Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Panny

Panny będą miały rzadką okazję do powitania w swoim znaku planety Jowisz. Początek tego zdarzenia będzie miał miejsce 11 sierpnia 2019 roku. Będzie to czas, który powinien zostać maksymalnie wykorzystany przez Panny do sięgania po swoje marzenia. Kolejna okazja do cieszenia się z przychylności gwiazd przytrafi się pomiędzy 25 września a 12 listopada.

Wtedy to w znak Panny wejdzie Mars. Skupienie, orientacja na wykonanie zaplanowanej pracy oraz umiejętności korzystania z nadarzających się okazji będą kluczem do osiągnięcia przez Panny ogromnych sukcesów.  Zaćmienie słońca, które będzie miało miejsce 13 września przyniesie Ci dużo szczęścia oraz mnóstwo nowych możliwości. Rok 2019 będzie dla Panny czasem wyjątkowo udanych okresów przeplatanych krótkimi momentami spadku powodzenia i szczęścia. Daty, które przyniosą okazję do świętowania będą tylko z rzadka uzupełniane dniami, w których powodów do radości będzie mniej.

Początek stycznia będzie dla Panny wyjątkowo pozytywny. Pojawi się dużo energii do działania oraz chęć do pracy. Jednak już w drugiej połowie miesiąca zaczną się pierwsze kłopoty. Głównym ich winowajcą będzie stres, z którym Panna nie jest w stanie sobie poradzić. Tak długo, jak nie uda się rozwiązać Twoich wewnętrznych problemów, nie będzie możliwe pozytywne rozstrzygnięcie kłopotów w pracy. Na nic dodatkowe wysiłki,  jeżeli Panna będzie czuła, że wszystko jest nie tak, jak sobie to zaplanowała.

Luty 2019 roku przyniesie Pannie dawno zapomniane pragnienie przebywania w otoczeniu rodziny. Nawet te osoby urodzone pod znakiem Panny, które cenią swoją niezależność będą szukały bliższych kontaktów ze swoimi krewnymi. Nie można z tym walczyć, gdyż będzie to dokładnie to czego Panna potrzebuje.

Marzec to dla Panny idealny  miesiąc na to, by zrealizować plany dotyczące założenia własnej firmy lub rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia. Wpływ Słońca sprawi, że wszystkie wysiłki włożone w realizację planów będą przynosić zaskakująco pozytywne rezultaty. Może się jednak okazać, że do pełni sukcesu potrzebny będzie partner biznesowy. Dumne ze swojej samodzielność Panny powinny w tym przypadku umieć poprosić o pomoc. Będzie to gwarancja osiągnięcia prawdziwego sukcesu.

Kwiecień przyniesie Pannie nagłe załamanie emocjonalne. Brak zaufania do świata i ciągłe poszukiwanie ukrytych znaczeń będzie tym razem wyjątkowo utrudniało realizację zadań praktycznych. Nawet te spośród osób urodzonych pod znakiem Panny, które w naturze mają poszukiwania drugiego dna w każdym zdarzeniu będą cierpiały z powodu takiego nastawienie do rzeczywistości. Nie można się jednak załamywać. Z biegiem czasu wszystko stanie się oczywiste, a Ty poczujesz się o wiele lepiej.

Maj będzie miesiącem, w którym Panny mogą chcieć przeprowadzić jakąś zmianę. Będzie to efekt działania Merkurego. Pojawi się zwątpienie i brak pewności siebie. I choć wewnętrzna potrzeba zmiany będzie bardzo silna trzeba być wyjątkowo rozważnym. To uczucie nie będzie trwało wiecznie i już po kilku tygodniach może się okazać, że Panna uzna, iż wszystko jest w porządku. Gdyby jednak pragnienie to trwało dłużej niż do czerwca, należy zastanowić się nad poważnymi zmianami w swoim życiu.

Czerwiec to miesiąc, w którym Panny powinny zrozumieć, że tylko jeżeli odpuszczą będą w stanie naprawdę poczuć się wolne i zdolne do ruszenia przed siebie. I choć optymizm nigdy nie był Twoją mocną stroną, musisz się zmusić do tego by porzucić sprawy mało ważne i skupić się na tych naprawdę istotnych. Tylko dzięki temu możliwe będzie zorientowanie się na przyszłości zamiast rozpamiętywania przeszłości i mało ważnych spraw.

Lipiec zapowiada się dla Panny, jako wyjątkowo nerwowy miesiąc. Narastające od początku roku problemy będą wydostawały się na zewnątrz jeden po drugim. Najgorszym rozwiązaniem w tym momencie byłoby zwolnienie i przystopowanie wszelkich działań. Należy robić swoje i skupić się na własnych celach. Panny powinny nauczyć się panować nad swoim językiem. Czasem lepiej coś przemilczeć niż potem tłumaczyć się z jednego nieroztropnie wypowiedzianego słowa.

Sierpień będzie okresem ponownego wejścia Jowisza w znak Panny. Będzie to równoznaczne z początkiem wyjątkowo dobrego okresu. Panny poczują przypływ pozytywnej energii i przychylność gwiazd. Nie można się teraz wahać. Większe szanse na zdobycie najwyższych celów wymagają poniesienia wyższego ryzyka. Nie bój się go podjąć, bo tylko w ten sposób możesz spełnić swoje marzenia.

Wrzesień 2019 roku upłynie pod wpływem Słońca oraz Merkurego. Dzięki temu, będzie to dla Panny idealny okres na to, żeby sięgać gwiazd i nie bać się ryzyka. Trzeba jednak zachować ostrożność i nie dać się ponieść emocjom. Szczególnie jeżeli chodzi o finanse. Miej się na baczności i nie wydawaj pieniędzy na złudne okazje.

Październik to kolejny miesiąc, w którym Panny poczują przypływ ogromnej, pozytywnej energii. Należy jednak pozostać skupionym i nie zwalniać tempa na drodze do realizacji swoich planów. Trzeba ponadto pamiętać, by cały czas mieć konstruktywne zajęcie. W innym przypadku nadmiar energii może obrócić się przeciwko Pannie. Realizuj się w tak wielu projektach, jak tylko będzie to możliwe, a październik będzie najlepszym miesiącem w całym roku.

Listopad będzie okresem, w którym trzeba zacząć myśleć o wakacjach. Panna powinna również skupić się na poprawie swoich relacji z najbliższymi. Jeżeli dręczą Cie jakieś złe myśli lub czujesz, że coś jest nie tak, to możesz być pewny, że jest o wina kłopotów w komunikacji z najbliższymi. Najlepszym czasem na wzmocnienie więzi rodzinnych będzie koniec miesiąca.

Grudzień 2019 roku przyniesie pozytywne rozwiązanie wszystkich problemów, jakie pojawiły się  relacjach rodzinnych Panny. Okaże się, że sytuacja wcale nie była tak dramatyczna, jak mogło się wydawać. Okres świąteczny i związane z nim obowiązki domowe, będą skutecznym lekiem na wszelkiej maści zmartwienia, jakie pojawiły się w listopadzie. Porządek, jaki zostanie zaprowadzony w domu będzie przekładał się na właściwe ułożenie stosunków z najbliższymi. Najlepszym okresem na gruntowne porządki zarówno w domu, jak i w relacjach rodzinnych,  będzie początek grudnia.

Aktualizacja: 2019 rok