Ryb wskazówki na przyszłość. Już od 12 stycznia 2019 roku pojawi się energia do działania oraz bardziej pozytywne podejście do życia. Ryby będą mogły podjąć się wyzwań, które staną się wkrótce źródłem sporej satysfakcji i sukcesu finansowego.

Energia, która pojawiła się w styczniu będzie rosła i maksymalny poziom osiągnie w okolicach 20 lutego. Kluczem do tego, by nie czuć się niespokojnie będzie znalezienie sobie pracochłonnego zajęcia. W innym przypadku, jeżeli energia nie zostanie wykorzystana, Ryby będą wyjątkowo rozdrażnione, a nawet konfliktowe. Dlatego chcąc czuć się w pełni szczęśliwym w lutym trzeba pracować na tyle ciężko by wieczorem zasypiać, jak przysłowiowe dziecko.

Marzec będzie miesiącem, w którym Ryby poczują się usatysfakcjonowane swoim życiem i tym co udało im się osiągnąć. Spokój i poczucie bezpieczeństwa będą wszechogarniające. Ryby będą świadome tego, że w pełni panują nad swoim życiem i na chwile obecną nic nie muszą ale bardzo wiele mogą. Trzeba cieszyć się tym czasem, gdyż jest wielce prawdopodobne, że w roku 2019 taki okres już więcej się nie powtórzy.

Kwiecień 2019 roku to kolejny miesiąc, w którym Ryby będą maksymalnie pochłonięte przez pracę ale nie tylko zawodową. Kalendarz będzie wypełniony do granic możliwości zadaniami oraz spotkaniami towarzyskimi, a także takimi, które mogą mieć charakter biznesowy. Ryby nie będą miały żadnych problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów oraz polepszaniem starych relacji. Z każdego spotkania uda się wycisnąć jak najwięcej dla siebie. Jedyną szkodą, jaką Ryby mogą ponieść w kwietniu to nieprzespane nocy.

Maj wprowadzi Ryby w wyjątkowo nostalgiczny nastrój. Może pojawić się ochota na odnowienie kontaktu z dawną miłością. Trzeba jednak dwa razy się zastanowić nim podejmie się kroki, które mogą być wyjątkowo zdradliwe. Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny dobrze zastanowić się nad tym, czy powód dla którego dawna znajomość została przerwana teraz już nie istnieje. Jeżeli nie będzie żadnych wątpliwości należy zrobić dwie rzeczy: wziąć telefon i wybrać właściwy numer.

Czerwiec będzie miesiącem, w którym o swoje potrzeby upomni się ciało oraz dusza Ryb. Będzie to najlepszy czas by zapisać się do siłowni oraz na kurs jogi lub medytacji. Wskazane jest również, by zwrócić uwagę na dietę i zacząć wprowadzać nowe, zdrowsze produkty. Nie należy jednak od razu przeprowadzać rewolucji w swoim życiu. Powoli, drobnymi kroczkami można wprowadzać zmiany, które sprawią, że życie Ryb będzie jeszcze lepsze.  Ponadto dobre przygotowanie fizyczne i psychiczne pozwoli uniknąć szoku, jaki spowoduje pojawienie się w znaku Ryb planety Neptun, która zwiastuje twarde zderzenie z rzeczywistością.

Ryby w lipcu 2019 roku będą chciały spędzać jak najwięcej czasu na zabawie. Będzie to szczególnie widoczne w ostatniej dekadzie miesiąca. W najlepszej sytuacji będą te osoby urodzone pod znakiem Ryb, które mają swoje dzieci. Spędzony z nimi czas będzie idealnym rozwiązaniem dla rosnącej potrzeby poczucia się na nowo, jak kilkulatek. Trzeba jednak uważać, by nie przesadzić z zabawą. Pozwolenie sobie raz na jakiś czas na przypływy dziecięcej beztroski nikomu nie zaszkodzi, ale nie można pozwolić na to by otoczenie traktowało Ryby, jako osoby niepoważne.

Sierpień przyniesie Rybom problemy ze znalezieniem motywacji do pracy. Choć obowiązków nie będzie ubywało trudno będzie o energię, która pozwoli na ich dokończenie. Praca będzie wyjątkowo trudno akceptowana przez zmęczone ciało. Dlatego przed Rybami stanie ogromne wyzwanie, by znaleźć w sobie pokłady motywacji. Nie należy jednak robić więcej niż jest to wymagane. Spokojnie robiąc swoje uda się przetrwać ten trudny miesiąc.

Wrzesień dla Ryb będzie idealnym czasem na to, by w końcu pozwolić sobie na urlop. Piętrzące się obowiązki w pracy oraz wzrastająca frustracja mogą być powodem chęci do drastycznych ruchów. Uspokój się, pójdź na zasłużony urlop i naładuj swoje baterię energią do działania. Wracając do pracy w końcu miesiąca poczujesz, jak nowe spojrzenie na pracę pozwala rozwiązać najtrudniejsze nawet problemy.

Październik przyniesie okazję do tego, by Ryby mogły zrobić podsumowanie swojego życia i tego, co udało im się osiągnąć. Usiądź i dokładnie przeanalizuj gdzie jesteś, co się udało, a co jest już niemożliwe do osiągnięcia. Jednocześnie Ryby powinny pamiętać, że osiągniecie sukcesu nie przychodzi z dnia na dzień. Nie można się poddawać, kiedy coś na początku pójdzie źle. Ciężka i niekiedy mozolna praca jest najlepszą drogą do tego, by móc cieszyć się z prawdziwych sukcesów.

Ryby w listopadzie 2019 będą mogły cieszyć się ogromną sympatią otoczenia. Nawet te osoby, które do tej pory nie darzyły Cie sympatią będą pod wyjątkowym wpływem Twojej charyzmy. Nie można tego zmarnować. Ryby powinny ustalać terminy ważnych rozmów na listopad. Negocjacje będą Twoją mocną stroną.  Pewność siebie i przekonanie o własnej wartości sprawią, że nikt nie będzie mógł się Rybom oprzeć.

Grudzień będzie miesiącem, w którym Ryby zaczną myśleć o swojej przyszłości. Zbliżanie się do końca długiej drogi prowadzącej do upragnionego celu będzie rodzić niepokoje. Będą one jednak tylko w Twojej głowie. Wszystko idzie zgodnie z planem i nie można pozwolić na to, by złudne przekonania doprowadziły do porażki. Ryby dokładnie wiedzą co trzeba zrobić.  Trzymanie się wcześniej opracowanego planu będzie najlepszym rozwiązaniem, które doprowadzi prosto do realizacji marzeń. Wszystkie karty są w rękach Ryb.

Aktualizacja: 2019 rok