Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Koziorożca

Dla Koziorożca rok 2019 będzie okresem, kiedy pod wpływem Plutona poczuje on potrzebę podróżowania. Chęć zwiedzania świata będzie tak duża, że można ją nawet określić, jako pasję. Co więcej Koziorożec będzie miał i okazje, i możliwości do tego żeby podróżować. Niestety będzie się to wiązało z zazdrością wielu znajomych. Może się to przejawiać nawet w postaci niechęci do przebywania w towarzystwie Koziorożca.

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą odczuwać potrzebę zmiany czegoś w swoim życiu. Najlepiej będzie zacząć wszelkie przemiany od własnej osoby. Spójrz w głąb siebie i zastanów się, co sprawia, że tak często pojawiają się problemy. Poświęcenie energii na wewnętrzną przemianę pozwoli Koziorożcowi poczuć się, jak nowo narodzony.

Styczeń 2019 roku będzie miesiącem, w którym Koziorożec musi mieć się szczególnie na baczności w kwestiach finansowych. Będą pojawiać się różnego rodzaju pokusy, które mogą przynieść spore szkody w budżecie. Odpowiedzialność za swoje finanse powinna być głównym zmartwieniem Koziorożca. Koniec miesiąca może obfitować w nieplanowane wydatki, które będą wymagały poświęcenia oszczędności. Jeżeli jednak udało się przejść przez pierwsza połowę miesiąca bez zbędnych wydatków, koniec stycznia nie będzie wielkim dramatem.

Luty obudzi w Koziorożcu domatora. Energia do działania będzie mogła być wykorzystana tylko w znanym i dającym poczucie bezpieczeństwa miejscu. Dobrym pomysłem okaże się praca wykonywana w domu lub prace związane z koniecznymi renowacjami. W związku z brakiem rozrywek, Koziorożec będzie miał mnóstwo czasu do wykorzystania na prace domowe.

Marzec 2019 przyniesie widoki na zupełnie nowe możliwości. Koziorożec będzie naładowany pozytywnymi emocjami i w pełni przekonany o swojej wartości. Będzie to efektem tego, że okazja która się pojawi będzie naprawdę wyjątkowa. Dla Koziorożca to nowe przedsięwzięcie w istocie nie będzie jednak niczym nowym. Mając świadomość, że nie idzie w nieznane, będzie mógł wykorzystać posiadane doświadczenie i ogromną energię do działania.

Kwiecień będzie dla Koziorożca miesiącem, w którym dotrze on do określonego wcześniej celu. Jesteś już na końcu długiej i ciężkiej drogi, która doprowadziła Cię do punktu, z którego widać kres żmudnej pracy. Świadomość poniesionych poświęceń oraz wylanego potu sprawi, że nawet jeżeli pojawią się kłopoty Koziorożec nigdy się nie podda. Nie można się teraz zatrzymać, bo cel jest już w zasięgu ręki.

Maj przyniesie Koziorożcowi nagły przypływ lenistwa, które będzie źródłem problemów w pracy. Sprawy zawodowe dla Ciebie po prostu nie będą istniały, a jeżeli ktoś wymusi na Tobie pracę przyniesie to więcej szkody niż pożytku. Najlepszym rozwiązaniem dla Koziorożca będzie urlop. Dokładnie tego teraz potrzebujesz. Nie musi być to od razu dwutygodniowy urlop. Już dłuższy weekend przyniesie Koziorożcowi niezbędny przypływ energii.

Wszystko co osoby urodzone pod znakiem Koziorożca zrobiły do tej pory, by w końcu ziściły się ich marzenia, w czerwcu przyniesie upragniony skutek. Rzeczy będą działy się same bez potrzeby dodatkowego wysiłku z Twojej strony. Wszystko co Koziorożec musi w tej chwili zrobić, to dokładnie przyjrzeć się etapowi, na jakim znajdują się sprawy. Wystarczy tylko delikatnie poprawić kilka elementów i marzenia staną się rzeczywistością.

Lipiec 2019 roku przyniesie Koziorożcowi nagłą potrzebę przebywania w towarzystwie rodziny i najbliższych. Może być to efektem poczucia winy, że nie spędzasz z członkami rodziną tak wiele czasu, jak na to zasługują. Tym bardziej Koziorożec musi zadbać o to, by najbliżsi mieli świadomość, iż spędzany z nimi czas jest przejawem szczerego i prawdziwego uczucia. Będzie to najlepszy moment na naprawienie nie zawsze najlepszych relacji.

Potrzeba bycia z najbliższymi, która pojawiła się w lipcu, w sierpniu będzie jeszcze większa. Koziorożec musi się tylko upewnić co zrobić, by nie zrazić do siebie rodziny. Uważaj na drobne uszczypliwości i protekcjonalny ton. To one sprawiają, że wiele osób ma problemy z pełnym otworzeniem się na rozmowę z Tobą.  Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca powinny traktować spotkania z najbliższymi, jako czas relaksu i odpoczynku od codziennych zmartwień.

Wraz z nastaniem września w sercu Koziorożca pojawi się zwątpienie. Praca, którą wykonujesz od dłuższego czasu, nie przynosi spodziewanych efektów. Jednak podświadomie czujesz, że nie można się poddać. Z jednej strony Koziorożec będzie wiedział co trzeba zrobić ale z drugiej brak natychmiastowych efektów może rodzić zwątpienie do słuszności podjętych kroków. Być może trzeba na chwilę odpuścić i zrobić sobie mały urlop, który pozwoli na nowo nabrać wiary we własne siły.

Październik 2019 przyniesie Koziorożcowi poczucie, że na jego barkach spoczywa cały świat. Ciężar obowiązków będzie przygniatający. To wyraźny znak, że pora na solidny urlop. Możliwość spokojnego spojrzenia na swoje życie da Koziorożcowi możliwość podsumowania swoich dokonań i porażek. Będzie to też idealny moment na to, żeby pożegnać się z przeszłością i bez zbędnego bagażu ruszyć w przyszłość. Idealna okazja do tego nadarzy się pod koniec miesiąca.

Listopad będzie dla Koziorożca miesiącem wyjątkowo realistycznego podejścia do życia. Nie będzie w tym nic złego, ale czasami trzeba umieć podejść do spraw nieco bardziej optymistycznie. W połowie miesiąca Koziorożec będzie miał okazje do tego, by oba te podejścia traktować jak jedno. Dzięki temu możliwe będzie osiąganie jeszcze większych sukcesów. Połączenie energii i realizmu da niespotykane efekty.

Koziorożec w grudniu będzie miał ogromną potrzebę dzielenia się swoimi pomysłami oraz uwagami. Co więcej Twoje opinie będą miały wyraźny wpływ na otoczenie. Nie bój się mówić. Nawet jeżeli powiesz coś kłopotliwego, możliwe będzie obrócenie wszystkiego w dobry żart. Dla Koziorożca będzie to najlepszy miesiąc na to, by przekonać do swoich pomysłów sporą grupę ludzi.

Aktualizacja: 2019 rok