Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Lwa

Przed Lwami wyjątkowy rok. Wpływ Jowisza sprawi że okres od początku roku aż do 11 sierpnia 2019 roku będzie wyjątkowo optymistyczny. Jedyne, co Lwy będą musiały zrobić to umieć wykorzystać sprzyjające im gwiazdy. Dzięki wpływowi Marsa, możliwe będzie odczucie olbrzymiej dawki pozytywnej energii i chęci do działania. Drobne problemy mogą pojawić się na początku roku. Pomiędzy 21 stycznia a 11 lutego Lew może mieć problemy z komunikacją, co stanie się źródłem konfliktów z otoczeniem. W tym okresie warto zwracać uwagę nie tylko na to co się mówi ale także z kim się rozmawia.

Styczeń 2019 roku Lwy powinny poświęcić na spotkania ze swoimi bliskimi. Należy maksymalnie wykorzystać czas na to, by poprawić niektóre relacje oraz wzmocnić te dobre. Lew powinien skupić się na tych, na których zależy mu najbardziej. Niewykorzystanie stycznia na sprawy osobiste może przynieść szkody nie do naprawienia. Samotność jest tym, czego Lew powinien obawiać się najbardziej.

Wpływ Merkurego sprawie, że luty będzie miesiącem, w którym Lwy będą musiały uważać na swoje słowa wypowiadane wobec bliskich. Trzeba umieć słuchać innych, nawet jeżeli wydaje się, że z tego co mówią nic nie wynika. Lew musi uważać na to co mówi, jego słowa mogą sprawić wiele bólu, który będzie powodem sporych problemów.

Marzec zapowiada się dla Lwa, jako najlepszy miesiąc w pierwszej połowie roku. Wszystkie złe emocje i problemy, jakie pojawiły się wcześniej właśnie zniknęły. Zacznie pojawiać się pozytywna energia oraz chęci do działania. Lew będzie w końcu czuł, że odzyskuje kontrolę nad swoim życiem i może korzystać ze wszystkiego co znajduje się wokół.

W kwietniu 2019 roku Lwy będą już na fali wznoszącej. Możliwe będzie osiągnięcie wszystkich celów. Koncentracja oraz pozytywne nastawienie będą źródłem sporych sukcesów. Lew będzie wiedział co chce osiągnąć, a co więcej będzie dokładnie wiedział, jak to zrobić. Trzeba jednak pamiętać, że czasami w realizacji planu może być potrzeba pomoc. Dla własnego dobra, Lew powinien schować swoją dumę do kieszeni i kiedy będzie to potrzebne poprosić o wsparcie. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie jeszcze większych sukcesów.

Maj może przynieść Lwom obawę o przyszłość. Ciężko jednak wytłumaczyć ten strach i niepewność. Wszystko idzie zgodnie z Twoim planem, a mimo to czujesz, że coś jest nie tak. Należy się uspokoić, na chwilę zatrzymać i spojrzeć w głąb siebie. Jeszcze raz przejrzyj swoje plany i przypomnij sobie co chcesz osiągnąć. Lew nie powinien wybiegać daleko w przyszłość. Trzeba skupić się na krótkofalowym działaniu bo tylko w ten sposób możliwe będzie osiągnięcie sukcesów, które będą miały pozytywny wpływ w dalszej perspektywie.

Czerwiec będzie dla Lwa miesiącem, w którym poczuje, że otaczający go świat jest zbyt ciasny. Będzie to uczucie, które rosło w Tobie od dawna, a teraz niemalże wybuchło. Decyzja o tym, jak sobie poradzić z pragnieniem wypłynięcia na głębokie wody będzie zależała tylko i wyłącznie od Lwa. Pewne jest tylko to, że im dłużej będzie zwlekał z wyborem kierunku działania, tym ciaśniej będzie wokół nieco.

Od początku 2019 roku Lwy były bardo zajęte. Lipiec przyniesie okazję do tego, by na spokojnie spojrzeć na to, co już udało się osiągnąć. Co więcej, będzie można zobaczyć kres wysiłków i ich pozytywne zakończenie. W okolicach 31lipca Lwy powinny być przygotowane na niewielkie zamieszanie. Może przyjść chwilowe załamanie, które będzie wiązało się z rozleniwieniem i utratą wiary we własne siły. Będzie to jednak chwilowy kryzys, który szybko minie.

Załamanie, które przyszło do Lwa pod koniec lipca, będzie miało swój ciąg dalszy w sierpniu. Rozleniwienie oraz brak energii sprawią, że stracisz cały swój urok i nie będziesz czuć się w pełni sobą. Przez cały miesiąc będą pojawiały się okazje, które pozostaną niewykorzystane. Lwy będą musiały przywyknąć, że w tym okresie, osiągnięcie czegokolwiek będzie przychodziło o wiele trudniej, niż jeszcze kilka tygodni wcześniej.

Wraz z nadejściem września do Lwa powróci energia i przychylność gwiazd. Być może nie wszystko czego się podejmiesz zakończy się sukcesem, ale ogrom energii sprawi, że po prostu będziesz musiał działać by nie zwariować. Wrzesień będzie idealnym czasem na to, by podjąć się zadań wymagających wysiłku fizycznego. Efekty przedsięwzięć podjętych przez Lwa w tym miesiącu mogą być wyjątkowo zaskakująco dobre.

Lew w październiku będzie musiał dwa razy pomyśleć zanim coś powie. Mogą pojawić się, bowiem poważne problemy z komunikacją. Będzie to skutkowało poważnymi konfliktami z otoczeniem. Szczególnie w okolicach połowy miesiąca Lew musi umieć zatrzymać swój język za zębami. Tylko w ten sposób uda uniknąć się niepotrzebnych konfliktów z bliskimi osobami.

Listopad 2019 będzie ogromnym wyzwaniem dla potrzeby tworzenia, która tkwi w Lwach. Zniknie wena oraz inspiracja do jakiegokolwiek działania. Trudno będzie znaleźć cel, w kierunku którego należy się kierować. Nie można jednak popadać w melancholię. Lew musi po prostu włożyć nieco więcej wysiłku w osiągnięcie zamierzonego celu. Z takim nastawieniem, możliwe będzie odnalezienie inspiracji do działania.

Okres świąteczny sprawi, że grudzień będzie dla Lwa okresem, w którym ponownie zapragnie on kontaktu z bliskimi. Uczucie to pojawi się już na początku miesiąca i będzie trwało aż do okolic 15 grudnia 2019 roku. Lwy będą szczęśliwe tylko i wyłącznie w otoczeniu rodziny. Niedzielny obiad z bliskimi czy wspólnie spędzone święta będą idealnym planem na ostatni miesiąc roku.

Aktualizacja: 2019 rok