Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Bliźniąt

Rok 2019 będzie dla Bliźniąt okresem spełniających się marzeń oraz realizacji dawno powziętych planów. Już od pierwsze dni roku, przychylność gwiazd sprawi, ze nawet najmniej realistyczne sny staną się rzeczywistością. Druga połowa roku będzie dla Bliźniąt okresem realizacji ich aspiracji zawodowych. Wszystko co trzeba zrobić, to umieć wykorzystać nadarzające się okazje, a tych będzie bardzo wiele. Trzeba jednak pamiętać, że obok spełnionych marzeń pojawią się też dni, w których Bliźnięta będą musiały radzić sobie z trudniejszymi momentami. Szczególnie druga połowa maja oraz początek czerwca mogą obfitować w nieprzyjemne sytuacje, które będą powodowały poczucie odrzucenia i braku kontaktu z otoczeniem. Będzie do dla Bliźniąt czas, w którym wszystko co może pójść źle na pewno tak pójdzie. Dlatego nie warto nic planować na ten okres oraz cierpliwie przejść przez kilka trudniejszych tygodni.

Początek 2019 roku będzie dla Bliźniąt mało zachęcający. Stare problemy wciąż pozostają nierozwiązane a styczeń nie będzie zapowiedzią znalezienie właściwych odpowiedzi. Strach przed nadchodzącym rokiem może być wręcz paraliżujący. Bliźnięta muszą jednak pamiętać, że sytuacja z początku roku będzie przejściowa, a wszystko dobrze się ułoży. Głowa do góry, uśmiech na twarz i prosto do przodu. Z takim nastawieniem Bliźnięta przebojem wywalczą sobie wszystko co tylko zechcą.  Pierwsze dni stycznia 2019 roku będą wyjątkowo ciężkie, jednak im bliżej końca miesiąca tym więcej pozytywnych wiadomości.

Luty może być miesiącem, w którym Bliźnięta wpadną w nastrój sentymentalny. Przeszłość będzie przesłaniać teraźniejszość i przyszłość. Trzeba jednak umieć zostawić za sobą stare problemy i skupić się na tym co przed nami. Pozytywne nastawienie to podstawa sukcesu Bliźniąt. Dzięki temu będą one w stanie podjąć ważne decyzje, które będą początkiem drogi do wielkich osiągnięć. Koniec lutego będzie najlepszym momentem na to, by Bliźnięta zaczęły decydować o swojej przyszłości.

Marzec 2019 będzie miesiącem zmian. Będzie to dla Bliźniąt czas pierwszego, dużego kroku na drodze do realizacji ich marzeń. Pojawi się chęć zmiany, potrzeba osiągnięcia czegoś więcej niż to co jest. Bliźnięta powinny jednak umieć zachować ostrożność i nie od razu rzucać się na głęboką wodę. Pokorą i cierpliwością uda osiągnąć o wiele więcej niż pośpiechem i chytrością.

Wraz z nadejściem kwietnia energia, która pojawiła się w marcu po prostu zniknie. Pojawi się rozdrażnienie i chęć odseparowania się od wszystkich i wszystkiego. Trzeba nauczyć się kontrolować swój gniew by nie wpaść w konflikt z niewłaściwą osobą. Kluczem do poradzenia sobie z tym trudnym okresem będzie aktywność fizyczna. Wypocenie złych emocji na siłowni lub podczas biegu będzie gwarancją utrzymania względnej harmonii i spokoju ducha. Bliźnięta powinny mieć się na baczności szczególnie 11 kwietnia 2019. Wtedy to wejście Wenus w ich znak może zwiastować wyjątkowo silną reakcje emocjonalną.

Maj 2019 roku będzie dla Bliźniąt okresem, kiedy po prostu nic nie będzie się udawało. Wszystko pójdzie źle, a cały świat będzie przeciwko Bliźniętom. Nie można poddawać się negatywnym emocjom. Kiedy nic nie będzie szło zgodnie z planem, należy wziąć głęboki oddech i skupić się na przebrnięciu przez kolejny dzień. Zły czas szybko minie, a to co dobre wróci do Bliźniąt ze zdwojoną siłą.

Czerwiec to dla Bliźniąt miesiąc, który powinien zostać maksymalnie wykorzystany na realizację wszelkich marzeń. Przebojowość, a nawet odrobina bezczelności przyniosą wszystko co tylko można  chcieć. Będzie do Bliźniąt okres, w którym nie będzie dla nich rzeczy nie do osiągnięcia.

Energia, która pojawi się w czerwcu będzie trwała także w lipcu. Przekonanie o własnej wartości i świadomość tego co już udało się osiągnąć pozwoli Bliźniętom uwierzyć, że są w stanie zdobyć cały świat. Trzeba jednak mieć się na baczności. Zbytnia pewność siebie będzie zgubna. Około 25 lipca może pojawić szansa na realizację aspiracji zawodowych. Lipiec przyniesie Bliźniętom szansę na to, by osiągnąć wszystko co tylko im się wymarzy.

Dynamizm czerwca i lipca 2019 roku spowoduje, że sierpień będzie dla Bliźniąt okresem wyalienowania i poczucia nie nadążania za rozwojem wypadków. Trzeba na chwile usiąść i zastanowić się na tym, w którym miejscu aktualnie się jest. Może się okazać, że Bliźnięta podjęły się zbyt wielu obowiązków. Trzeba jednak szybko wziąć się w garść i trzymać wcześniej powziętych założeń. Bliźnięta stać na to, by opanować każdą sytuację.

Początek września może być dla Bliźniąt nieco denerwujący. Trzeba jednak cierpliwie przeczekać pierwsze dni bo druga połowa miesiąca będzie najlepszym okresem całego roku. Bliźnięta zaczną zbierać efekty podjętych wcześniej decyzji, a także otrzymają wiele prezentów od losu. Szczególnie szczęśliwym dniem będzie 28 września.

Październik 2019 roku będzie miesiącem, kiedy Bliźnięta zaczną bliżej przyglądać się swoim relacjom z otoczeniem. Okaże się, że wiele osób nie zasługuje na przyjaźń. Bliźnięta zaczną zdawać sobie sprawę, że w wiele przypadkach więcej dają niż otrzymują. I choć wydaje się to bardzo trudne, konieczne będą zdecydowane i ostre ruchy, które zakończą toksyczne znajomości.

Intensywny 2019 rok zmęczy Bliźnięta. Poczują to już w listopadzie. Chęć ucieczki od świata i schowania się w najciemniejszym miejscu będzie wszechogarniająca. Dlatego też nie należy z tym walczyć i po prostu udać się na urlop. Nawet dłuższy weekend będzie bezcennym wypoczynkiem dla umęczonej psychiki Bliźniąt.

Grudzień będzie dla Bliźniąt okresem, kiedy rozpierająca energia będzie je pchała do czegoś, czego same nie będą w stanie zdefiniować. To nieustające pragnienie będzie na tyle silne, że nie pozwoli na odpoczynek i spokojne spotkania z bliskimi. Dlatego Bliźnięta nie powinny odstawiać na boczny tor swoich relacji z rodziną. Pomimo ciągłej chęci do osiągnięcia czegoś nienazwanego należy znaleźć czas na spotkania z bliskimi.

Aktualizacja: 2019 rok