Szczęśliwe dni: Horoskop na rok 2019 dla Barana

Rok 2019 przyniesie Baranowi emocjonalną jazdę kolejką górską. Będzie wiele dat, które mogą stać się początkiem zupełnie nowych dróg. Warto zapamiętać dni 20 marca i 19 września 2019 roku, będzie to czas świętowania dla Barana. Natomiast 15 stycznia i 16 sierpnia do daty, które powinny być zapisane w kalendarzu, jako okres ukrywania się przed całym światem.

Styczeń przyniesie Baranom nową energię, która wstąpi w nich dzięki wpływowi Urana. 4 stycznia można spodziewać się wiadomości o pozytywnym przebiegu wszystkich podjętych wcześniej spraw. Będzie również można pozyskać informację o długoterminowych efektach planów Barana. Sytuacja taka, będzie miała pozytywny wpływ na psychikę, wprowadzając harmonię i spokój w życie osób urodzonych pod znakiem Barana. Jednak około 15 stycznia pozytywna energia może zniknąć. Baran stanie się niezdecydowany i drobiazgowy. Będzie to powodem pojawienia się w jego życiu strachu.

Sytuacja Barana w lutym 2019 roku będzie bardzo podobna do tej z pierwszego miesiąca roku. 7 lutego będzie tym dniem, w którym nic konstruktywnego się nie uda. Nie należy  planować czegokolwiek na ten termin. Gwiazdy zaczną się na nowo uśmiechać do Barana od 20 lutego. Wtedy to Wenus i Mars wejdą w jego znak przywracając radość życia i szczęście. Będzie to najlepszy czas na rozpoczęcie nowych działań.

Marzec przyniesie Baranowi wiele powodów do radości. W okolicach 20 dnia miesiąca pojawi się szczyt obfitości i pomyślności. Należy mierzyć wysoko i starać się osiągać jak najwięcej. Dzięki sprzyjającym gwiazdom wszystko staje się możliwe. 31 marca Baran może poczuć się o wiele mądrzejszy niż na co dzień. Będzie to idealny moment na rozwiązanie starych problemów. Pomysły na rozsupłanie węzła gordyjskiego będą pojawiać się same.

Po niezwykle udanym marcu 2019 roku Barany będą musiały się zmierzyć z trudnym miesiącem, jakim będzie kwiecień. Głównym zmartwieniem będą kwestie finansowe. Może się nawet okazać, że zagrożone będzie bezpieczeństwo finansowe Barana. Koniec miesiąca może przynieść pokusę zakupienia czegoś co tylko pozornie będzie dobre. Trzeba jednak mieć się na baczności i nie pozwolić sobie na porwanie przez szał zakupów.

Początek maja przyniesie Baranom jasny umysł i dużo energii do działania. Jednak od połowy miesiąca może pojawić się blokada psychiczna, która nie pozwoli na skuteczne dążenie do celu. Dodatkowo osoby urodzone pod znakiem Barana powinny mieć się na baczności w trakcie rozmów. Mogą się pojawiać poważne problemy z komunikacją, co z kolei może być powodem dodatkowych zmartwień dla Barana.

Czerwiec 2019 będzie miesiącem, w którym Baran powinien zacząć myśleć o samorealizacji. To najlepszy czas na założenie własnej działalności gospodarczej lub dokształcanie się w ciekawym kierunku. Podjęcie działań w tym kierunku, szczególnie w okolicach połowy miesiąca, będzie przynosiło w dłuższej perspektywie bardzo dobre rezultaty.

Pierwsza połowa roku będzie dla Barana emocjonalnie wyczerpująca. Dlatego w lipcu zacznie odzywać się w nim wewnętrzny pustelnik. Wszystko czego będą chciały Barany to wygoda i odpoczynek z dala od stresu i zgiełku codziennego życia. Idealnym momentem na rozpoczęcie poważnego urlopu będzie dzień 25 lipca.

Wydawać się może, że lipiec był miesiącem odpoczynku, a nawet lenistwa. Jednak dopiero sierpień okaże się prawdziwym okresem nieróbstwa i braku energii. Nie należy planować czegokolwiek na ten miesiąc. Baran będzie miał poczucie, że pomimo, iż jest w stanie podjąć dane działanie to jednak w jego mniemaniu zwyczajnie nie będzie warto. Szczyt takiego podejścia nastąpi w połowie miesiąca.

Wrzesień 2019 roku przyniesie Baranom ogromną energię i chęć do działania. Będzie to drugi obok marca miesiąc, kiedy wszystkie podjęte działania zakończą dokładnie tak, jak były zaplanowane. Osoby urodzone pod znakiem Barana zrozumieją co jest dla nich najważniejsze i do czego maja dążyć. Co więcej jasne będzie też to, jak osiągnąć zamierzony cel.

Październik będzie miesiącem pracy nad realizacją powziętych we wrześniu planów. Mnogość obowiązków oraz konieczność panowania nad wieloma działania na raz mogą przynieść w połowie miesiąca załamanie nerwowe. Dlatego wskazane jest, by około 10 października Baran wziął parę dni wolnego. Pozwoli to na uniknięcie poważnych problemów nerwowych.

Listopad 2019 będzie dla Barana miesiącem pod znakiem rodziny. Zmęczenie upływającym rokiem, wszystkimi wzlotami i upadkami sprawi, że na nowo zostanie odkryta siła więzi rodzinnych. Kluczowym czasem dla poprawy relacji rodzinnych będzie początek miesiąca. Pozwól sobie na otwarcie przed bliskimi, bo dzięki temu na nowo znajdziesz w sobie energię do działania.

Grudzień, podobnie jak listopad, to dla Barana miesiąc umacniania więzi rodzinnych. Świąteczna atmosfera będzie kluczem, dzięki któremu możliwe stanie się scementowanie rodziny. Spotkania z najbliższymi będzie najlepszym pomysłem na zakończenie ciężkiego roku.

Aktualizacja: 2019 rok