Lew – Horoskop na 2022 rok

Nadchodzący rok 2022 będzie niósł dla osób urodzonych pod znakiem Lwa wiele nowych impulsów. Niemal na każdym polu aktywności możliwe są pozytywne zmiany, jednak ich wykorzystanie będzie zależało wyłącznie od Lwa. Praca, zdrowie, rodzina i rozwój wewnętrzny otrzymają już od pierwszych dni roku 2022 wiele impulsów, które mogą pchnąć osoby spod znaku Lwa ku nowej, lepszej przyszłości.

Horoskop Lew na 2022 rok – Zdrowie

Lwy już od początku stycznia, aż do końca listopada mogą liczyć na przychylność gwiazd dla ich zdrowia. Będzie to miało swoje odzwierciedlenie nie tylko w formie fizycznej, ale także w poczuciu własnej wartości. Dzięki temu Lwy będą pełne wigoru, ale także swoim optymizmem i życiową energią mogą tworzyć aurę, która będzie pozytywnie wpływać na otoczenie. Będzie to jednak przede wszystkim czas, który osoby urodzone pod znakiem Lwa powinny wykorzystać na własne rozwój. Wyjątkowa forma oraz przychylność gwiazd mogą być idealną okazją do tego, by raz jeszcze spojrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące życiowych celów i marzeń. Bardzo ważne jest także to, by  skutecznie wykorzystać ten dobry czas do skupienia się na dodatkowym poprawieniu własnej kondycji. Dzięki temu możliwe będzie wejście na wyższy poziom świadomości oraz własnej kondycji. Będzie to owocowało pozytywnymi efektami przez bardzo długi czas.

Wraz z utrzymującą się wysoką kondycją fizyczną oraz psychiczną może pojawić się pokusa, by wykorzystać ten czas na oddanie się pracy bądź też innym celom. Lwy muszą jednak pamiętać, że najważniejsze jest znalezienie odpowiedniej równowagi pomiędzy tym czego oczekują od życia, a co mogą osiągnąć bez narażania swojego zdrowia.

Od końca listopada, szczególnie zaś od 2 grudnia 2022 Lwy mogą doświadczać poczucia delikatnego spadku swojego samopoczucia. To normalne. Po niemal całym roku wysokiego poziomu samooceny i bycia zdrowym, nawet drobne obniżenie tego stanu może jawić się, jako coś dramatycznego. Należy jednak zachować spokój. Jest to jedynie chwilowa korekta, której efektem będzie  wejście w etap względnego zdrowia aż do końca 2021 r. Lwy mogą w ostatnim miesiącu 2022 roku popaść w drobne problemy zdrowotne, jednak każdy z nich zostanie szybko i bezpiecznie zażegnany.

Horoskop Lew na 2022 rok – Kariera

W roku 2022 Lwy mogą być spokojne o swoją karierę. Najlepszy czas na tym polu pojawi się jednak dopiero w grudniu. Lwy powinny wykazać się cierpliwością. Rozwój ich kariery może wymagać tego, by poświęcały swoje własne ambicje  na rzecz wsparcia innych. W każdym z projektów realizowanych przez rok 2022 Lwy będą odgrywały bardzo ważną rolę, nie będzie to najważniejsza pozycja. Trzeba jednak pamiętać, że każdy nawet najmniejszy sukces będzie odnotowany, a nagroda za drobne zwycięstwa przyjdzie właśnie w grudniu. Dlatego też tak istotne jest, by Lwy nauczyły się skutecznie wspierać innych tak, by samemu na tym korzystać. Lwy mogą jednocześnie wykorzystać ten czas także do tego, by zmienić swoją pracę. Najlepszym do tego momentem będzie grudzień 2022.

Lwy muszą być jednak gotowe także na wyzwania i drobne problemy na drodze rozwoju ich kariery. Ich głównym źródłem mogą być przede wszystkim konsekwencje braku odpowiedniej równowagi pomiędzy obowiązkami pracowniczymi, a dbaniem o własne zdrowie. Lwy powinny przede wszystkim pamiętać, że nadmiar obowiązków nie będzie służył ani ich kondycji, ani karierze.

Dzięki przychylności gwiazd Lwy mogą liczyć na to, że nawet najtrudniejsze obowiązki służbowe będą dla nich tylko ciekawym i przyjemnym wyzwaniem. Poczucie samorozwoju i wartości pracy będą pobudzały do dalszej aktywności. Dodatkowo każda pomoc udzielana innym przyniesie Lwom bardzo wiele satysfakcji. Wpływ gwiazd pozwoli Lwom zrozumieć co jest najważniejsze oraz jak osiągnąć założone cele. Dzięki temu Lwy mogą nie tylko znaleźć nową, lepszą pracę, ale także znacząco poprawić swoją pozycję w obecnym miejscu zatrudnia. Dla Lwów posiadających własną działalności gospodarczą będzie to idealny czas na poszukiwanie pracowników i przydzielanie nowych obowiązków.

Choć szczyt możliwości Lwa na zmianę sytuacji zawodowej nastąpi w okolicach grudnia, to już od 6 marca aż do końca roku możliwe jest bardzo wiele zmian. Można wręcz powiedzieć, że będzie to ogromne pole możliwości, ale i zagrożeń. Tylko od rozwagi i zdolności samego Lwa będzie zależało, jak wykorzysta nadarzające się okazje. Najważniejsze jest jednak to, by Lwy nie zamykały się na otoczenie. Ostatnią rzeczą, którą powinny robić to szukanie samotnego kąta i odseparowywanie się współpracowników. Podobnie nadmierne obciążenie obowiązkami może przesłonić pojawiające się okazje do poprawy sytuacji zawodowej.

Horoskop Lew na 2022 rok – Życie towarzyskie

Podobnie jak zdrowie oraz kariera także życie towarzyskie Lwów w roku 2019 może być powodem do zadowolenia. Skupienie się na sobie, własnych potrzebach oraz cieszeniu się życiem może mieć swoje pozytywne skutki. Będzie się to objawiało poprzez wewnętrzny rozwój oraz odkrywanie na nowo własnych potrzeb. W efekcie pojawi się zdolność wyrażania własnych uczuć oraz skupianiu się na osiąganiu założonych wcześniej celów.

Dla Lwów głodnych romantycznych wzruszeń rok 2022 będzie pełen okazji do tego, by serce szybciej zabiło. Jednak co ciekawe okazje do romansu lub poznania swojej miłości będą ściśle związane z pracą lub zdrowiem. Innymi słowy Lew pozna pokrewną duszę w pracy lub podczas dbania o własne zdrowie.

Podobnie, jak na innych polach, także i w zakresie życia towarzyskiego Lwy powinny znać umiar. Nadmiar rozrywek, romansów czy zabawy kosztem pracy może przynieść wiele negatywnych konsekwencji.

Horoskop Lew na 2022 rok – Horoskop ogólny na 2022 rok

Dla Lwów urodzonych pomiędzy 3, a 14 sierpnia mogą pojawiać się problemy na każdym polu codziennej aktywności. Będzie to jednak dotyczyło tych sytuacji, w których można mówić o budowaniu czegoś na wątłych fundamentach. Nadchodzący rok będzie swoistym testem wytrzymałości zarówno dla związków, relacji rodzinnych, jak i pozycji zawodowej.

Lwy już od marca 2019 roku przeżywają cykl, w którym ich system wierzeń i postaw filozoficznych przechodzi zmianę. Kres tego stanu następuje w marcu 2022 r. Jednocześnie będzie to także moment, w którym w życiu duchowe Lwów wejdzie nowa figura filozoficzna. Choć zasadniczo gwiazdy będą sprzyjać Lwom przez cały rok, mogą pojawić się pewne zaburzenia. Najbardziej prawdopodobny czas, w którym mogą one wystąpić to kwiecień 2022 r. Wszelkie trudności w tym okresie mogą wynikać przede wszystkim z nadmiary obowiązków oraz zbytnio rozrywkowego trybu życia.