Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Byka

Rok 2019 będzie dla Byka pełen skrajnych emocji. Od stanów ekscytacji i nagłych przypływów energii po okresy apatii i braku chęci do podejmowania jakichkolwiek działań. Trzeba mieć otwarte oczy i dobrze odczytywać znaki. Będą pojawiać się daty zarówno złe, jak i bardzo dobre. W sumie będzie to dla Byka rok, w którym pojawią się szanse by zarówno dużo zyskać, jak i sporo stracić. Wiele będzie zależało tylko i wyłącznie od samych Byków. Najgorsze dni przyjdą 21 i 25 lipca 2019 roku. Dla równowagi gwiazdy uśmiechną się do Byka 31 marca i 12 maja 2019 roku.

Styczeń to miesiąc, w którym Byk będzie bardzo mocno skoncentrowany na swojej przyszłości. Może pojawić się uczucie, że sprawy nie idą we właściwym kierunku. Będzie to jednak mylne wrażenie. Podjęte wcześniej wysiłki będą przynosiły spodziewane efekty, trzeba na nie po prostu poczekać. Byk w styczniu powinien jedynie przypilnować swoich spraw na tyle, by nie stracić kontroli nad własnym życiem. Pomimo silnej koncentracji na przyszłości Byki powinny znaleźć też czas na rozmowę o problemach bliskich im osób.

W lutym 2019 rozwieją się wszystkie obawy, jakie pojawiły się w styczniu. Rozwiązaniem problemów dręczących Byka będzie odnalezienie nowej ścieżki do tego samego celu. Nie ma sensu walić głową w mur i podążać droga donikąd. Koniec miesiąca może potęgować poczucie alienacji i wyobcowania, które będzie wynikało z problemów z komunikacją.

Marzec będzie miesiącem zmian. Będzie to wyjątkowo trudny okres dla przyzwyczajonych do stabilności Byków. Należy jednak spróbować przekuć nagłą zmianę na coś pozytywnego. Aby było to możliwe osoby urodzone pod znakiem Byka muszą nabrać przekonania, że nowe zawsze jest lepsze niż stare.  17 marca jawi się dla Byka jak dzień wyjątkowej obfitości i korzyści wynikających z dobrej energii gwiazd.

Kwiecień będzie dla osób urodzonych pod znakiem Byka wyjątkowo trudnym miesiącem. Stres oraz niepokój będą powodowały dalsze kłopoty wynikające z braku umiejętności radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi. Kluczem do spokoju oraz uniknięcia większych problemów będzie relaks. Jednak w związku z wysoką aktywnością Marsa Byk może czuć, że energia go rozpiera. W wyniku czego, relaks i odpoczynek mogą okazać się niemożliwe. Idealnym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji aktywność fizyczna.

Maj 2019 roku będzie upływał Bykom pod znakiem problemów finansowych. Energia, która pojawiła się w kwietniu będzie powodowała potrzebę dokonania zakupów. Trzeba jednak umieć się opanować i uważać by nie przesadzić z wydawaniem pieniędzy. Byki powinny nauczyć się wykorzystywać nadmiar energii w bardziej konstruktywny sposób. Ćwiczenia fizyczne lub nowe hobby będą najlepszym rozwiązaniem. Wpływ Marsa może powodować rozdrażnienie i niecierpliwość. Dlatego Byki powinny unikać sytuacji, które mogą wyprowadzić je z równowagi.

Czerwiec będzie dla Byka miesiącem, w którym jedynym co może go ograniczać to niebo. Pewność siebie spowoduje, że wszystko okaże się możliwe. Przekonanie o słuszności własnych pomysłów spowoduje, że Byk będzie przyciągał do siebie bardzo wiele osób, które będą chciały wesprzeć go w jego działaniach.

Lipiec 2019 roku będzie czasem decyzji. Byk musi zdecydować czy podejmuje się ważnego działania oraz, czy chce wykonać je samodzielnie lub też ze wspólnikiem. Ważne jest, by przy decydowaniu umieć odłożyć na bok dumę i na chłodno ocenić co jest naprawdę ważne. O słuszności danej decyzji Byk będzie mógł się przekonać już 25 lipca 2019, kiedy Wenus wejdzie w jego znak.

W sierpniu pewność siebie Byka zacznie gwałtowanie spadać. Co może być przyczyną uczucia, że coś  jest nie w porządku. Wszystkie problemy, jakie pojawią się w sierpniu będą wymagały od Byka podwójnego wysiłku w ich rozwiązywaniu.

Wrzesień będzie miesiącem, w którym Byk w końcu zrozumie, jak poradzić sobie ze zmianami, które miały miejsce w marcu. Jednocześnie będzie to okres, w którym pojawi się okazja, by zacząć planować kolejne przedsięwzięcia w oparciu o nową sytuację. Dzięki dobrej energii Księżyca zmiany będą miały pozytywny wpływ na dalsze życie Byka.

Październik to idealny miesiąc dla Byka na to, by w końcu odpocząć. Męczący rok przyniósł wiele zmartwień dlatego trzeba dać sobie czas na regenerację i relaks. Warto zaplanować sobie kilka dni urlopu. Nawet nieco dłuższy weekend przyniesie Bykom ukojenie zszarganych nerwów.

Odzyskana, dzięki urlopowi w październiku, energia pozwoli na zwiększenie wydajności Byka w listopadzie. Kluczem do sukcesu w tym miesiącu będzie możliwość wykorzystania chęci do pracy. Zajęcie się czymś co będzie przynosiło wymierne rezultaty będzie dla Byka idealnym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii.

Grudzień 2019 to czas odpoczynku i spotkań z bliskimi. Może się jednak okazać, że Byk nie do końca panuje nad swoim czasem, co może być powodem konfliktów. Dlatego najważniejsze jest, by nauczyć się utrzymywania równowagi pomiędzy tym do zawodowe, a tym co prywatne. Będzie to gwarancja spokoju i harmonii w życiu codziennym.

Aktualizacja: 2019 rok