Jak zatrzymać Skorpiona ?

Każdy, kto choć raz był zakochany wie, że jest to uczucie, którego nie da się porównać z czymkolwiek innym.  Czas nagle przyśpiesza, a wszystko wokół wydaje się być dokładnie takie, jakie być powinno. Dla zakochanych świat staje się po prostu lepszym miejscem. Są jednak mężczyźni, którzy nie od razu będą pokazywać swoje emocje. Co więcej, możesz odnieść wręcz wrażenie, że Twoje starania nie przynoszą pożądanego skutku. Jeżeli tak się dzieje, możesz być pewna, że obiekt Twoich westchnień jest spod znaku Skorpiona. Jak uwieść Pana urodzonego pod tym znakiem? Wystarczy skorzystać z poniższych wskazówek.

Uwodzenie Pana Skorpiona, czyli kręta droga do szczerego serca

Mężczyźni urodzeni pomiędzy 23 października a 22 listopada są wyjątkowo trudni do zrozumienia.  Cechą charakterystyczną panów Skorpionów jest to, że mają oni ukrytą przed światem część swojej natury, do której nikogo nie chcą dopuścić. Nie jest to efekt braku zaufania, czy chęci ukrycia czegoś złego. Skorpiony po prostu potrzebują takiej sfery, która jest tylko ich, do której mogą uciec by nie stracić kontroli lub by odpocząć od stresu. Jest to częścią ich natury i trzeba to zaakceptować.

Mężczyzn spod znaku Skorpiona wypełnia duma. Umawiając się z nim na randkę, możesz mieć wrażenie, że on przyjdzie razem ze swoim pokaźnym ego. Skorpion wie, że jest wyjątkowy i ma rację. Wszak to jego wyrazistość sprawiła, że wzbudził Twoje zainteresowanie. Jeżeli chcesz by Skorpion poczuł się w Twoim towarzystwie wyjątkowo dobrze, daj mu do zrozumienia, jak bardzo cenisz jego wyjątkowość. Nie ograniczaj się jednak to ogólników. Przywołuj konkretne przykłady tego czym Ci zaimponował. Dobrze skrojony garnitur, sukces zawodowy czy szczególna cecha charakteru zauważone przez Ciebie i przywołane w rozmowie ze Skorpionem sprawią, że bardzo szybko staniesz się dla niego bardzo bliska.

Jednym z największych sekretów Panów Skorpionów jest to, że bardzo lubią czuć się potrzebni. Jeżeli dasz mu wyraźnie do zrozumienia, że nie umiesz sobie bez niego poradzić, możesz być pewna, że otoczy Cię opieką i troską, jak nikt inny. Żeby jednak tak się stało, musisz być bardzo konkretna. Pamiętaj, że mężczyznom, a szczególnie Skorpionom pewne kwestie trzeba wręcz pokazywać palcem. Nie bój się konkretów i działaj odważnie. Pamiętaj, potrzeba opiekowania się innymi to wielka zaleta Skorpiona, która jest jednocześnie jego słabością. Zapytaj go o opinię, poradź się w kwestii obowiązków domowych lub zawodowych. Wzbudzisz dzięki temu w Skorpionie poczucie, że jest Ci  potrzebny, a jego rady są dla Ciebie ważne. Ustawiony na piedestale będzie mógł pokazać wszystkie swoje najlepsze cechy. Bardzo szybko poczujesz, jak jego pozytywna reakcja na Twoje działania sprawi, że nie odstąpi Cie na krok.

Ugodzony skorpion

To wszystko jest jednak tylko wstępem do tego by usidlić pana Skorpiona. Chcąc stworzyć z przedstawicielem tego znaku naprawdę długi  i poważny związek trzeba zrozumieć jego naturę. Dopiero dzięki temu, możliwym stanie się emocjonalne poruszenie chłodnego na co dzień Skorpiona. Raz obudzone emocje nie zagasną i będą go prowadziły wprost do Ciebie. Zakochany i oddany Skorpion to pewność, że Twój związek będzie trwał długo i szczęśliwie, a przecież o to chodzi prawda?